[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Prawo Prasowe do napisania od nowa?

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marcin
 

Prawo Prasowe do napisania od nowa?

Marcin Wto Kwi 17, 2012 1:40 am

„Jest jak stary, wielokrotnie łatany i dziurawy płaszcz”, „nieaktualne, nie nadaje się do poprawiania czy nowelizacji” – ta opinia dotyczy CAŁEGO polskiego prawa, nie tylko prasowego… Marzę o kompetentnym, konsekwentnym i odważnym Rządzie.
Awatar użytkownika
Janek
 

Re: Prawo Prasowe do napisania od nowa?

Janek Wto Kwi 17, 2012 8:55 am

Art. 212 Kk znajduje się w Kodeksie karnym a nie Prawie prasowym
Awatar użytkownika
BRUD MEDIALNY !
 

Re: Prawo Prasowe do napisania od nowa?

BRUD MEDIALNY ! Wto Kwi 17, 2012 10:02 am

Aby dyskutować na temat prawa prasowego należy na DOBRY początek WYCZYŚCIĆ ŚRODOWISKO Z PRZYPADKOWYCH "nadwornych dziennikarzy" !

Niestety od wielu lat w mediach "królują" i "wymiatają" przypadkowe persony !

Jak to się dzieje że w wielu ważnych dziedzinach życia wymagane są koncesje , wykształcenia , szkolenia a do PROFESJI dziennikarskiej - również bardzo ważnej w życiu codziennym - coraz częściej trafiają zwykłe CYMBAŁY , ĆWIERĆMÓZGI , wulgaryzmy , arogancja , napastliwość to norma współczesnych rodzimych mediów !

WYCZYŚCIĆ ŚRODOWISKO a następnie, ewentualnie, wymagać od innych SZACUNKU i ODPOWIEDNIEGO PRAW DLA SIEBIE !!!!!!!
Awatar użytkownika
dexter
 

Re: Prawo Prasowe do napisania od nowa?

dexter Wto Kwi 17, 2012 11:19 am

Warto w nowym Prawie Prasowym uwzględnić także pojęcie i definicję Dziennikarza Obywatelskiego!
Awatar użytkownika
Bob Zaboroski
 

Re: Prawo Prasowe do napisania od nowa?

Bob Zaboroski Wto Kwi 17, 2012 11:18 pm

Obowiązująca Ustawa z 1984 r. jest martwa. W związku z tym, najlepiej jest ją zachować w pamięci. Trzeba pamiętać o niej jako o bublu prawnym. Być może jednym z największych w historii polskiego prawa. Uważam, że powinna zacząć się dyskusja o przyszłej Ustawie. Oczywiście trzeba ją stworzyć od początku. Wydawcy, dziennikarze, politycy i prawnicy. To te środowiska powinny być zainteresowane napisaniem projektem tego prawa. Ustawy która będzie regulować bardzo skomplikowany dziś rynek medialny i zawód dziennikarza. To będzie bardzo trudne, czasochłonne i odpowiedzialne. Ale jak dobra, nowa Ustawa Prawo Prasowe powstanie, wszystko będzie lepsze. Prostsze i łatwiejsze. Określone i uregulowane. Aktualne. Ale tylko wtedy, jeżeli będzie to dobre prawo. Mądre i sprawiedliwe. To jest możliwe.Czy jest ktoś takim prawem zainteresowany? Ja jestem!
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości