WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
TT

Posiadacze kolejnych dekoderów Canal+ z nowym oprogramowaniem

TT Śro Sty 12, 2022 9:49 am

Kolejna decyzja spóźniona o kilka lat. We Francji tego typu oprogramowanie (na szacie którego wzorował się polski oddział... niestety nie do końca z takim samym skutkiem) jest od ponad 3 lat (nota bene w zasadzie na tym samym sprzęcie).
Awatar użytkownika
widz

Re: Posiadacze kolejnych dekoderów Canal+ z nowym oprogramowaniem

widz Śro Sty 12, 2022 12:27 pm

Mam sprzęt z logo Cyfra+, na którym oprogramowanie wyświetla logo nc+, a płacę abonament Canal+. Kiedy wymiana sprzętu dla starych abonentów?
Awatar użytkownika
TT

TT Śro Sty 12, 2022 12:58 pm

"widz" napisał(a): Mam sprzęt z logo Cyfra+, na którym oprogramowanie wyświetla logo nc+, a płacę abonament Canal+. Kiedy wymiana sprzętu dla starych abonentów?

https://pl.canalplus.com/wymiana-dekodera

Czasami lepsze warunki można uzyskać przy przedłużaniu umowy.
Awatar użytkownika
kali125

kali125 Śro Sty 12, 2022 9:01 pm

Witam
Oprogramowanie wgrane i funkcjonuje, ale poza kilkoma fajerwerkami z których korzysta się od czasu do czasu to zmiana wyświetlania paska z nazwą kanału i aktualnie oglądanego kanału to porażka - bez lupy nie przeczytasz. Nie można było zastosować możliwości powiększania tego paska. A tak w ogóle po co to zmieniano?
Awatar użytkownika
czuczer

czuczer Śro Sty 19, 2022 8:34 pm

Rok temu dałem się wpuścić w maliny i jako Multiroom doste. Wifibox :/ czy można cokolwiek z tym badziewiem zrobić? Zacina się gorzej niż..sam nie wiem co
Awatar użytkownika
Flechter

Flechter Nie Kwi 03, 2022 3:17 pm

Nowe oprogramowanie to katastrofa. Trudno coś znaleźć . Brak podziału na kanały tematyczne, Brak opcji gazeta w programie stacji.
Numeracja stacji w ulubionych jest inna niż numeracja stacji w trybie wszystkie stacje
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości