[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Polskie Stowarzyszenie Public Relations wycofuje się z Rady Etyki PR. ZFPR: jednostronna decyzja

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Z branży

Polskie Stowarzyszenie Public Relations wycofuje się z Rady Etyki PR. ZFPR: jednostronna decyzja

Z branży Śro Lip 01, 2020 9:11 am

Jeśli coś nie działa i nie da się tego naprawić, to się wyrzuca. Proste to jest.
Awatar użytkownika
patriot

Re: Polskie Stowarzyszenie Public Relations wycofuje się z Rady Etyki PR. ZFPR: jednostronna decyzja

patriot Śro Lip 01, 2020 3:28 pm

Rada etyki, która nie ma wiążącej władzy nad poczynaniami jej sygnatariuszy, jest zbędnym ciałem.
Tyle.
Awatar użytkownika
MishaMaj

Re: Polskie Stowarzyszenie Public Relations wycofuje się z Rady Etyki PR. ZFPR: jednostronna decyzja

MishaMaj Śro Lip 01, 2020 7:58 pm

Niedługo ze ZFPR zostaną same spinacze...
Awatar użytkownika
Rozczarowana

Rozczarowana Nie Lip 05, 2020 6:06 pm

Dużo wyniosłych słów jak na kłótnię w piaskownicy
Awatar użytkownika
A_Nn

A_Nn Śro Kwi 28, 2021 8:32 am

Za to w jaki sposób władze w PSPR przejęła bezprawnie ekipa Luizy Jurgiel powinni was wykluczyć z rady etyki już dawno. Macie z etyka tyle wspólnego co nic.
Dla niewtajemniczonych: nie przyjęto mnie do PSPR bo nie byłam z obozu Luizy i nie głosowałabym na nią. Tak steruje się wyborami w PSPR. To była moja pierwsza i ostatnia przygoda z wami.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości