WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ulalal

Portal Kamila Durczoka startuje 3 października. „Zamierzamy stworzyć wiodące medium na Śląsku”

ulalal Śro Wrz 07, 2016 2:07 am

Kamil się wylaszczył, teraz nawet Tadla by nie miała pretensji.
Awatar użytkownika
ciekawy

Re: Portal Kamila Durczoka startuje 3 października. „Zamierzamy stworzyć wiodące medium na Śląsku”

ciekawy Śro Wrz 07, 2016 6:29 am

Zatrudnienie na umowie zlecenie / o dzieło czy o pracę?
Awatar użytkownika
Neo

Re: Portal Kamila Durczoka startuje 3 października. „Zamierzamy stworzyć wiodące medium na Śląsku”

Neo Śro Wrz 07, 2016 7:29 am

Bardzo dobry pomysł, Śląsk jest ogromnym rynkiem z wielkim potencjałem, ale potrzebuje dobrego pomysłu. Arkadiusz Hołda próbował z telewizją ale miał złych doradców i kiepski zespół. Myślę, że Kamil z swoim potencjałem, znajomościami i wyczuciem tematu jest w stanie stworzyć największe medium na Śląsku. Oczywiście problem zawsze tkwi w kapitale ludzkim i finansowym, ale kto wie, może Kamil w czasie przymusowego urlopu miał na tyle dużo czasu żeby przemyśleć strategię i teraz uderzy z całą siłą. Powodzenia Panie Durczok, myślę, że lekcję pokory Pan odrobił, zobaczył kto jest prawdziwym przyjacielem a kto tylko wchodził Panu w tyłek. Chętnie jako Ślązak z krwi i kości będę się przyglądał Pana projektowi. Dobrze, że postawił Pan na social media i internet, bo to jedyna deska ratunku dla dziennikarstwa.
Awatar użytkownika
Ślązak z Wrocławia (transferowany z Wilna)

Ślązak z Wrocławia (transferowany z Wilna) Śro Wrz 07, 2016 9:38 am

Ale czy "Śląsk" w tym przypadku to naprawdę "Śląsk", czy po prostu "Górny Śląsk"? ;-)

Przypominam, że tradycyjnie pojmowany Śląsk zaczyna się fest na północny zachód od Wrocławia :)
Awatar użytkownika
także tego

także tego Śro Wrz 07, 2016 9:54 am

Więcej szlagierów! :D
Awatar użytkownika
grzech

grzech Śro Wrz 07, 2016 10:19 am

Nie mogę patrzeć na tę paskudną gębę... Ten człowiek powinien mieć dożywotni zakaz pracy z ludźmi, bo nie ma szacunku dla nikogo.
Awatar użytkownika
k

k Śro Wrz 07, 2016 10:22 am

przyczepiło się g do statku i mówi płyniemy -załosne
Awatar użytkownika
neon

neon Śro Wrz 07, 2016 11:24 am

Za Brynica to juz nie Slask czyli mnie dla mnie ;)
Awatar użytkownika
alfonsnossol

alfonsnossol Śro Wrz 07, 2016 12:36 pm

Telewizja lajfstajlowa dla Slunska, Bardzo dziękuje za takie dyrdymałki. Pralenka się skończy i będzie po ptokach.
Awatar użytkownika
michał

michał Śro Wrz 07, 2016 1:16 pm

ale nazwa firmy anglojęzyczna - strasznie to głupie i pełne kompleksów
Awatar użytkownika
Waldek

Waldek Śro Wrz 07, 2016 1:57 pm

Charakterystyczna i charakterna postać. Do tego świetny dziennikarz. Tylko dlatego Polsat News dał mu angaż. Ja sam się nie mogę doczekać, kiedy wróci na antenę, bo to świetny fachowiec.
Awatar użytkownika
Mietek

Mietek Śro Wrz 07, 2016 2:20 pm

A ja tam życzę Panu Kamilowi sukcesów i powrotu do dobrej "formy" w mediach informacyjnych. Dobrze, że nie tylko w necie, ale również w Polsacie będzie go można zobaczyć, mimo tej całej medialnej nagonki zawsze go ceniłem i myślę, że Polsat zrobił dobry krok zatrudniając go.
Awatar użytkownika
Cleenex

Cleenex Śro Wrz 07, 2016 2:23 pm

Koąl Majnders - bożżżż kto wymyślił te straszliwą pretensjonalna nazwę firmy. Szef ? pogratulować pomysłu !! :-)
Awatar użytkownika
Brawo

Brawo Śro Wrz 07, 2016 8:53 pm

Przyda się na śląskim rynku coś świeżego. Bo bieda straszna pod tym względem!
Awatar użytkownika
Wirtualna Parówka SA

Wirtualna Parówka SA Śro Wrz 07, 2016 9:59 pm

Parówkoportal 2.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości