WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pawel

Prawie 40 proc. osób na świecie unika wiadomości; część tłumaczy, że psują nastrój

Pawel Czw Cze 16, 2022 9:17 am

Bardzo lubię informacje szczególnie z TVPinfo i PR24.
Awatar użytkownika
"Niestety"

Re: Prawie 40 proc. osób na świecie unika wiadomości; część tłumaczy, że psują nastrój

"Niestety" Czw Cze 16, 2022 9:41 am

Czytam dziś tekst niby informacyjny postkomunistycznej dziennikarki na temat inwestycji koło mojego miasteczka, w którym na 1200 znaków (tysiąc dwiescie), dziewięć razy pada slowo "niestety".
Awatar użytkownika
Kinga

Re: Prawie 40 proc. osób na świecie unika wiadomości; część tłumaczy, że psują nastrój

Kinga Czw Cze 16, 2022 10:04 am

Mi psuje nastrój ta kobieta na zdjęciu.
Awatar użytkownika
kolis

kolis Czw Cze 16, 2022 11:58 am

99% ludzi na świecie nie ogląda również Wiadomości, przez duże W, ale tylko dlatego, że nie znają polskiego xd
Awatar użytkownika
Niewygodny komentarzyk

Niewygodny komentarzyk Czw Cze 16, 2022 12:09 pm

W artykule mowa o wiadomościach telewizyjnych na świecie a zdjęcie z Wiadomości TVP.. Zdjęcia z Faktów TVN nie można było dać?;)
Awatar użytkownika
Klaus Schwab

Klaus Schwab Czw Cze 16, 2022 12:17 pm

Moim celem jest odbierać wam smak życia, wolność, dobry nastrój i pieniądze.
Od 2 lat urządzam wam Nowy Wspaniały Świat
Awatar użytkownika
LGOM

LGOM Czw Cze 16, 2022 4:00 pm

Najwygodniej wsadzić łeb głęboko w piach i udawać, że mnie to nie dotyczy. Świetna strategia dopóki tzw rzeczywistość nie da nam kopa w de...
Awatar użytkownika
Xx

Xx Czw Cze 16, 2022 5:01 pm

Akurat wiadomości TVP należy polecić - tam zawsze wszystko jest w Polsce dobrze, w odróżnieniu od Faktów TVN , gdzie zawsze wszystko jest w Polsce źle.
Awatar użytkownika
danielos

danielos Czw Cze 16, 2022 5:17 pm

politruki z wirtualnej qurwy jak to rasowi propangandysci Musieli w artykule pokazac wiadomosci tvp zeby artykol sie kojarzyl hahahah,hoooj wam w doopy hahaha wolne media .
Awatar użytkownika
danielos

danielos Czw Cze 16, 2022 5:19 pm

danielos
politruki z wirtualnej qurwy jak to rasowi propangandysci Musieli w artykule pokazac wiadomosci tvp zeby artykol sie kojarzyl hahahah,hoooj wam w doopy hahaha wolne media .
00odpowiedź sorki mialo byc propagandysci
Awatar użytkownika
danielos

danielos Czw Cze 16, 2022 5:21 pm

danielos
danielos
politruki z wirtualnej qurwy jak to rasowi propangandysci Musieli w artykule pokazac wiadomosci tvp zeby artykol sie kojarzyl hahahah,hoooj wam w doopy hahaha wolne media .i artykul za szybko pisane
Awatar użytkownika
abc

abc Czw Cze 16, 2022 5:38 pm

Serwisy "informacyjne" nie informują tylko pokazują jak myśleć.
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Czw Cze 16, 2022 7:10 pm

Za tzw. komuny uwielbiałem Dziennik Telewizyjny, podobały mi się informacje produkcyjne z zakładów, itp. Byłem dumny z tego, że mamy taki silny państwowy przemysł. Dziś nienawidzę programów informacyjnych (poza Teleexpressem, który jako jedyny jest strawny, choć też gorszy niż kiedyś), dosyć mam ciągłych informacji o wojnie na Ukrainie i o de bi lizmie naszych eurodeputowanych typu Róża Thun, Ochojska i inne kre tynki.
Awatar użytkownika
Dziadek 1957

Dziadek 1957 Czw Cze 16, 2022 7:12 pm

Od czasów Urbana i stanu wojennego nie oglądam wiadomości i to w żadnej telewizji. Nie tracę czasu na bzdury a niedoinformowany się nie czuję.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Cze 16, 2022 8:46 pm

W dzisiejszych czasach robię coś takiego jak przegląd informacji w formie tekstowej np. z telefonu.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości