WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
P1

Prezes BZ WBK: potencjał naszej nazwy się wyczerpuje, Santander jest nowocześniejszy

P1 Śro Kwi 25, 2018 1:27 am

No jeśli chodzi o mnie, to nazwa Santander kojarzy mi się z jakimś hiszpańskim gównem, a z nie nowoczesnością. Dla mnie ten bank wizerunkowo mocno straci po tym rebrandingu , a w zasadzie to już stracił.
Awatar użytkownika
taka sytuacja

Re: Prezes BZ WBK: potencjał naszej nazwy się wyczerpuje, Santander jest nowocześniejszy

taka sytuacja Śro Kwi 25, 2018 7:16 am

1. "potencjał [...] nazwy banku [...] się wyczerpuje" - Potencjał nazwy? Ustalmy, że to bullshit! 2. Niech prezes banku przedstawi badania postrzegania nazw "Bank Zachodni", "Wielkopolski Bank Kredytowy" i "Santander"... 3. Niech prezes zapewni, że bank nie będzie płacił Santanderowi za używanie nazwy. Dopiero na tym gruncie można rozpocząć rzeczową rozmowę o sensie zmiany nazwy.
Awatar użytkownika
Adam

Re: Prezes BZ WBK: potencjał naszej nazwy się wyczerpuje, Santander jest nowocześniejszy

Adam Śro Kwi 25, 2018 7:25 am

Zacieranie śladów po Morawieckiem level hard.
Awatar użytkownika
e

e Śro Kwi 25, 2018 7:47 am

Gluoota
Awatar użytkownika
indis

indis Śro Kwi 25, 2018 9:28 am

Rodzina, firma (Pracownicy),=jest parę kont, up to you, BZ WBK, goodby, dear Santander
Awatar użytkownika
Max

Max Śro Kwi 25, 2018 11:36 am

To najlepszy biznes dla działu marketingu, żeby przytulić parę groszy pod stołem.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Śro Kwi 25, 2018 12:00 pm

Panie Ładny - nie potencjał się wyczerpał tylko legalne możliwości transferu kasy. Ile za nazwę (licencję) Santander będziecie płacili rocznie (bądź miesięcznie)? O dodatkowych kosztach wymiany szyldów nie wspomnę - niezła kasa jest do skrojenia.
Awatar użytkownika
miszcz

miszcz Śro Kwi 25, 2018 4:33 pm

a moze zamiast dywagowac o "potencjale marki" warto zauwazyc te kilkaset rodzin, ktore zostanie na lodzie we wroclawiu (czyt. bez pracy), gdy sie centrala przeniesie do waw?
no, ale mamy kapitalizm XXI, z humanitarna twarza... co na to dzial HR? co na to fundacje zajmujace sie CSR?
Awatar użytkownika
BPH PBK

BPH PBK Śro Kwi 25, 2018 4:53 pm

Ten Pan ma tyle do gadania co parobek na folwarku, powtarza głupoty których nauczył się na pamięć z maila.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość