WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
miau

Powstanie drugi sezon serialu „Aż po sufit!”

miau Pią Paź 30, 2015 1:01 am

Serial "Nie rób scen" był:
1) bardziej śmieszny
2) lepiej wykonany
3) miał lepsze wyniki
a mimo to TVN twierdził, że Polska jest niegotowa na takie seriale.
Awatar użytkownika
noga

Re: Powstanie drugi sezon serialu „Aż po sufit!”

noga Pią Paź 30, 2015 1:38 am

Decyzja o przedłużeniu "Aż po sufit" nie jest podyktowana wynikami czy wyjątkowym scenariuszem, bo ten serial jest mega nudny i słaby. Przedłużenie było koniecznością. Kasując serial po 1. sezonie TVN zaliczyłby piątą klapę z kolei. A tak przedłużą żywot o jeden sezon i kasując w czerwcu 2016 zakomunikują mediom, że "serial spełnił swoje zadanie - pokazał miłość rodzicielską". Także tego.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pią Paź 30, 2015 2:01 am

Głupi Tvn nadal nie rozumie że ludzie nie chcą takich nudnych gniotów oglądać ,ale widać że tvn to stacja która produkuje same nudne jak flaki z olejem gnioty i żałosne stare odgrzewane kotlety i nic więc dziwnego że i wiosenna ramówka zaliczyła same porażki i klapy a teraz i jesienna ramówka również zalicza klapy i porażki ,dobrze że ja już od kilku lat nie oglądam ani jeden minuty Tvn ten kanał dla mnie nie istnieje .
Awatar użytkownika
RE: miau

RE: miau Pią Paź 30, 2015 2:11 am

4) w Nie rób scen nie było Pazury, a obsada była świetna.
Awatar użytkownika
egon

egon Pią Paź 30, 2015 9:27 am

No cóż, przyznanie, że wszystkie nowe produkcje poległy, byłoby zupełną kompromitacją. A tak kompromitacja jest zaledwie prawie zupełna.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Pią Paź 30, 2015 9:51 am

Typowa korporacja! Jak się pali główna siedziba to mówią, że to tylko niedopałek w popielniczce się tli.
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Paź 30, 2015 9:55 am

Bardzo fajny serial. Oglądam, chociaż pewnie nie ma w statystykach, ponieważ nagrywam i odtwarzam, gdy mam chwilę wolnego czasu.
Awatar użytkownika
BAINTZVAOU

BAINTZVAOU Pią Paź 30, 2015 10:35 am

Obejrzałem jedne odcinek tej formatowj amerykańskiej szmiry ze wyjątkowo słabym aktorstwem i już mi wystarczy, wyjątkowa słabizna. Boże na czym oni nas karmią . :-) takim g....m :-)
Awatar użytkownika
Michu

Michu Pią Paź 30, 2015 12:42 pm

To jest szpilka wbita w Polsat i Skazane. Miszczak potem ladnir powie ze NASZ serial jest tak swietny i tak ogladany ze dostal drugi sezon, nie to co serial Polsatu anulowany po jednym sezonie. Nawet zmiana dnia i godziny emisji nic nie da. Kpina
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Paź 30, 2015 2:42 pm

"BAINTZVAOU" napisał(a): Obejrzałem jedne odcinek tej formatowj amerykańskiej szmiry ze wyjątkowo słabym aktorstwem i już mi wystarczy, wyjątkowa słabizna. Boże na czym oni nas karmią . takim g....m
To jest akurat australijski format, ale reszta się zgadza.
Awatar użytkownika
Marlena

Marlena Pią Paź 30, 2015 4:35 pm

Oj, robione na siłę..
Awatar użytkownika
kkj

kkj Pią Paź 30, 2015 5:03 pm

"Michu" napisał(a): To jest szpilka wbita w Polsat i Skazane. Miszczak potem ladnir powie ze NASZ serial jest tak swietny i tak ogladany ze dostal drugi sezon, nie to co serial Polsatu anulowany po jednym sezonie. Nawet zmiana dnia i godziny emisji nic nie da. Kpina

Ale przecież serial polsatu po prostu nie ma kolejnego sezonu nawet w oryginale.
Awatar użytkownika
viewer

viewer Pon Lis 02, 2015 12:01 pm

Potwornie nudny serial. Miszczak się kończy, stracił nosa. Muszą zrobić drugi sezon, żeby ktos nie poleciał za kolejny serialowy fuckup
Awatar użytkownika
ech

ech Pon Lis 02, 2015 8:41 pm

najlepszy był Przepis Na Życie
Awatar użytkownika
limonka

limonka Pon Lis 02, 2015 11:49 pm

Nie rozumiem do dziś decyzji o zdjęciu serialu " Mąż czy nie mąż " , chyba że to oznacza że TVN jedzie w dół i zależy mu na bardzo przeciętnej widowni . Szkoda bo kiedyś była to stacja na poziomie który po każdym kliknięciu pilotem dawał gwarancję że będzie dobrze ! Teraz omijam te stację !
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości