WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gruzz

Ponad 1,5 mln gospodarstw domowych jest niegotowych na nowy standard naziemnej telewizji cyfrowej

gruzz Pią Maj 06, 2022 6:47 am

Serwisy vod działają, więc po co zmieniać
Awatar użytkownika
Pawel

Re: Ponad 1,5 mln gospodarstw domowych jest niegotowych na nowy standard naziemnej telewizji cyfrowej

Pawel Pią Maj 06, 2022 7:14 am

Poprawiło się nadawanie MUX5 i TVP3Bydgoszcz z nadajnika Ilawa/Kisielice.Oby nie było znów niespodzianek z NTC.
Awatar użytkownika
.

Re: Ponad 1,5 mln gospodarstw domowych jest niegotowych na nowy standard naziemnej telewizji cyfrowej

. Pią Maj 06, 2022 10:03 am

czy oprócz pojawienia się HD tam gdzie było SD poszerzono ofertę o nowe kanały?
Awatar użytkownika
Antek

Antek Pią Maj 06, 2022 11:24 am

A może oni nie chcą odbierać NTC? Bo nie warto? Bo nic tam nie ma, poza durnymi programami i reklamami?
Ja nie mam NTC i żyje - mam internet i VOD, bez reklam…
Awatar użytkownika
Rumburak

Rumburak Pią Maj 06, 2022 12:29 pm

"Ponad 1,5 mln gospodarstw domowych jest niegotowych na nowy standard naziemnej telewizji cyfrowej".
A muszą być "gotowi". Jak nie będą oglądać tych odmóżdżaczy, będą zdrowsi i mniej naładowani agresją.
Awatar użytkownika
Pietras

Pietras Pią Maj 06, 2022 1:48 pm

Powinno być, 1,5 mln gospodarstw, ma w nosie dvb-t2 i przymusowe narzucanie posiadania odbiornika z lufcikiem. Władza rządzi, władza radzi, władza nigdy Cię ... Niestety nie ta bajka, władza nie pozwoli być wolnym, na pewno wyssie ostatnią kroplę krwi, a i tak po śmierci nie dadzą spokoju PS. Czekam na trumny z możliwością odbioru w niej dvb-t2.
Awatar użytkownika
Jerzy z Chodzieży

Jerzy z Chodzieży Nie Maj 08, 2022 12:01 pm

Na szczęście tyle jest rozrywki w internecie, ze telewizją od dawna można sobie nie zawracać głowy.
Awatar użytkownika
Realista

Realista Nie Maj 08, 2022 9:23 pm

Przechodźcie ale beze mnie. Sama zmiana na HD to dla mnie za mało. Bez tv da się żyć!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości