[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Poseł PiS zaniepokojony przejęciem Radia ZET przez Agorę. „Transakcja źródłem kreowania ideologii antychrześcijańskiej, antynarodowej, instrument propagandy antyrządowej”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
marketer

Poseł PiS zaniepokojony przejęciem Radia ZET przez Agorę. „Transakcja źródłem kreowania ideologii antychrześcijańskiej, antynarodowej, instrument propagandy antyrządowej”

marketer Czw Mar 07, 2019 7:48 am

Ale jakby kupił rządowy Nasz Dziennik lub Karnowskie to by było cacy.
Awatar użytkownika
on

Re: Poseł PiS zaniepokojony przejęciem Radia ZET przez Agorę. „Transakcja źródłem kreowania ideologii antychrześcijańskiej, antynarodowej, instrument propagandy antyrządowej”

on Czw Mar 07, 2019 8:25 am

Po co Wam kapitał Polski, to już pokazał prezes zrepolonizowanego banku, który na telefon bo biura szefa partii partii przyleciał dać kredycik na ponad miliard aby bob budowniczy zrealizował swoje marzenia.
Awatar użytkownika
bator

Re: Poseł PiS zaniepokojony przejęciem Radia ZET przez Agorę. „Transakcja źródłem kreowania ideologii antychrześcijańskiej, antynarodowej, instrument propagandy antyrządowej”

bator Czw Mar 07, 2019 8:55 am

Kogoś dziwią słowa tego gościa? Mogli mieć kolejne medium do robienia wody z mózgu potencjalnym wyborcom oraz miejsce gdzie można upchnąć ludzi, u których mają jakiś dług do spłacenia lub tych, których trzeba na chwilę schować. Przejął to ich główny wróg i będzie tam robił im koło tyłka. Idą wybory czyli gra o wielkie pieniądze i władze pod przykrywką demokracji więc obie strony frontu chcą zebrać jak największe siły i środki by tę wojnę wygrać.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Czw Mar 07, 2019 9:19 am

I to było największe życiowe osiągnięcie intelektualne jakiegoś Szewczaka.
Teraz gość pewnie ma nieustannego globusa po tym jak to wymyślił i sklecił te wiekopomne słowa.
Dać mu w nagrodę kierowanie jakąś spółką Skarbu Państwa.
Awatar użytkownika
-

- Czw Mar 07, 2019 10:34 am

Wystawić temu posłowi czerwoną notę Interpolu
Awatar użytkownika
hd

hd Czw Mar 07, 2019 12:00 pm

Poseł PiS przeciw repolonizacji? Czyli jednak nie o repolonizację chodziło?
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Mar 07, 2019 4:09 pm

To wszystko to kłamstwo.
Awatar użytkownika
Gwidon

Gwidon Czw Mar 07, 2019 10:16 pm

Uspokujcie się Szewczak.
Awatar użytkownika
Rozbawiony

Rozbawiony Pią Mar 08, 2019 12:40 pm

Szewczak, a gdzie jest kasa ze SKOKów?
Awatar użytkownika
Esz

Esz Pią Mar 08, 2019 1:23 pm

Szewczak sie zagotowal :)
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości