[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Prezenterka pogody po 20 latach zwolniona z TVP3 Poznań za serduszko WOŚP

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
vex

Re: Prezenterka pogody po 20 latach zwolniona z TVP3 Poznań za serduszko WOŚP

vex Śro Lut 03, 2021 1:54 pm

tvpropaganda i wszystko jasne
Awatar użytkownika
Danielos

Danielos Śro Lut 03, 2021 2:14 pm

Ciekawe że Polsat też nie występuje z serduszkami. Ta akcja jest przypisana do tvn więc dlaczego inne tv mają ja promować. Nie widziałem w tvn żeby promowali akcje tvp albo Polsatu.
Awatar użytkownika
Danielos

Danielos Śro Lut 03, 2021 2:14 pm

Ciekawe że Polsat też nie występuje z serduszkami. Ta akcja jest przypisana do tvn więc dlaczego inne tv mają ja promować. Nie widziałem w tvn żeby promowali akcje tvp albo Polsatu.
Awatar użytkownika
Stylista z TVP

Stylista z TVP Śro Lut 03, 2021 2:29 pm

Nie pasowało kolorystycznie.
Awatar użytkownika
Robbo

Robbo Śro Lut 03, 2021 2:30 pm

Według ustaleń „Gazety Wyborczej” (...)

Dalej nie czytam
Awatar użytkownika
uuuyy

uuuyy Śro Lut 03, 2021 2:42 pm

"Robbo" napisał(a): Według ustaleń „Gazety Wyborczej” (...)

Dalej nie czytam

użytkownik Robbo i już wiem, że można pominąć komentarz
Awatar użytkownika
m.

m. Śro Lut 03, 2021 2:44 pm

ależ to są mali ludzie
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Śro Lut 03, 2021 2:45 pm

Spokojnie, dyrektorzy przychodza i odchodzą, szczególnie w regionach, a honor się po prostu ma na całe życie, albo się go nie ma...
Awatar użytkownika
neo

neo Śro Lut 03, 2021 2:46 pm

szefowa domagała się uzupełnienia relacji o prawdziwe informacje i odmówiono szefowej
w żadnej firmie by to nie było akceptowane
podobnie jak promocja komercyjnego show nad którym patronat ma konkurencja
Awatar użytkownika
Michał

Michał Śro Lut 03, 2021 2:56 pm

Smutne... ale niesprawiedliwe, bo taka pani Danusia Holecka tak zachwycona swego czasu WoŚP-em - link poniżej - dalej pracuje.. oj, chyba komuś umknęło

https://www.youtube.com/watch?v=fSBXp0zRZwE
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Śro Lut 03, 2021 3:00 pm

Dodam, że wośp nie jest akcją tej czy innej telewizji. Tylko raczej czymś w kategorii dobra narodowego. Ok, TVN ma prawa do pokazania tego, ale potem nie tylko pracownicy TVN-u korzystają z tych sprzętów w szpitalach.
Trochę tak jak prawa do pokazywania skoków ma Eurosport i TVP1, ale i w TVNie i Polsacie można zobaczyć że Stoch pobił rekord, no nie?

Czy jednak sport - spoko, ale inne elementy rzeczywistości np. wośp - już nie spoko? Lekka obłuda się trzyma środowisk krytykujących wośp więc mnie nie dziwi...

Rozumiem, że może nie trzeba poświęcać w innych telewizjach całych godzin na relację z tego dnia (od tego jest właśnie TVN), ale jednak wymazywanie serduszek, albo zwalnianie za serduszko, jest po prostu żałosne, małe, w szczególności jeśli to się dzieje w telewizji publicznej (już tylko z nazwy...).
Awatar użytkownika
Ania

Ania Śro Lut 03, 2021 3:31 pm

Że tak spytam kto następny? :p
Awatar użytkownika
qwe

qwe Śro Lut 03, 2021 4:38 pm

Nie rozumiem oburzenia, ponieważ WOŚP jest prywatną fundacją. Owsiak dużo rodziny zatrudnił wokoło tej fundacji i czerpie ogromne ilość pieniędzy np. z oprocentowania środków, które nie są wydawane do celów statutowych. Generalnie WOŚP spoko akcja, ale chciałbym, żeby była bardziej transparentna. Lista firm z którymi współpracuje, kto jest właścicielem, (no i może, ale nie koniecznie - ile kasy otrzymuje za daną pracę - przedział kwot). To nie jest dość demokratyczne, ponieważ każda fundacja w Polsce także powinna mieć możliwość ekspozycji w czasie antenowym takiej pogody.
Awatar użytkownika
Maciej

Maciej Śro Lut 03, 2021 4:39 pm

"Danielos" napisał(a): Ciekawe że Polsat też nie występuje z serduszkami. Ta akcja jest przypisana do tvn więc dlaczego inne tv mają ja promować. Nie widziałem w tvn żeby promowali akcje tvp albo Polsatu.

To nie jest żadna akcja TVN-u, tylko największa w Polsce i prawdopodobnie na świecie zbiórka charyatywna. Wyjątkowe wydarzenie, którego patronem medialnym jest obecnie TVN. Gdy była nim TVP, inne stacje również szeroko o tej akcji informowały. Bo niesie dobro.
Awatar użytkownika
taka_prawda

taka_prawda Śro Lut 03, 2021 4:59 pm

nie było was, był las... was nie będzie a las będzie!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości