WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kupujący

Pracownicy Biedronki pokazują, czym dla nich są niedziele z zakazem handlu (wideo)

Kupujący Czw Kwi 12, 2018 7:25 am

A kiedy wolne niedziele będą mieli sprzedawcy na stacjach benzynowych, kolejarze, lekarze, policjanci, strażnicy więzienni, księża.........?
Awatar użytkownika
TT

Re: Pracownicy Biedronki pokazują, czym dla nich są niedziele z zakazem handlu (wideo)

TT Czw Kwi 12, 2018 12:04 pm

Ciekawe co na to pracownicy Orlen i LOTOS. Może wspólne zdjęcia na stacjach z pracownikami Biedronki, które mają wolne. Też fajna kampania - nie kupuj, podróżuj.
Awatar użytkownika
krostie

Re: Pracownicy Biedronki pokazują, czym dla nich są niedziele z zakazem handlu (wideo)

krostie Czw Kwi 12, 2018 12:09 pm

"Kupujący" napisał(a): A kiedy wolne niedziele będą mieli sprzedawcy na stacjach benzynowych, kolejarze, lekarze, policjanci, strażnicy więzienni, księża.........?

Serio? Porównujesz służbę i pracowników strategicznych branży do sprzedawców, bo nie można kupić piwa albo żelków?
Awatar użytkownika
BII

BII Czw Kwi 12, 2018 4:16 pm

Ciekawe, które agencja takiego gniota przygotowała?
Awatar użytkownika
Ale gniot

Ale gniot Czw Kwi 12, 2018 5:12 pm

Ktora agencja to zrobila???
Awatar użytkownika
mojnick

mojnick Czw Kwi 12, 2018 5:38 pm

"krostie" napisał(a):
"Kupujący" napisał(a): A kiedy wolne niedziele będą mieli sprzedawcy na stacjach benzynowych, kolejarze, lekarze, policjanci, strażnicy więzienni, księża.........?

Serio? Porównujesz służbę i pracowników strategicznych branży do sprzedawców, bo nie można kupić piwa albo żelków?

No dobrze, to kiedy będą mieli wolne pracownicy kin, restauracji, pubów, kawiarni? Oraz pracownicy 80% stacji beznzynowych (myślę, że co piąta otwarta stacja wystarczyłaby aby zabezpieczyć "strategicznie" kierowców).
Awatar użytkownika
Mia

Mia Czw Kwi 12, 2018 5:44 pm

"krostie" napisał(a):

Nie można kupić też jedzenia.
Powiesz: to kupuj w sobotę.
No to ja powiem: idź do lekarza w sobotę. Tankuj samochód w sobotę. Zrób sobie zakupy na podróż w sobotę. Pójdź do restauracji w sobotę!!!!!1
CO to za mania układania ludziom życia? Niech dadzą każdemu pracownikowi gwarantowane 2 niedziele wolne w miesiącu, a także 2 inne dni (nie niedziele) i już, wszyscy będą szczęśliwi, będą mieli wolne i czas dla rodziny. A ci którzy chcą, będą mogli iść do sklepu. To rozwiązanie było radykalne, bierze pod uwagę tylko a takie zwykle są złe.
Awatar użytkownika
Mia

Mia Czw Kwi 12, 2018 5:45 pm

"krostie" napisał(a):

Nie można kupić też jedzenia.
Powiesz: to kupuj w sobotę.
No to ja powiem: idź do lekarza w sobotę. Tankuj samochód w sobotę. Zrób sobie zakupy na podróż w sobotę. Pójdź do restauracji w sobotę! Zrób wszystko w sobotę! Bo czemu nie?
CO to za mania układania ludziom życia? Niech dadzą każdemu pracownikowi gwarantowane 2 niedziele wolne w miesiącu, a także 2 inne dni (nie niedziele) i już, wszyscy będą szczęśliwi, będą mieli wolne i czas dla rodziny. A ci którzy chcą, będą mogli iść do sklepu. To rozwiązanie było radykalne, bierze pod uwagę tylko 1 punkt widzenia - a takie zwykle są złe.
Awatar użytkownika
Ia

Ia Czw Kwi 12, 2018 7:03 pm

Poproszę o nazwę agencji, w której żaden z pracowników nie zna zasad gramatyki i interpunkcji.
Awatar użytkownika
conf

conf Czw Kwi 12, 2018 9:10 pm

"mojnick" napisał(a):
"krostie" napisał(a):

No dobrze, to kiedy będą mieli wolne pracownicy kin, restauracji, pubów, kawiarni? Oraz pracownicy 80% stacji beznzynowych (myślę, że co piąta otwarta stacja wystarczyłaby aby zabezpieczyć "strategicznie" kierowców).

Od tego samego dnia od kiedy urzędas bedzie regularnie zapier.... w soboty bym mógł spokojnie załatwić papierek , a policjant będzie przechodził na emeryturę w wieku 65, a nie 45 lat : ) wymieniać dalej , cwaniaczku : ) ???
Awatar użytkownika
Józef

Józef Nie Kwi 15, 2018 5:48 pm

Teź pracuję na stacji Orlen ale to mój wybór stacja benzynowa to nie sklep nie pracuję w każdą niedzielę jak się przyjmowałam to wiedziałem co mnie czeka niezadowoleni możecie się zwolnić i przyjąć do biedronki będą wolne niedzielę no co na co narzekać zwolnić się i już .
Awatar użytkownika
Niezadowolony

Niezadowolony Śro Kwi 25, 2018 6:07 am

Ci ludzie to chyba z biura , bo moja żona po 6 dniach pracy w biedronce do późna w nocy , nie ma na nic ochoty w niedziele jest tak zmęczona
Awatar użytkownika
Trybunał.

Trybunał. Czw Kwi 26, 2018 9:33 am

Dlaczego watykańscy mafiosi nie mają wolnych niedziel?, przecież też posiadają rodziny.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość