[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Prezes Polskiego Radia o zakazie wypowiedzi pracowników: „To nie pozbawia możliwości krytyki"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
jasio

Prezes Polskiego Radia o zakazie wypowiedzi pracowników: „To nie pozbawia możliwości krytyki"

jasio Pon Sie 17, 2020 6:41 am

"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu… Mmmm… Tak, nie… Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy."
Awatar użytkownika
spa

Re: Prezes Polskiego Radia o zakazie wypowiedzi pracowników: „To nie pozbawia możliwości krytyki"

spa Pon Sie 17, 2020 6:54 am

"jasio" napisał(a): "Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu… Mmmm… Tak, nie… Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy."

No właśnie! Dokładnie to samo przyszło mi na myśl, po przeczytaniu o "granicach dopuszczalnej krytyki: :)
Awatar użytkownika
Kazek

Re: Prezes Polskiego Radia o zakazie wypowiedzi pracowników: „To nie pozbawia możliwości krytyki"

Kazek Pon Sie 17, 2020 6:57 am

Wkrótce spółce zostaną odcięte prąd i woda bo nie będzie komu kontaktować się z dostawcamu mediów. Jak zakaz to zakaz.
Awatar użytkownika
Same sukcesy, samozadowolenie

Same sukcesy, samozadowolenie Pon Sie 17, 2020 7:03 am

Niech ta wymiana korespondencji nie przykryje kolejnych, fatalnych wyników słuchalności Radia.
Awatar użytkownika
Antena

Antena Pon Sie 17, 2020 7:46 am

Agnieszk Kaminska, odejdz. Skompromitowalas nasza instytucje. Zniszczylas Jedynke, Trojke. Rozmontowalas wszystkie biura. Nic w Polskim Radiu juz nie dziala. Media maja kontaktowac sie z rzecznikiem, ktorrgo od pol roku tez nie ma... Obiecalas RMN wzrosty sluchalnosci. Nie wykorzystalas szansy, jaka przynosl koronawirus - wszystkim rosnie, nawet Audytorium 17, my toniemy.
Jest ponuro, smutno, ludzie zastraszeni. Metody zarzadzania jak z karnej kolonii. Skad w tobie tyle nienawisci i pogardy? Dlaczego traktujesz ludzi tak podle? Kto ci to wszystko zrobil...?! Mniejsza z tym. Z Czabanskimi.
Prosimy, odejdz.
Awatar użytkownika
AS

AS Pon Sie 17, 2020 8:19 am

Tak niewiele osób zrobiło dla Trójki tak wiele niedobrego, pani Kamińska jest jedną z nich
Awatar użytkownika
K.

K. Pon Sie 17, 2020 8:41 am

Ciekawe czy pamięta jeszcze co obiecała. 1 września Radio Kierowców, już za 2 tyg. ma ruszyć, ale czy ruszy? wątpię
Awatar użytkownika
Cyrk

Cyrk Pon Sie 17, 2020 10:06 am

Osoby z dyplomem dowolnej uczelni wyższej nie powinny mieć jednak aż tak rażących problemów z logiką.
Awatar użytkownika
Moje imię/nick

Moje imię/nick Pon Sie 17, 2020 10:45 am

Uspokoiła mnie...
Awatar użytkownika
Glina

Glina Pon Sie 17, 2020 11:28 am

Cztery nieszczęśliwe rządzą radiem, traktują ludzi jak śmieci:(
W życiu wszystko się zmienia, Wy też odejdziecie a ludzie odpłacą Wam tym samym.
Radio za Waszych rządów się nie podniesie, bo pogardzanie ludźmi, nie potraficie ich zrozumieć (ani pracowników, ani słuchaczy), stąd spadek po równi pochyłej aż do Waszego upadku a przy tym niestety również i radia:(.
Kariera w zamian za komfort i podbudowanie własnego ego, za wszelką cenę prowadzi zawsze do jednego do UPADKU!
Jeden już jest w swoich szeregach nazywany „panem z miedzianym czołem”, bo wierzy we wszystkie kłamstewka i manipulacje, którymi Go karmicie.
Awatar użytkownika
O_0

O_0 Pon Sie 17, 2020 1:42 pm

Odejdź kobieto no jesteś do niczego. Albo wróć na stanowisko reportera jak Bolechowski. Do zarządzania tak wielkim medium się nie nadajesz.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pon Sie 17, 2020 1:58 pm

Zdjąć jak najszybciej zakaz wypowiedzi.
Zwolnić Kamińską i pozwolić przeprosić Niedźwieckiego bez blokady i przeprosić Strzyczkowskiego, który chciał dobrze, a ci robią wszystko wbrew woli.
RAFAŁ PORZEZIŃSKI byłby lepszym Prezesem.
Awatar użytkownika
Słuchaczka

Słuchaczka Pon Sie 17, 2020 2:13 pm

w lipcu miał być gotowy audyt nt LP3... długo to jeszcze potrwa? Chcemy powrotu listy i odlotu prezeski
Awatar użytkownika
animowany

animowany Pon Sie 17, 2020 2:36 pm

Dokładna data nie została określona. W lipcu ma być, to fakt :D
Awatar użytkownika
Ktos

Ktos Pon Sie 17, 2020 5:00 pm

Ja wiem z pewnych źródeł, że Rogoyski wraca na stanowisko prezesa! I to już niedługo.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości