WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ron

Re: Prawicowa blogerka atakuje rodzinę Lisów na Twitterze. Hanna Lis: zostały podjęte kroki prawne

Ron Nie Paź 18, 2015 11:51 pm

Obrzucają fekaliami z nadzieją, że coś zostanie przyklejone.
Dlaczego skoro propisowy hejt wyznacza standardy, nie ma równowagi w sieci?
Nie wiem jak powinna wyglądać. Może grzecznie się nie da. Może trzeba tym samym.
Ale nie można nie robić nic. Po prostu oddajemy pole. Jest o tym w wywiadzie sobotnim Lisa dla Wyborczej.
Jeżeli chuligan zaczepia Cię na ulicy nie wdajesz się z nim w kulturalną dyskusję- zazwyczaj uciekasz.Ale dlaczego nie ma takich samych odważnych po drugiej stronie, aby użyć dźwigni (czyli siłowo) i poprosić o przeproszenie (acz grzecznie)?
Awatar użytkownika
Ex

Re: Prawicowa blogerka atakuje rodzinę Lisów na Twitterze. Hanna Lis: zostały podjęte kroki prawne

Ex Nie Paź 18, 2015 11:55 pm

Dziennikarze popierający tylko jedną opcję polityczną to dalej dziennikarze? Mam nadzieję że PiS po wyborach zrobi porządek w TVP.... Która śmie się nazywać Publiczną i obiektywną!!!
Awatar użytkownika
Ja, Irena i ja

Ja, Irena i ja Pon Paź 19, 2015 12:05 am

Bardzo dobrze. Zatrzymać hejterstwo, w dodatku żenująco tchórzliwe.
Awatar użytkownika
Ares

Ares Pon Paź 19, 2015 12:35 am

Najwyższy czas wywalić z TVP propagandystów i manipulatorów pracujących dla PO czyli małżeństwo Lisów i Kraśkę. Mam nadzieję że to już niedługo stanie się po wyborach 25.10.2015.
Awatar użytkownika
Gie

Gie Pon Paź 19, 2015 12:38 am

Blogerka Irena Szafrańska? Po wpisaniu tego w Google pierwszy wynik wskazuje na nieaktywną stronę. 6 wynik wskazuje na bloga który jest nieaktywny od 5 lat. 9 wynik wskazuje na bloga który jest nieaktywny od 4 lat. To gdzie ta blogerka publikuje?
Awatar użytkownika
Max K

Max K Pon Paź 19, 2015 1:27 am

Tomcio Lisek został wywalony w przeszłości z TVN, następnie wywalony z Polsatu a po wyborach wywalą go z TVP. Z otwartymi ramionami Michnik przyjmie go do Gaziety Wybiórczej.
Awatar użytkownika
plusk

plusk Pon Paź 19, 2015 2:01 am

Prawicowa blogerka i wszystko jasne. Takie mają "tuzy" publicystyki na miarę ich poziomu umysłowego.
Awatar użytkownika
Marian

Marian Pon Paź 19, 2015 7:10 am

Myślicie że ciemny naród to kupi ? Ludzie nie są głupi.
Najpierw fałszywe konto córki Dudy na Twitterze a teraz rzekomy atak blogerki prawicowej na rodzinę Lisów. To jest żenada.
Awatar użytkownika
Pan Adam

Pan Adam Pon Paź 19, 2015 7:31 am

Już niebawem Mango tiwi, tajemnice tarota, arkana magiii... To dla was, Haniu i Tomciu.
Awatar użytkownika
TS

TS Pon Paź 19, 2015 7:44 am

To się Irenka spod Lublina doigrała. Tak to jest, jak się szybciej pisze, niż myśli.
Awatar użytkownika
Wcale bym się nie zdziwił

Wcale bym się nie zdziwił Pon Paź 19, 2015 7:45 am

Po słowach tej szafrańskiej, że ktoś jej się włamał, wcale bym się nie zdziwił, gdyby to była prowokacja zlecona przez rzekome ofiary. Włam na konto prawicowej blogerki (cokolwiek to znaczy, nie znam kobiety) i atak na czołowego propagandystę upadającego reżimu. Bardzo grubymi nićmi szyta akcja.
Awatar użytkownika
Franek

Franek Pon Paź 19, 2015 8:02 am

Z wielką przyjemnością zagłosuję w wyborach 25.10.2015 na PIS bo mam dosyć PO i ich medialnych klakierów.
Awatar użytkownika
Jeszcze tylko Żakowskiego brakuje

Jeszcze tylko Żakowskiego brakuje Pon Paź 19, 2015 8:34 am

Wielowieyska i Lis - IKONY POLSKIEJ NORMALNOŚCI, MIŁOŚCI I SZACUNKU, HAHAHAHA, aż popuściłem na krzesełko :))))) Koń by się uśmiał.
Awatar użytkownika
nosa

nosa Pon Paź 19, 2015 10:18 am

Pani Szafrańska nie nadąża za prezesem Jarosławem, który wskazuje nowy kurs i obecnie jest gołąbkiem pokoju !
Awatar użytkownika
damador

damador Pon Paź 19, 2015 10:55 am

znow karaczan w akcji ?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości