WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ssss

Ponad 400 tys. osób kupiło dostęp do kanałów Polsat Sport z transmisjami Euro 2016

ssss Wto Cze 14, 2016 6:10 pm

Trzeba nie szanować pieniędzy jeśli płaci się Solorzowiza dostęp a mecze sa pokazywane za darmo na zdf i das erste.
Awatar użytkownika
gosia

Re: Ponad 400 tys. osób kupiło dostęp do kanałów Polsat Sport z transmisjami Euro 2016

gosia Wto Cze 14, 2016 6:14 pm

Jeszcze trzeba mieć dostęp do tych kanałów. Ja jednak nie wykupuję, oglądam co dają na Polsacie Sport i już!
Awatar użytkownika
niebonent

Re: Ponad 400 tys. osób kupiło dostęp do kanałów Polsat Sport z transmisjami Euro 2016

niebonent Wto Cze 14, 2016 6:21 pm

Jeśli to 400 tys. dotyczy łącznie wszystkich operatorów kablowych i satelitarnych, to w samym CP pewnie nie będzie więcej, niż 150-180 tys. Biorąc pod uwagę to, że C. Polsat ma w sumie ok. 3.5 mln klientów, to przy takiej bazie 150 tys. subskrypcji jest jak błąd statystyczny. Nie zdziwiłbym się, gdyby wyszło, że więcej klientów po ogłoszeniu ceny pakietu wypowiedziało swoje obecne umowy.
Awatar użytkownika
Ela

Ela Wto Cze 14, 2016 6:58 pm

Pakiet z MS w Siatkówce był dostępny za darmo dla wsyztskich abonentów Cyfrowego Polsatu. Więc nie ma sensu porównywać tych dwóch imprez.
Awatar użytkownika
Greg

Greg Wto Cze 14, 2016 7:59 pm

"Ela" napisał(a): Pakiet z MS w Siatkówce był dostępny za darmo dla wsyztskich abonentów Cyfrowego Polsatu. Więc nie ma sensu porównywać tych dwóch imprez.

Racja. A teraz za Euro każą sobie płacić wszystkim, nawet tym, co mają pełny pakiet z HBO/HBO GO za 100 zł/mies.
Awatar użytkownika
123

123 Wto Cze 14, 2016 8:00 pm

Jak to dobrze, że mam STB niededykowany i swobodnie mogę oglądać m. in. ZDF HD i Das Erste HD podczas wielkich imprez sportowych !!!!!!!!! i nie tylko ... :D
Awatar użytkownika
ani grosza

ani grosza Wto Cze 14, 2016 8:23 pm

"ssss" napisał(a): Trzeba nie szanować pieniędzy jeśli płaci się Solorzowiza dostęp a mecze sa pokazywane za darmo na zdf i das erste.

Powiem więcej mając na zwykłej antenie czeską telewizję trzeba być frajerem aby płacić za mecze.
Awatar użytkownika
SATinfo24

SATinfo24 Wto Cze 14, 2016 8:49 pm

400 tys. x min 79 zł to wychodzi ponad 30mln zł. Wiec kasy na trzepały niezle.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Wto Cze 14, 2016 11:13 pm

Nic dziwnego, że jest zainteresowanie. Dla wielu osób (np. dla mnie) to jedyna możliwość obejrzenia Euro. Mam do wyboru: albo zapłacić 99 zł albo obejrzeć tylko to co puszczą w otwartych kanałach. Nie mam ZDF, ARD itp., ani możliwości kombinowania przy antenie. Internet mam wolny, więc streamu w HD nie obejrzę. Dlatego chcąc obejrzeć wszystkie mecze muszę zapłacić niestety...
Awatar użytkownika
Redaktor

Redaktor Śro Cze 15, 2016 7:27 am

Sory miało być 40 tys.
Awatar użytkownika
Dominator

Dominator Śro Cze 15, 2016 7:52 am

Albo to jest ściema puszczona przez PR-owców, żeby podbudować wizerunek TV, który jej abonenci rozwalają każdego dnia na facebooku, albo mamy w PL ogromną rzeszę ludzi, którzy nie szanują pieniędzy. Nie chce mi się wierzyć w 400 tysięcy jeleni, którzy za to zapłacili, ale kto wie. Najlepsze jest to, że ludzie kupując Euro w PPV sami sobie robią krzywdę, bo dają argument operatorom, że warto dalej robić imprezy w PPV w naszym kraju i cisnąć abonentów po kieszeniach. Brawo Wy.

PS: W Niemczech, gdzie przeciętny człowiek zarabia 4 razy tyle co Polak próbowali im PPV wmontować w sport kilka lat temu i się skończył tym, że już nie próbują i nawet nie ma nic w PPV, bo ludzie nie chcieli za to płacić. Także bogate narody są mądre i mają wszystko taniej, a biedne jak widać.....muszą płacić więcej.
Awatar użytkownika
Magda

Magda Śro Cze 15, 2016 7:53 am

Niestety ja dałam się oszukać IPLI, kupiłam, a potem małym druczkiem okazało się, że można odbierac tylko na telewizorach Samsung, a ja mam LG.
Awatar użytkownika
roman

roman Śro Cze 15, 2016 9:36 am

Wystarczy mieć dostęp do internetu i wszystko jest za darmo .
Awatar użytkownika
taaaaaaa

taaaaaaa Śro Cze 15, 2016 9:43 am

Brawo Solosz - Brawo Gmoch - Brawo chajto - Brawo Wy ... patrz wydymani przez wać pana S.

Buląc 99 zł sami dajecie przyzwolenie, żeby wielkie imprezy były w PPV !!!!!

Pozdrawiam wszystkich kibiców rozsądnie myśląch :D
Awatar użytkownika
Kurdupel

Kurdupel Śro Cze 15, 2016 10:14 am

Kupiłem pakiet Euro 2016 i uwierzcie mi nie czuję się frajerem, ani człowiekiem który nie szanuje pieniędzy jak niektórzy tu napisali. Mam polski komentarz, opinie, wywiady, wiadomości z Euro i już. - To tyle.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości