WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mara

Prestiż dziennikarza zależy od ilości kliknięć

Mara Śro Sty 27, 2010 6:49 am

Nie do końca się z Panem zgadzam.Twierdzę,że TVN zrobil duzo złego i jest przede wszystkim winien tabloizacji mediow. Tatabloidyzację widać najlpiej po spadku sprzedazy prasy,ktora z natury rzeczy kierowana była do ludzi lepiej wykształconych.Do nich najszybciej dotarło ,że szkoda czasu i pieniędzy na serwowaną miałkość.W pewnych środowiskach wręcz w złym tonie jest przyznawać się, do oglądania tv.
Czy zauważył Pan jak bardzo zmienił się poziom dzwoniacych do Szkła?
A Onet i te zagadkowe tytuły- kiedyś zaczynałam przeglądanie internetu właśnie od Onetu,ale kiedy zorientowałam się, że tytuły są nie tylko podkręane ale i nieadekwatne do treści wybieram inne portale i jak zakończę ich przeglądanie wiem wszystko co zaserwuje mi Onet.
Reasumując- tabloidyzacja- to podcinanie gałęzi,na której się siedzi.
Awatar użytkownika
pikus

Re: Prestiż dziennikarza zależy od ilości kliknięć

pikus Śro Sty 27, 2010 8:57 am

Ale gadanie.... Zapłać TVNowi za praktyki, odwalisz im kawał roboty, dopłacisz do tego, a praca... i tak pewnie nie znajdziesz, a jak juz gdzieś się załapiesz to za 1-1,5 tys. zł. Takie są niestety realia. Ale o tym Miecugow nie powie, bo pewnie zarabia ponad 10 tys. zł.
Awatar użytkownika
pikus

pikus Śro Sty 27, 2010 9:15 am

Ale gadanie.... Zapłać TVNowi za praktyki, odwalisz im kawał roboty, dopłacisz do tego, a praca... i tak pewnie nie znajdziesz, a jak juz gdzieś się załapiesz to za 1-1,5 tys. zł. Takie są niestety realia. Ale o tym Miecugow nie powie, bo pewnie zarabia ponad 10 tys. zł.
Awatar użytkownika
palipies

palipies Śro Sty 27, 2010 10:26 am

A ja twierdzę, że w TVN , szczególnie TVN24 preferuje się u dziennikarzy bezczelność połączoną z chamstwem i ciągła autoreklama oraz swoista autocenzura. On, prawie wszyscy upodabniają się do polityków. Polską rządzi PR 'pijar". Dlaczego wartościowi dziennikarze nie są nagradzani? Np. pani Kryńska? A kim wyjątkowym dziennikarsko jest pani Gardias. Tak naprawdę, TVN zależy widzowi z powodu pieniędzy a nie rzetelnych informacji. To wkrótce pierdyknie, bo musi pierdyknąć, jak wszystko podszyte fałszem.
Awatar użytkownika
juras3

juras3 Śro Sty 27, 2010 11:50 am

Oglądająć czasem Szkło doszedłem do przekonania ,że formuła tego programu jest tak ustawiona aby dokopac PiS.To widać po SMS dopuszczonych na ekran jaki telefonach od słuchaczy oraz poruszanych tematach
Awatar użytkownika
hahaha

hahaha Śro Sty 27, 2010 11:51 am

Tak oto Katonem, który peroruje o tabloidyzacji i stanie współczesnych mediów, jest Grzegorz Miecugow, który zasłynął prowadzeniem najbardziej ambitnego produktu medialnego - Big Brothera. A teraz ma czelność żalić się, w jakim kierunku poszły media...
Awatar użytkownika
gulczas

gulczas Śro Sty 27, 2010 11:53 am

Czy prowadzący Big Brother'a ma moralne prawo do narzekania na tabloidyzację mediów?
Awatar użytkownika
wawak

wawak Śro Sty 27, 2010 11:57 am

nie rób se jaj, gościu
robicie najbardziej szkodliwy społecznie program telewizyjny, no może tylko niejaki Majewski z niejakim Wojewódzkim was lekko w tej konkurencji wyprzedzją - róbcie tak dalej, róbcie - widzowie już zaczynają was opuszczac....
Awatar użytkownika
Łysy

Łysy Śro Sty 27, 2010 11:58 am

Autor - Robert Stępowski - powinien wrócić do podstawówki. Nawet licealiście nie przystoją takie błędy językowe.
Awatar użytkownika
Łysy

Łysy Śro Sty 27, 2010 12:20 pm

Autor - Robert Stępowski - powinien wrócić do podstawówki. Nawet licealiście nie przystoją takie błędy językowe.
Awatar użytkownika
Nabuchodenozor

Nabuchodenozor Śro Sty 27, 2010 12:30 pm

To wszystko jest bardzo smutne. I ten wywiad i poniższe komentarze. Być może Grzegorz Miecugow jest zmęczony, sfrustrowany i po tylu latach w mediach zwyczajnie rozczarowany. Być może nawet lekoo wypalony. Chociaż jest przykładem kogoś kto odniósł wielki sukces. W Polsce niestety to sie nie liczy... U nas trzeba jęczeć, że jest źle niedobrze, coś sie kończy, a wszystko chyli się ku upadkowi. A można byłoby tak: Słuchajcie patrzcie na mnie. Jestem w zawodzie od 30 lat. Przeszedłem przez wszystkie stanowiska. Odniosłem sukces. Mam pozycje, pełne konto, pracuje w uznanej stacji telewizyjnej, gdzie wciąż mam szanse się realizować. Niech mój przykład będzie zachętą dla innych. Zachęcam gorąco bo trud bycia dziennikarzem może się opłacić. Nawet jeżeli trzeba za to zapłacić wysoką cenę. I co z tego że tak wysoko przebiją się nieliczni. Trochę optymizmu do cholery, zwłaszcza od ludzi którzy nie mają powodu do narzekań. Zachęcajmy ludzi, a nie odstraszajmy ich. Zwłaszcza młodych. Jest tyle przeszkód do pokonania, ze nie trzeba aż tak straszyć.
Awatar użytkownika
Nabuchodenozor

Nabuchodenozor Śro Sty 27, 2010 12:44 pm

To wszystko jest bardzo smutne. I ten wywiad i poniższe komentarze. Być może Grzegorz Miecugow jest zmęczony, sfrustrowany i po tylu latach w mediach zwyczajnie rozczarowany. Być może nawet lekoo wypalony. Chociaż jest przykładem kogoś kto odniósł wielki sukces. W Polsce niestety to sie nie liczy... U nas trzeba jęczeć, że jest źle niedobrze, coś sie kończy, a wszystko chyli się ku upadkowi. A można byłoby tak: Słuchajcie patrzcie na mnie. Jestem w zawodzie od 30 lat. Przeszedłem przez wszystkie stanowiska. Odniosłem sukces. Mam pozycje, pełne konto, pracuje w uznanej stacji telewizyjnej, gdzie wciąż mam szanse się realizować. Niech mój przykład będzie zachętą dla innych. Zachęcam gorąco bo trud bycia dziennikarzem może się opłacić. Nawet jeżeli trzeba za to zapłacić wysoką cenę. I co z tego że tak wysoko przebiją się nieliczni. Trochę optymizmu do cholery, zwłaszcza od ludzi którzy nie mają powodu do narzekań. Zachęcajmy ludzi, a nie odstraszajmy ich. Zwłaszcza młodych. Jest tyle przeszkód do pokonania, ze nie trzeba aż tak straszyć.
Awatar użytkownika
MistrzCiętejRiposty

MistrzCiętejRiposty Śro Sty 27, 2010 12:50 pm

Tiaa... TVN jako wzór .! Weźmy na przykład taki... SPORT po Faktach. W Melbourne trwa Australian Open z udziałem Polaków, za pół godziny mecz naszj reprezentacji o półfinał w Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej, za kilkanaście dni rozpoczynają się Igrzyska Olimpijskie... A w TVN? Jakaś Kaka kopnęła piłkę w jakimś meczu i dziękujemy za uwagę. Proszę, nie ma za co. Żenua...
Aha, i jeszcze jedno.
LICZBY kliknięć, panie redaktorze Miecugow, LICZBY!!! Nie ilości.
Awatar użytkownika
MistrzCiętejRiposty

MistrzCiętejRiposty Śro Sty 27, 2010 1:08 pm

LICZBĄ kliknięć, Panie Redaktorze, LICZBĄ! Nie ilością.
Awatar użytkownika
MistrzCiętejRiposty

MistrzCiętejRiposty Śro Sty 27, 2010 1:15 pm

Tiaaa... tvn jest niezwykle obiektywny. Wystarczy pooglądać SPORT po Faktach. W trakcie Australian Open z udziałem Polaków, na pół godziny przed meczem piłkarzy ręcznych na Mistrzostwach Europy i kilkanaście dni przed Igrzyskami Olimpijskimi - o wszystkich tych wudarzeniach ANI SŁOWA!!! Jakaś bramka jakiejś Kaki w jakimś meczu kopanki... Żenua!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości