[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polskie Radio z pakietem reklamowym Trójwymiar PR

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kera

Polskie Radio z pakietem reklamowym Trójwymiar PR

Kera Wto Mar 06, 2012 2:10 pm

od dwóch dni w radiu publicznym nie ma reklam jaka ulga wiem ,że to kwestia żałoby ale przy okazji pomyślałam, że taki odbiór tych stacji najbardziej mi odpowiada
Będę płacić abonament za Radio nawet większy niż dotychczas jeśli reklamy z Radia znikną
Wiem ,że ktoś powie ,że wtedy z czego utrzymać Radio, ale czy ktoś tak naprawdę zadał sobie trud, aby sprawdzić proste rachunki
Ile kosztuje całkowite utrzymanie Agencji Reklamy ile radio musi wydać pieniędzy na, to aby pozyskać reklamodawców ?
a ile rzeczywiście agencja dla radia zarabia ?
to jedno a drugie tymi stacjami powinni zarządzać nie dziennikarze z całym szacunkiem do nich ale ekonomiści
Abonament tak ale tylko w wypadku braku reklam takie radio kocham i moge słuchać na okrągło
Awatar użytkownika
do Kera

Re: Polskie Radio z pakietem reklamowym Trójwymiar PR

do Kera Wto Mar 06, 2012 11:32 pm

tak, policzyliśmy to wszystko, uwierz, że się opłaca
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości