[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Pracownicy TVP z nowym intranetem. "Miejsce nabywania nowych kompetencji"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

Pracownicy TVP z nowym intranetem. "Miejsce nabywania nowych kompetencji"

YKK Pon Cze 07, 2021 6:06 am

Nowy intranet z aktualnym menu bufetu i w dodatku z forum dyskusyjnym i ogłoszeniami? Jacek, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili. Nareszcie wiem, że te miliardy nie posżły na marne.
Awatar użytkownika
Jener

Re: Pracownicy TVP z nowym intranetem. "Miejsce nabywania nowych kompetencji"

Jener Pon Cze 07, 2021 7:32 am

No i skąd ściągnięty pomysł? No skąd, )))))))
Awatar użytkownika
tadzizna

tadzizna Pon Cze 07, 2021 7:56 am

Jeśli się nie mylę, to pomysł żywcem wzięty z Korei Północnej....
Awatar użytkownika
Ciekawski

Ciekawski Pon Cze 07, 2021 8:46 am

Czy na Woronicza 17 w menu codziennym stołówki/bufetu pracowniczej są: NALEŚNIKI UWIELBIANE PRZEZ PREZESA TVP, KOTLETY SCHABOWE UWIELBIANE PRZEZ PREZESA PIS, CHŁODNIK LITEWSKI, BARSZCZ CZYSTY, KROKIETY ???
Awatar użytkownika
Marek z Woronicza

Marek z Woronicza Pon Cze 07, 2021 8:51 am

"YKK" napisał(a): Nowy intranet z aktualnym menu bufetu i w dodatku z forum dyskusyjnym i ogłoszeniami? Jacek, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili. Nareszcie wiem, że te miliardy nie posżły na marne.
Pracownik głody to pracownik zły. Wazelina musi płynąć w postaci dobrego menu bufetu TVP.
Awatar użytkownika
Manek

Manek Pon Cze 07, 2021 10:56 am

gdzie holecka szukaja nowego TVP
Awatar użytkownika
Pracdowniak

Pracdowniak Pon Cze 07, 2021 10:14 pm

@ lata (tak tak, pamiętam ile to trwało) wdrażania Wordpressa. Sukces!
Awatar użytkownika
starszy już człowiek

starszy już człowiek Wto Cze 08, 2021 9:48 pm

A może by Pan Prezes w międzyczasie mierzenia pików oglądalności,przeszedł się tak po firmie i porozmawiał z pracownikami?
Czy wiesz Prezesie Wielki,że ludzie zatrudnieni w Twojej firmie ( ludzie wykształceni,z praktyką i dorobkiem zawodowym w TVP) zarabiają poniżej najniższej krajowej? Ja pierdole...teraz wiem czego sobie nie kupię w bufecie.Dzięki Ci Panie.
Awatar użytkownika
starszy już człowiek

starszy już człowiek Wto Cze 08, 2021 10:05 pm

Nie mówię,że jesteś zły,ale musisz być bezgranicznie naiwny,że budujesz na tej ułudzie swoje królestwo.Ja pierdolę....
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 48 gości