[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Postępowania ws. oszukania aktorek, piosenkarek i gwiazd telewizji na 1 mln zł scalone w jedno śledztwo

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Delonk

Postępowania ws. oszukania aktorek, piosenkarek i gwiazd telewizji na 1 mln zł scalone w jedno śledztwo

Delonk Sob Kwi 17, 2021 8:53 am

a mówili, że Vega słabo płaci LOL
Awatar użytkownika
gwiazdeczka

Re: Postępowania ws. oszukania aktorek, piosenkarek i gwiazd telewizji na 1 mln zł scalone w jedno śledztwo

gwiazdeczka Sob Kwi 17, 2021 10:13 am

Starsze osoby jeszcze bym zrozumiał - demencja; ale aktorki lat około 35 ?! Widać, że głupiutkie to...
Awatar użytkownika
To ja_2021

Re: Postępowania ws. oszukania aktorek, piosenkarek i gwiazd telewizji na 1 mln zł scalone w jedno śledztwo

To ja_2021 Sob Kwi 17, 2021 11:01 am

Niebywałe jak można być tak naiwnym by wkręcić się w takie coś. Serio uwierzyć nie mogę!
Awatar użytkownika
Nie żal mi ich

Nie żal mi ich Sob Kwi 17, 2021 11:10 am

Oszukane gwiazdy i dalej przestałem czytać. Bo to żadne gwiazdy tylko osoby naiwne wyjątkowo naiwne i to delikatnie mówiąc.
Awatar użytkownika
Rafał

Rafał Sob Kwi 17, 2021 4:45 pm

XXXX
Awatar użytkownika
German

German Sob Kwi 17, 2021 11:29 pm

Mam w telefonie zablokowane na stałe anonimowe połączenia. Nigdy nie zadzwonił z nich nikt normalny, a już opowieść o dziennikarzach to niezły bzdet, bo oni chcą być rozpoznawalni.

Są niezbyt mądre i tyle, te celebryty.
Awatar użytkownika
Mózg

Mózg Nie Kwi 18, 2021 1:36 am

Głupich nie sieją, sami się rodzą :)
;)
Awatar użytkownika
Radja

Radja Nie Kwi 18, 2021 7:47 am

To dużo mówi o środowisku celebrycko-salonowym...
Awatar użytkownika
taka prawda

taka prawda Nie Kwi 18, 2021 12:27 pm

No cóż, elektorat totalnej opozycji to stan umysłu...
Awatar użytkownika
Paliak

Paliak Nie Kwi 18, 2021 1:14 pm

Komedyjanci to jednak głupie są, a uważają się za autorytety w każdej dziedzinie nauki i życia. Widać, że to są ciemni jednak ludzie, nienadający się do niczego, prócz zabawy w melpomenę.
Awatar użytkownika
Karl

Karl Nie Kwi 18, 2021 5:46 pm

Co ja zrobię że idiotów/tek mi nie żal?
Awatar użytkownika
Albercik, wychodzimy

Albercik, wychodzimy Nie Kwi 18, 2021 11:03 pm

Z analizy faktów wynika,, że a) panie nieźle zarabiały; b) były dość nieroztropne nierozgarnięte.
Czy to aby nie rozmija się całkowicie z naracją jedynie słuszną w mediach postępowych?
Awatar użytkownika
Vega już zaciera ręce

Vega już zaciera ręce Wto Kwi 20, 2021 6:08 am

No to Vega będzie miał o czym kolejny film robić! Temat niezwykle sensacyjny! Informacje będzie miał z pierwszej ręki od tej swojej oszukanej aktoreczki. Może od razu ją zatrudnić do głównej roli. Hit murowany
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości