[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polskie Radio uruchamia portal informacyjny Polskieradio24.pl. „Łączymy serwis newsowy z anteną PR24”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ReNaTa

Polskie Radio uruchamia portal informacyjny Polskieradio24.pl. „Łączymy serwis newsowy z anteną PR24”

ReNaTa Wto Sie 21, 2018 12:43 am

Kilka razy przekładali wiec może wreszcie zobaczymy. Nie znam Chcinskiego ale jeśli chce coś zrobić to czekam na efekty i życzę wytrwałości
Awatar użytkownika
Qeuy

Re: Polskie Radio uruchamia portal informacyjny Polskieradio24.pl. „Łączymy serwis newsowy z anteną PR24”

Qeuy Wto Sie 21, 2018 12:54 am

10 lat za pozno
Awatar użytkownika
Henio

Re: Polskie Radio uruchamia portal informacyjny Polskieradio24.pl. „Łączymy serwis newsowy z anteną PR24”

Henio Wto Sie 21, 2018 6:50 am

Portal z fake newsami.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Wto Sie 21, 2018 7:14 am

Coś wam chyba nie działa ten portal, po bardzo długim ładowaniu strony głównej układ serwisu się sypie przez co się da się czytać
Awatar użytkownika
Po

Po Wto Sie 21, 2018 7:58 am

POpieramy Pana Checinskiego. Cieszymy sie ze tacy ludzie decyduja o POlityce portalu! POkolejnych wyborach nie trzeba bedzie zmieniac dyrektora bo w zla zmiana POlskiego Radia nie dotknela.
Awatar użytkownika
Stlwia

Stlwia Wto Sie 21, 2018 8:23 am

A co z "mobbingiem " stosowanym przez pana Checinskiego ( zaznaczam od lat to nie tylko w radiu) bo nagle przycichło?
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Wto Sie 21, 2018 8:47 am

Na jakiej podstawie prawnej media państwowe uprawiają swoją propagandę w Internecie i wydają na to pieniążki podatników ? W prawie jest mowa tylko o częstotliwościach i zwolnieniu z koncesji .
Awatar użytkownika
ekhm

ekhm Wto Sie 21, 2018 8:59 am

Tę rekrutację to prowadzi od pół roku ponad, koniec końców w tym nowym i wspaniałym portalu nie ma komu pracować, ale ten człowiek jak zawsze snuje swoją wspaniałą wizję, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. A ta jest taka, że nikt sensowny do tej pracy nie pójdzie za takie pieniądze w takich warunkach. Umowy o pracę? Żarty, ludzie czekają latami.

Od początku panowania tego człowieka w Portalu odeszło już dwadzieścia osób, wszystko leży, budżet się nie spina. No, ale za to jest drogi sprzęt, zakupiony po to, by robić telewizję - jeśli nie ma się doświadczenia z portalem internetowym, to trzeba w końcu wykorzystać to, co się ma. Efektem są filmiki ze śniegowym batmanem.

Mobbing? Gdzie tam, wspaniała atmosfera, co z tego, że wewnętrzna komisja PR orzekła inaczej. Tyle tylko, że kiedy się ma plecy, to wszyscy na górze patrzą na takie pierdoły przez palce i pozwalają na wszystko. Normalny człowiek za wszystkie te rzeczy wyleciałby po tygodniu, w tym przypadku to raczej podwyżki i nagrody.

Pan piękny pięknie mówi o wszystkim, ale z tymi vlogerami to aktualnie najbardziej pasowałyby osoby pokroju rafatusa, to ten sam poziom patologii. Fajnie, że szanuje pracę redaktorów, szkoda, że nie swoich.

Nie da się powiedzieć, że przedtem wszystko było idealnie, ale od jakiegoś czasu to już pożar w burdelu.
Awatar użytkownika
MediaWorker

MediaWorker Wto Sie 21, 2018 9:09 am

W polskim radiu pracowałam prawie 10 lat odeszłam w zeszłym roku bo już wystarczy. Z tego co wiem to Checinski sprawę mobbingową wygrał a ten co go oskarżył został wyrzucony i pracuje teraz gdzieś w tvp sport. Różne opinie są w radiu o checinskim ale fakt jest taki ze mocno „towarzystwo” przewietrzył i jest nastawiony na zrobienie tego nowego portalu. Koleś pewnie łatwy nie jest ale przynajmniej nie z tych co „nie da się” i „po co zmieniać tak jest dobrze” - przez takich ja odeszłam do mediów komercyjnych
Awatar użytkownika
Trurl

Trurl Wto Sie 21, 2018 9:37 am

Oj, w tych czasach to będzie portal DEZinformacji partyjnej. Nie ma czym się szczycić. Na uczciwe dziennikarstwo pod władzą PiS nie ma co liczyć.
Awatar użytkownika
OSP Karpaty

OSP Karpaty Wto Sie 21, 2018 9:42 am

Panie Piotrze gdzieś nam pan znikł na rok a tu taka odsłona! Oglądaliśmy w tv będziemy oglądać w portalu radia - strażacy z poranka TVP info z 2011 zawsze z Panem! Powodzenia
Awatar użytkownika
Do Seba

Do Seba Wto Sie 21, 2018 10:01 am

Kazda stacja Polskiego Radia ma swoj portal informacyjny. Ciekawi mnie ile osób zarządza tymi wszystkimi stronami portalami itp itd
I czy nie dalo by się tego ujednolicić ... Nie koniecznie z Call Center w Indiach
Awatar użytkownika
mega

mega Wto Sie 21, 2018 12:15 pm

SUPER!!!! Czekamy niecierpliwie....
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Wto Sie 21, 2018 1:25 pm

Portal - srortal, vlogerzy... Tylko co to ma wspólnego z radiem?Ja bym chciał posłuchać dobrego radia. POSŁUCHAĆ! Nie poczytać - bo od tego mam gazety, nie obejrzeć - bo od tego mam TV, nie poplotkować i się zdezinformować - bo od tego mam niezliczone media internetowe z fake-newsami. Chcę POSŁUCHAĆ. Na kolejny portal z newsami, vlogerami i pudelkiem wchodzić nie zamierzam.
Awatar użytkownika
internauta

internauta Wto Sie 21, 2018 1:37 pm

"Qeuy" napisał(a): 10 lat za pozno
lepiej późno niż wcale. Ale też nie przesadzajmy, co to TVN24.pl z masą samoodpalających się reklam wideo i informacjami zwykle godzinę po mniejszej konkurencji, to jest jakiś niedościgniony rywal? Pff
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: jahjoef oraz 3 gości