[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Powstaje serial o Grecie Thunberg

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
kuku

Powstaje serial o Grecie Thunberg

kuku Śro Lut 17, 2021 9:51 am

Kiedy Nobel ja się pytam?
Awatar użytkownika
kici-kici

Re: Powstaje serial o Grecie Thunberg

kici-kici Śro Lut 17, 2021 12:10 pm

Postidiotyzm w natarciu.
Awatar użytkownika
Dagmara

Dagmara Śro Lut 17, 2021 12:23 pm

W mroźne zimowe wieczory, gdy za oknem od tygodni zalega śnieg, będzie można obejrzeć.
Awatar użytkownika
Jordi

Jordi Śro Lut 17, 2021 12:44 pm

Wszystkim prześmiewcom powiem, że Greta bardzo dużo zrobiła dla świata, zwracając uwagę na problem zmian klimatu i na ekologię stosowaną w życiu codziennym. Mam więc szacunek dla tej dziewczyny.
Awatar użytkownika
Deri

Deri Śro Lut 17, 2021 1:15 pm

Czy będzie to komedia
Awatar użytkownika
AIbicIa

AIbicIa Śro Lut 17, 2021 1:54 pm

Idiokracy w pełnej krasie.
Awatar użytkownika
Yyyy

Yyyy Śro Lut 17, 2021 5:17 pm

"kuku" napisał(a): Kiedy Nobel ja się pytam?

A za co?
Awatar użytkownika
seskomentuje

seskomentuje Śro Lut 17, 2021 5:57 pm

"Yyyy" napisał(a):
"kuku" napisał(a): Kiedy Nobel ja się pytam?

A za co?
A czy to ważne, byleby był. Poziom głupoty w dzisiejszym świecie nie zna granic. Wystarczy posłuchać niszowych stacji radiowych i tego jakie konkursy prowadzą dla słuchaczy. Nie potrzebna żadna wiedza, aby coś wygrać. - Wstała Pani dzisiaj prawą, czy lewą nogą? - Prawą. - Brawo! Stówka dla Pani!
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości