[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Porównujemy LG G3 z najlepszymi smartfonami na rynku (analiza)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
MarkOne

Porównujemy LG G3 z najlepszymi smartfonami na rynku (analiza)

MarkOne Śro Lip 30, 2014 7:11 pm

Telefon na który warto się zdecydować jeżeli wymagamy naprawdę dużo. Świetnie sprawdzi się podczas oglądania youtube czy steramów. Świetnie sprawdzi się również jako przenośna konsola. Obecnie pojawiła się wersja ze Snapdragonem 805 (dla tych nieco bardziej wymagających ;) )
Awatar użytkownika
Sassy

Re: Porównujemy LG G3 z najlepszymi smartfonami na rynku (analiza)

Sassy Wto Sie 26, 2014 10:51 am

Mimo tego że pojawił się snapdragon 805 to 800-tka w G3 to i tak wystarczająca radość :) Nie udało mi się "zamulić" telefonu nawet najbardziej intensywnym korzystaniem. Żadnych task managerów czy podobnych narzędzi. Czysta przyjemność z użytkowania !
Awatar użytkownika
Mataz

Re: Porównujemy LG G3 z najlepszymi smartfonami na rynku (analiza)

Mataz Nie Wrz 13, 2015 12:57 am

Mam go 4 miesiace i od 2 dni muli okrutnie nie wiem co sie stalo jestem załamanydo tej pory bylo względnie ale teraz... A najlepsze ze g3s dostal aktualizacje do 5.0.2 ale g3 to juz nie... Smiech na sali...
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości