WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
olo

Portale: liczy się GIODO nie NSA, bez rewolucji w udostępnianiu danych internautów

olo Pią Sie 23, 2013 12:39 am

czyli jak zwykle uznaniowosc autorytetow moralnych ponad prawem, czyli prywata
Awatar użytkownika
Bartosz Bator

Re: Portale: liczy się GIODO nie NSA, bez rewolucji w udostępnianiu danych internautów

Bartosz Bator Pią Sie 23, 2013 8:27 am

Dokładnie! Nigdzie NSA nie powiedział, że w omawianej sprawie i jej podobnych należy stosować tylko przepisy ustawy o ochronie danych osobowych i udostępniać dane hejterów. Takie przekłamanie wkradło się do relacji znacznej części mediów. NSA powiedział, że i jedna i druga ustawa może mieć zastosowanie. Zależy to od sytuacji. Zatem mogą zdarzyć się też takie, w których dane hejterów nie zostaną udostępnione. Podejmując decyzję, to GIODO musi ocenić, które dobra chronione przez prawo są ważniejsze – dane osobowe internautów czy interes firmy. Wydaje się, że podkreślenia wymaga właśnie ten fakt. To GIODO ma rozstrzygać w każdej sprawie indywidualnie. NSA wcale nie przyznał wprost racji tym, którzy chcą z automatu dostać dane internautów. NSA powiedział jedynie że mogą je dostać, i każdorazowo zasadność takiego żądania powinna być oceniania czy to przez dysponenta danych czy ewentualnie gdy strony nie dojdą do porozumienia przez GIODO, którego decyzję można oczywiście skarżyć do sądu.
Awatar użytkownika
PARRAIN

Re: Portale: liczy się GIODO nie NSA, bez rewolucji w udostępnianiu danych internautów

PARRAIN Pią Sie 23, 2013 8:34 am

W kraju, w którym dziennikarski przygłup wyniósł z IPN-u listę tzw. agentów i ją opublikował wszystko się może zdarzyć. W nic już nie wierzę. Statek Polska przeciekał, przecieka i będzie przeciekał.
Awatar użytkownika
edwardgamus22

edwardgamus22 Pią Sie 23, 2013 9:26 am

Klękajta narody wszelakie i Bójta się teraz bardzo , bo ozwał się G Ł O S proroka NAJWIĘKSZEGO -- P R O M E D I K I -- padnijta na kolana i módlta się do P R O M E D I K I bo to nasza - L A T A R N I A -
Awatar użytkownika
edwardgamus22

edwardgamus22 Pią Sie 23, 2013 10:06 am

A może - PROMEDICA- miała sen , że to czasy Gomułki i Gierka , że to -BAD BOYS- O B U D Ź się obudź się PROMEDICO obudź się .........ps.prypomniała mi się piosenka fajna --obudź się czarny Alibabo , ja zatańczyć z tobą chcę . obudź się ja zatańczyć z tobą chcę ...........,..
Awatar użytkownika
Jam

Jam Pon Sie 26, 2013 9:08 am

Myślozbrodnia nadchodzi.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości