WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
df

Poświęcono siedzibę redakcji tygodnika Lisickiego

df Śro Sty 16, 2013 3:07 am

Czy siedzibę przebadano już na obecność trotylu i helu?
Awatar użytkownika
dudi

Re: Poświęcono siedzibę redakcji tygodnika Lisickiego

dudi Śro Sty 16, 2013 7:36 am

Oby im się powiodło! Szczelina się poszerza. Problem tylko w tym, że jeśli pojawią się reklamodawcy, Ktoś zaraz ich przepyta, dlaczego dają ogłoszenia do TAKIEJ gazety.
Awatar użytkownika
Architekt

Architekt Śro Sty 16, 2013 7:53 am

Mam pytanie - czy budnek redakcji powstal aby na planie krzyza? Bez tego ani rusz...
Awatar użytkownika
edyta

edyta Śro Sty 16, 2013 8:04 am

Lisicki brawo z kobosko świeci siedzibę. Donosi gazecie wyborczej na swoich byłych kolegów. Ale rzeczywiście nie może to dziwić skoro z Dominika wielowiejska prowadzi program w TOK FM. Lisicki jutro daj wiadomość ze do nowej siedziby dowieźli juz meble. Panie gmyz ma pan racje opuszczając głowę. Slabe to.
Awatar użytkownika
Będzie dużo wody...?

Będzie dużo wody...? Śro Sty 16, 2013 9:06 am

Bez prałata ani rusz?
Awatar użytkownika
wprosciak

wprosciak Śro Sty 16, 2013 9:36 am

Bedzie wielka medialna klapa. I potrzebne raczej ostatnie namaszczenie, a nie poświęcenie siedziby.
Awatar użytkownika
Przepraszam...

Przepraszam... Śro Sty 16, 2013 9:39 am

ale jest takie przysłowie - ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Zresztą ośmieszanie - Państwo przedmówcy, to jedna z Waszych taktyk działania. Nie dziwię się, że lemingi mnożą się na potęgę. Już Wam niemalże wszystko opodatkowali - a Wy jeszcze mówicie na cacy. Bo to z Was i ze mnie będą zdzierane podatki na długi, które zrobili Wasi Przodownicy Pracy nie pytając się o naszą zgodę na ich zaciągnięcie. Ale Wy tego nie rozumiecie. Praca, M2, praca, M2, knajpa, zalać pałę. Na wakacje za granicę. Światowcy. Szczególnie Ci nowi warszawiacy. Znałem takiego kolesia pracując u ogólnopolskiego wydawcy. Do domu to do Bydgoszczy na sobotę i niedzielę. A od poniedziałku skur(...)yn w redakcji.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Śro Sty 16, 2013 10:03 am

A Wildstein i Szewach Weiss to chyba Torę w kąciku odczytali?
Awatar użytkownika
:P

:P Śro Sty 16, 2013 10:15 am

Mzoe od razu udzielic ostatniego namaszczenia?
Awatar użytkownika

:P Śro Sty 16, 2013 10:17 am

Przepraszam... napisał(a):ale jest takie przysłowie - ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Zresztą ośmieszanie - Państwo przedmówcy, to jedna z Waszych taktyk działania. Nie dziwię się, że lemingi mnożą się na potęgę. Już Wam niemalże wszystko opodatkowali - a Wy jeszcze mówicie na cacy. Bo to z Was i ze mnie będą zdzierane podatki na długi, które zrobili Wasi Przodownicy Pracy nie pytając się o naszą zgodę na ich zaciągnięcie. Ale Wy tego nie rozumiecie. Praca, M2, praca, M2, knajpa, zalać pałę. Na wakacje za granicę. Światowcy. Szczególnie Ci nowi warszawiacy. Znałem takiego kolesia pracując u ogólnopolskiego wydawcy. Do domu to do Bydgoszczy na sobotę i niedzielę. A od poniedziałku skur(...)yn w redakcji.

I co, ulzylo? Poczules sie lepiej? Popatrzyles z gory na te wszystkie lemmingi i teraz ci lzej na duszy? To do roboty. :)
Awatar użytkownika
JanP

JanP Śro Sty 16, 2013 10:38 am

Nikt nie daje szans temu tytułowi, biorac pod uwagę opóźnienia w płatnościach jak ma obecnie wydawca, nie potrwa to długo. Jest relacja z oficjalnego poswiecenia to może później będzie i relacja ze stypy ?
Awatar użytkownika
Asek

Asek Śro Sty 16, 2013 11:14 am

:P napisał(a):
Przepraszam... napisał(a):ale jest takie przysłowie - ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Zresztą ośmieszanie - Państwo przedmówcy, to jedna z Waszych taktyk działania. Nie dziwię się, że lemingi mnożą się na potęgę. Już Wam niemalże wszystko opodatkowali - a Wy jeszcze mówicie na cacy. Bo to z Was i ze mnie będą zdzierane podatki na długi, które zrobili Wasi Przodownicy Pracy nie pytając się o naszą zgodę na ich zaciągnięcie. Ale Wy tego nie rozumiecie. Praca, M2, praca, M2, knajpa, zalać pałę. Na wakacje za granicę. Światowcy. Szczególnie Ci nowi warszawiacy. Znałem takiego kolesia pracując u ogólnopolskiego wydawcy. Do domu to do Bydgoszczy na sobotę i niedzielę. A od poniedziałku skur(...)yn w redakcji.

I co, ulzylo? Poczules sie lepiej? Popatrzyles z gory na te wszystkie lemmingi i teraz ci lzej na duszy? To do roboty. :)

Jakieś wspomnienia? A może jest Pan z Bydgoszczy i sumienie męczy? Nie lubię ignorancji dla ortografii dlatego zapraszam do słownika. Męczy mnie też ton wypowiedzi - pełen drwiny, impertynencji i pogardy dla osoby o innych poglądach. Przepraszam, ale nie jestem z plasteliny. Możesz mi współczuć - bo nie mam szefa ani nie mam podwładnych. Jestem sobie sterem, żeglarzem i okrętem. Dlatego chamskie stwierdzenie "do roboty" wkładam do śmietnika. Miłego dnia. :D :D :D
Awatar użytkownika
Analityk

Analityk Śro Sty 16, 2013 1:10 pm

Jeśli tygodnik zatrudnia więcej niż naczelnego, jego zastępcę i sprzątaczkę, nie liczy, że teksty przyniosą za darmo studenci lub "dziennikarskie śmieci" za honoraria kasjerski z Tesco, ma szanse powodzenia. Pytanie- kto za to zapłaci?
Awatar użytkownika
yogidługonogi

yogidługonogi Śro Sty 16, 2013 1:38 pm

I znów tłumy niepoprawnych ślepców na forum: przez lata wieszczyli upadek Radia Maryja (skokowy wzrost słuchalności w Wawie do 4,4%), potem byli pewni, że URze się nie uda, ostatnio wyśmiali W Sieci, teraz znowu to samo. Mam więc pytanie: jak nazwać POBOŻNE ŻYCZENIA w wykonaniu NIEWIERZĄCYCH?
Awatar użytkownika

:P Śro Sty 16, 2013 2:35 pm

@yogidlugonogi - u nas sie to nazywa DLUGOTERMINOWE prognozy. Jak na razie URz wam zwiedla, co do RM to nie wiem, moze na swieta dziadkowie przyjechali ze wsi odwiedzic "sloiki" :D. Pozyjemy, zobaczymy. Bo na razie jestes jak koles, ktory wypadl z 50-pietra wiezowca i przelatujac kolo 40-pietra krzyczy "haha, lemingi i co - wszystko nadal gra, a wy mowiliscie, ze juz po mnie".
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości