WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
fan FIFY

Premiera gry "FIFA 2022" w październiku. Bez komentarza Dariusza Szpakowskiego

fan FIFY Śro Lip 14, 2021 7:53 am

Ogromna szkoda, że w najnowszej FIFie nie będzie głosu D. Szpakowskiego. Mam nadzieję, że to nie jest prawdą!
Awatar użytkownika
vifo

Re: Premiera gry "FIFA 2022" w październiku. Bez komentarza Dariusza Szpakowskiego

vifo Śro Paź 27, 2021 7:21 pm

Moze mi się uda zagrać w fife z reprezentantem Polski jak wygram konkurs media expert :ddd
Awatar użytkownika
Tadek

Re: Premiera gry "FIFA 2022" w październiku. Bez komentarza Dariusza Szpakowskiego

Tadek Śro Paź 27, 2021 8:01 pm

@vifo O mają jakiś konkurs? Ja bym chętnie zagrał sobie w Fifę 22 z całą reprezentacją, i do tego głos pana Szpakowskiego i byłoby idealnie!
Awatar użytkownika
cireon

cireon Pon Lis 01, 2021 11:25 pm

"vifo" napisał(a): Moze mi się uda zagrać w fife z reprezentantem Polski jak wygram konkurs media expert :ddd

jak to? gdzie jest info o tym konkursie? ;o
Awatar użytkownika
edziol

edziol Pon Lis 01, 2021 11:45 pm

"cireon" napisał(a):
"vifo" napisał(a): Moze mi się uda zagrać w fife z reprezentantem Polski jak wygram konkurs media expert :ddd

jak to? gdzie jest info o tym konkursie? ;o

Zobacz na FB media expert. Trzeba fotkę na IG wrzucić z ulubionym piłkarzem i oznaczyć mex team. To Ci z twitcha Media expertu tak mi się wydaje?
Awatar użytkownika
maro

maro Śro Lis 03, 2021 7:17 pm

Dziś na streamie mediaexperta sobie posłucham jak nowa fifka bez szpaka
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości