[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Poseł Nowoczesnej do Holeckiej w „Gościu Wiadomości”: ja bym panią natychmiast zwolnił, to amatorska publiczna tv informacyjna

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Yyyy

Poseł Nowoczesnej do Holeckiej w „Gościu Wiadomości”: ja bym panią natychmiast zwolnił, to amatorska publiczna tv informacyjna

Yyyy Sob Kwi 27, 2019 10:40 pm

Oni by chcieli, żeby wszyscy mówili jednym głosem jak tvn 24 gazeta wyborcza czy Newsweek bez żadnej krytyki .Co prawda w oczy kole ? Ciekawe czy w Tvn 24 tak by powiedział.
Awatar użytkownika
Zagoździk

Re: Poseł Nowoczesnej do Holeckiej w „Gościu Wiadomości”: ja bym panią natychmiast zwolnił, to amatorska publiczna tv informacyjna

Zagoździk Sob Kwi 27, 2019 10:57 pm

Nowoczesna okazała się największym pośmiewiskiem w sejmie od czasu ruchu palikota i pewnie po jesiennych wyborach nic z niej już nie zostanie więc myślę, że podobnych wycieczek personalnych, ataków ze strony nowoczesnej będzie jeszcze sporo w najbliższym czasie
Awatar użytkownika
beznickowy

Re: Poseł Nowoczesnej do Holeckiej w „Gościu Wiadomości”: ja bym panią natychmiast zwolnił, to amatorska publiczna tv informacyjna

beznickowy Sob Kwi 27, 2019 11:07 pm

Oni jak zwykle. Zamiast mówić co mają dobrego do zaoferowania dla Polski i Polaków, to krytykują. Dobrze mu Danuta odpowiedziała.
Awatar użytkownika
Jannek

Jannek Sob Kwi 27, 2019 11:07 pm

Brawoo pan powiedział szkoda kurskiego nie mówił też widać że PIS zawsze co wymyślą i będzie bardzo źle dla Polaków
Awatar użytkownika
Bartosz

Bartosz Sob Kwi 27, 2019 11:09 pm

Polacy się boją co PiS wymyślą czas kończyć PiSem super pan to powiedział do TVP1 WIADOMOŚCI BRAWOOO DLA PANA
Awatar użytkownika
Tobiasz

Tobiasz Sob Kwi 27, 2019 11:10 pm

Czas już nie zagłosować na PiS ja na nich nie będę głosować PiS kochani nauczyciele głos na PO Pamiętajcie jak PiS nie są dać kasy Nauczycielom
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Sob Kwi 27, 2019 11:54 pm

To wszystko jest nieprawda. Stara się być profesjonalna, już prawie 30 lat jest z przerwami.
Awatar użytkownika
danielos77

danielos77 Nie Kwi 28, 2019 12:08 am

"Jannek" napisał(a): Brawoo pan powiedział szkoda kurskiego nie mówił też widać że PIS zawsze co wymyślą i będzie bardzo źle dla Polaków
a a tak po polsku mozna
Awatar użytkownika
jurek

jurek Nie Kwi 28, 2019 12:09 am

dyrektor teatru po maturze to jakies jaja sa
Awatar użytkownika
Makka

Makka Nie Kwi 28, 2019 12:22 am

"Tobiasz" napisał(a): Czas już nie zagłosować na PiS ja na nich nie będę głosować PiS kochani nauczyciele głos na PO Pamiętajcie jak PiS nie są dać kasy Nauczycielom

Tak, tak Tobiaszku, Tobie zdecydowanie przydałby się powrót do szkoły, bo z polszczyzną kruchutko.
A poza tym, to dlaczego PiS na raz ma dać kasę każdemu kto się upomni? Gdzie była Kluzikowa, która zamiast stopniowo, powoli podnosić pensje nauczycielom, zamroziła je w 2012, bo nie widziała powodu do podwyżek, a teraz PiS zły, bo nie spełnia żądań wyssanych z palca? Od 2012 minęło kilka lat i jakoś nauczyciele nie wychodzili na ulice protestować. Teraz, przed wyborami sobie przypomnieli? Pomroczność jasna panuje?
Awatar użytkownika
Złudzenie

Złudzenie Nie Kwi 28, 2019 1:24 am

Tzw. "politycy" żyją w złudnym przekonaniu, że kto ma tv, ten wygrywa wybory. Rok 2015, kiedy obowiązywał jedyny przekaz - popierający PO, niczego ich nie nauczył. Społeczeństwo dojrzało i głosując, kieruje się zawartością swojego portfela.
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Nie Kwi 28, 2019 6:29 am

Wystarczy rozwiązać tvp i po problemie.
Awatar użytkownika
jaroslaw

jaroslaw Nie Kwi 28, 2019 7:09 am

Pisowskie trole piszą. Oj piszą.
Awatar użytkownika
1245

1245 Nie Kwi 28, 2019 7:38 am

Wczoraj był zamach na synagogę w USA. 3 rannych, jeden zabity. Na wp.pl jest info, na TVP.info jest info. Na TVN24.pl .......... jest info na tzw. jedynce o......... polskim antysemityzmie. Prawda całą dobę ..
Awatar użytkownika
Kapitan Tsubasa

Kapitan Tsubasa Nie Kwi 28, 2019 9:08 am

Mieszkowski i cała reszta tej ferajny nadal nie może zrozumieć, że ktoś w ogóle śmie zadawać im niewygodne pytania.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości