WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Dno

Prasa lokalna z 30-proc. spadkiem sprzedaży, 50 proc. mniej z reklam. Wydawcy apelują do czytelników

Dno Pią Kwi 17, 2020 6:46 am

Brawo korona
Awatar użytkownika
Fox

Re: Prasa lokalna z 30-proc. spadkiem sprzedaży, 50 proc. mniej z reklam. Wydawcy apelują do czytelników

Fox Pią Kwi 17, 2020 7:13 am

Okaże się kto ma czytelników a kto jedzie na pasku urzędników lokalnych notabli.
Awatar użytkownika
Olo

Re: Prasa lokalna z 30-proc. spadkiem sprzedaży, 50 proc. mniej z reklam. Wydawcy apelują do czytelników

Olo Pią Kwi 17, 2020 9:09 am

Zawsze wolałem zapach gazety do kawy, ale obawiam się, że ta akcje niewiele pomoże. Gazeta jest nie jest produktem pierwszej potrzeby.
Awatar użytkownika
agat

agat Pią Kwi 17, 2020 9:27 am

To chyba nie tylko lokalna prasa odnotowuje spadki ale i magazyny ogólnopolskie tez !!!
Awatar użytkownika
JM

JM Pią Kwi 17, 2020 11:28 am

Jak się wrzuca 20 sztuk gazety do małej piekarenki, na uboczu, gdzie przychodzi góra z 50 osób na cały dzień, a na dużym rynku już o 12:00 brakuje gazet w punktach, to sprzedaż leci.
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Kwi 17, 2020 12:16 pm

Jest jakis pożytek z tej korony.Już mam dośc POstępowych lewackich zakłamanych mediów, oraz zwalczająch ich jedynie słusznych prawych dziennikarzy .
Awatar użytkownika
macias

macias Nie Kwi 19, 2020 11:44 pm

Sluzba czytelnikom: "[pomoc od rzadu] Ma ona polegać m.in. na publikacji rządowych ogłoszeń i udzieleniu pożyczki" -- czyli redakcje apeluja do rzadu, aby dobry rzad okradl czytelnikow z kasy i uzyskane pieniedze przelal redakcjom. Jak to bylo -- ich pieniadze mialy u mnie lepiej, wiedzialem jak je wydac lepiej (Wilk z Wall Street).
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości