WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Patryk

Pracownicy ćwiczący reklamowanie w kampanii konta z gwarancją 4 proc. w Getin Banku (wideo)

Patryk Śro Lut 25, 2015 10:46 am

Poczytajcie trochę o praktykach tego banku np. przy kredytach walutowych, poliso-lokatach, innych inwestycjach. Naprawdę reklamy niezbyt wiele pomogą.
Awatar użytkownika
iga

Re: Pracownicy ćwiczący reklamowanie w kampanii konta z gwarancją 4 proc. w Getin Banku (wideo)

iga Śro Lut 25, 2015 9:43 pm

Ja już od dłuższego czasu ma konto getin up, dzięki czemu część pieniędzy udał mi się odzyskać. Mają naprawdę sporo tych pakietów korzyści!
Awatar użytkownika
major

Re: Pracownicy ćwiczący reklamowanie w kampanii konta z gwarancją 4 proc. w Getin Banku (wideo)

major Pią Lut 27, 2015 5:44 pm

Kiepścizna. Agencja się nie popisała. Dużo drętwego żartu dla żartu i hipsterskie tło.
Awatar użytkownika
roman

roman Wto Mar 10, 2015 4:50 pm

aktorka sama przyznaje ze nie umie udawać tej gwarancji, wiec kiepska ta gwarancja hehe albo gwarancja wirtualna
Awatar użytkownika
danka

danka Śro Mar 18, 2015 9:46 am

śmieszna reklama :) jeśli chodzi o getin to mam z nimi do czynienia od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. teraz się jeszcze okazało,że uruchomili program pomocy frankowiczom. super pomysł :)
Awatar użytkownika
Maciej

Maciej Pon Maj 25, 2015 2:57 pm

Iga i Danka - w którym oddziale banku pracujecie i ile zarabiacie za tą kiepskiej jakości agitację ?
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość