[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Pożegnanie naszej „Rodziny zastępczej”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Sabina

Pożegnanie naszej „Rodziny zastępczej”

Sabina Pon Gru 28, 2009 1:00 am

Wielka szkoda,że kończy sie ten przemiły,sympatyczny serial JAKIM był;Rodzina Zastępcza.
Ogladalność spadła,wcale nie ze względu na małą atrakcyjność,lecz ze przez ostatnie lata traktowany był jako ZAPCHAJDZIURA, ciągle zmieniane były pory emisji.Nie oglądałam wielu odcinków właśnie dlatego,że nie wiedziałam w który dzień znowu i o której godzinie będzie.W dodatku złosliwie już chyba jego emisja często wcześniej nakładała sie z innym atrakcyjnym filmem np.w pr.II. Sądzę więc,że nie widzowie mieli wpływ na zdjęcie dobrego serialu.
Ja żałuję.Wspaniali aktorzy,świetny scenariusz.
Awatar użytkownika
kompex1950

Re: Pożegnanie naszej „Rodziny zastępczej”

kompex1950 Wto Gru 29, 2009 1:00 am

Gratulacje "trafnej" decyzji dotyczącej Rodziny zastępczej - komu się narazili?
Awatar użytkownika
Val de Mar

Val de Mar Wto Gru 29, 2009 1:00 am

Dzięki serialowi bez problemu uwierzyliśmy, że świat i ludzie wokół nas są piękni. Serial się kończy, pamięć o nim, o aktorach na pewno nie. Każdemu życzę Takiej Rodziny. Będę za wami tęsknić, ale na szczęście są powtórki.
Awatar użytkownika
el22

el22 Wto Gru 29, 2009 1:00 am

Tak, to prawda, to był piękny i mądry serial. Rzeczywiście każdy odcinek niósł zapomniane dzisiaj przesłania - jak być dobrym, tolerancyjnym, kulturalnym, szanować innych i wiele podobnych wartości. Bardzo żałuję, że już go nie będzie.
Awatar użytkownika
widz

widz Wto Gru 29, 2009 1:00 am

Rodzina zniknie, ale kiepscy będą na każde zawołanie? W kontekście nie kończących się reklam jaki sens jest ogladać polsat?
Awatar użytkownika
seba

seba Wto Gru 29, 2009 1:00 am

Dzięki za tak wspaniały opis dotyczący serialu , szkoda że to już koniec serialu niestety wszystko co dobre musi się skończyć i już nic nie pozostanie mądrego do oglądania na tej stacji. Mam nadzieję że nie zastąpią ten serial jakimś kolejnym nie będącym w przeciętnej rodzinie realnym życiem romansidłem z pseudo aktoreczkami.
Awatar użytkownika
frychu

frychu Wto Gru 29, 2009 1:00 am

nie i jeszcze raz nie kończcie naszej "rodziny zastępczej" - taki serial musi trwać wiecznie - nie będzie juz nic w telewizji do oglądania
Awatar użytkownika
hking

hking Śro Gru 30, 2009 1:00 am

Pięknie napisane :)
Awatar użytkownika
George

George Wto Sty 12, 2010 1:00 am

Rodzina Zastępcza to serial jakiego już nie będzie. Taki dobry poruszający wiele tematów z naszego życia. Gdy zniknie z ekranów to jak by umarła część POLSATU. Uważam że Polasat powinien od poczatku zacząć udostpniać dla osób które nie miały okazji obejrzeć, a ja osoboście chętnie sobię przypomnę. SERIAL JEST SZLAGIEREM NASZYCH CZASÓW. Pozdrawiam wszystkch wykonawców. Dla mnie zamyka się epoka Polsatu Uważam że powinien być konrynuowany ponieważ przynosił wiele mądrości życiowych potrzebych co najmiej mnie, a być może innym osobom też. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
loolka

loolka Śro Sty 13, 2010 1:00 am

Bardzo szkoda. Jedyny serial który śledziłam w Polsacie - do czasu kiedy nie zaczęli świrować z godzinami emisji. A czy to nie jest przypadkiem tak że kłopoty zdrowotne aktorów (mam na myśli wspaniałą panią Gabrysię) były głównym powodem zakończenia produkcji?? Rzeczywiście jej brak w kolejnych odcinkach bardzo zubaża serial. Życzę dużo zdrowia pani Kownackiej - i trzymam kciuki żeby jednak serial był kontynuowany.
Awatar użytkownika
LubięNASZYCH AKTORÓW!!!!

LubięNASZYCH AKTORÓW!!!! Sob Sty 16, 2010 1:00 am

Mam nadzieję,że w zamian ,powstanie inny serial z obsadą "Rodziny ........"Dla obsady artystów oglądałam ten serial ,niekoniecznie ze względu na fabułę , Rodzina Kwiatkowskich i rodzina Kossowskich( z kuzynką włącznie).Aktorstwo momo mydlanej treści ZNAKOMITE!!!Wierzę ,że nadal będziemy widzieć moich ulubionych aktorów. również Tych,którzy przystąpili do filmu w ostatnim czasie.Bardzo lubię Pana Fronczewskiego.
Awatar użytkownika
misiek z kielc

misiek z kielc Sob Sty 16, 2010 1:00 am

praktycznie godzina premierowych odcinków była ostatnio ta sama czyli 17:45 więc nie wiem czemu narzekacie kiedyś oczywiście była po wydarzeniach o 19:10 lub 19:30. ( są emitowane powtórk o 12:00 wiec nie macie powodów zrzędzić że pora emisji się zmianiałą co chwile od kilku lat niedziela 17:45 ludzie zastanówcie się co piszecie
Szkoda tego serialu Alutka urodziła dziecko i ........ koniec. A mogły być tak piękne odcinki potem. 329 i koniec. SZKODA
Awatar użytkownika
paweł

paweł Nie Sty 17, 2010 1:00 am

Polsatowi za RODZINĘ ZASTĘPCZĄ dziekuję, ale na dekoderze polsatu to ktoś zwariował. Na siłe zmusza się widza do określonego zachowania - do akceptacji ich komunikatu. Wladcy polsatu- dziś ludzie są wykształceni i nie wciskajcie kitu filmami których nigdy nie bede oglądał. zamierzam zrezygnować z umowy z Polsatem. czuje się oszukany
Awatar użytkownika
Metlas

Metlas Nie Sty 17, 2010 1:00 am

Szkoda takiego serialu .Napewno Polsat straci trochę widzów.Kiepscy się już znudzili a pozatym w tygodniu programy nie są za heja.
Serial ten wprowadzał ciepło do domów.
Awatar użytkownika
dg

dg Wto Sty 19, 2010 1:00 am

Też uważam, że to najlepszy serial w telewizji, ale trudno wszystko musi sie skończyć.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości