WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

Prawomocny wyrok: „Wyborcza” nie musi prostować tekstu o taśmach Daniela Obajtka

YKK Pon Lut 21, 2022 7:43 am

No to chyba pcimski maharadża poprzednio czegoś nie doczytał.
Awatar użytkownika
KrzysztofaIgnacak

Re: Prawomocny wyrok: „Wyborcza” nie musi prostować tekstu o taśmach Daniela Obajtka

KrzysztofaIgnacak Pon Lut 21, 2022 9:42 am

Zgubiłem się,czytałem już kilka różne artykuły w różnych mediach raz obajtek się chwali że wygrał z wyborcza, raz wyborcza że z nim nie nadązam
Awatar użytkownika
Tymon

Re: Prawomocny wyrok: „Wyborcza” nie musi prostować tekstu o taśmach Daniela Obajtka

Tymon Pon Lut 21, 2022 10:05 am

Ten wyrok niczego nie rozstrzyga. No, ale niech sobie piszą bzdury, a obajtek dalej będzie robił swoje rozwijając się i nie przejmując tym Jak Wyborcza głosi jakiś swój 'sukces'
Awatar użytkownika
AS

AS Pon Lut 21, 2022 11:41 am

Człowiek o mentalności żula spod budki z piwem (chyba wszyscy to słyszeliśmy) nigdy nie powinien trafić na miejsce, na które wywindowała go obecna władza
Awatar użytkownika
artyleria

artyleria Pon Lut 21, 2022 2:42 pm

Wygrali jedną sprawe o sprostowanie a nie calosc. Robią z siebie gwiazdy ale jeszcze przyjdzie kryska na matyska. Śmieszni i tyle
Awatar użytkownika
kaczuszka

kaczuszka Pon Lut 21, 2022 3:32 pm

Ktos jeszcze ta wyborcza czyta? Kogo obchodzi jakies sprostowanie.. Obajtek to jest gość ! Stara sie i angazuje. Wiele ludzi go popiera. Nikoto nie interesuje co te dziennikarzyny z wyborczej wymyslaja
Awatar użytkownika
tyrcjan

tyrcjan Pon Lut 21, 2022 3:53 pm

Smiech na sali.. tracicie czytelnikow i chcecie sie wybielic? Nie wyjdzie wam to.. ludzie przejzeli na oczy, malo kto was czyta. Obajtek to chociaz cos dla kraju robi, wy tylko mieszacie
Awatar użytkownika
benitka

benitka Pon Lut 21, 2022 11:23 pm

ja jak slysze o wyborczej, to mi sie bebechy wywracają... tyle co oni klamst nawypisywali... zenada. Juz dawno przestalam ten chłam czytac, niech mysla co chca, Obajtek i tak nadal bedzie robil swoje
Awatar użytkownika
Domka

Domka Wto Lut 22, 2022 10:03 am

Triumf który głoszą jest bez sensu, nie mają się z czego cieszyć. Zastanawiam się czy są jeszcze ludzie, którzy czytają tą gazetę.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Wto Lut 22, 2022 10:08 am

Czekam na moment aż doigrają się tych wszystkich kłamstw. A ile razy przegrali ? Tego już nie pamiętają, na siłę próbują zwrócić na siebie uwagę.
Awatar użytkownika
Dert

Dert Wto Cze 07, 2022 10:45 am

P. prezesie dla nas Polakow jest pan WIELKI. A Wyborcza i Czuchnowski sa NICZYM.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości