[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Prezes Polskiej Fundacji Narodowej: sądownictwo rujnuje nasz wizerunek, „Sprawiedliwe sądy” nie są akcją polityczną

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
złodzieje

Prezes Polskiej Fundacji Narodowej: sądownictwo rujnuje nasz wizerunek, „Sprawiedliwe sądy” nie są akcją polityczną

złodzieje Nie Wrz 10, 2017 12:44 pm

"kampania „Sprawiedliwe sądy” nie ma wymiaru politycznego, tylko jest akcją informacyjną"

To ważne, żeby wszyscy mogli się dowiedzieć, że w 2006 roku emerytowany sędzia ukradł kiełbasę, bo - jak głoszą spoty akcji - reformę popiera zaledwie 81% obywateli.
Uczciwie wydano na to 19 mln zł. To wcale nie kradzież. To "miś w oparciu o 17 instytucji", spółek skarbu państwa.
Awatar użytkownika
czarna róża

Re: Prezes Polskiej Fundacji Narodowej: sądownictwo rujnuje nasz wizerunek, „Sprawiedliwe sądy” nie są akcją polityczną

czarna róża Nie Wrz 10, 2017 1:20 pm

tego wizerunku, co sąd sobie wypracował, nie sądzę że da się poprawić
niczym więzienie. przecież nie wakacje i każdy to wie.

trzeba robić żeby wiedzieć czego nie robić po prostu. i wszelkie środki są tego warte

sądy muszą się zresocjalizować.
Awatar użytkownika
naiwna zawisłość

Re: Prezes Polskiej Fundacji Narodowej: sądownictwo rujnuje nasz wizerunek, „Sprawiedliwe sądy” nie są akcją polityczną

naiwna zawisłość Nie Wrz 10, 2017 1:34 pm

nie wiedziałam że to taka głupota. przyjmowałam z dobrodziejstwem inwentarza. tak niezawisłość mi się jawiła
z losem się nie boksuje a patrzę jakieś kloce. są gdzie ich być nie powinno. dyskutują jak z kolegą przy kieliszku
no ja nie wiem ale to jakieś popłuczyny te sądy. kryminał
Awatar użytkownika
czarna niezawisłość

czarna niezawisłość Nie Wrz 10, 2017 1:47 pm

strach się wypowiedzieć. słowa nie są bierne.
Awatar użytkownika
Wpisy

Wpisy Nie Wrz 10, 2017 1:49 pm

na tym forum też Narodowa opłaciła i zorganizowała? Byłoby kompleksowo i zawsze większy rachnek na fakturze.
Awatar użytkownika
@Wpisy

@Wpisy Nie Wrz 10, 2017 2:05 pm

sugerujesz że ludzie nie mają prawa do opinii bo są opłacani? nie wiem o jakie forum chodzi. mamy portal numer 1 jak dla mnie taki jedyny co gromadzi wszystkich a faworyzuje wybranych - właśnie ten
Awatar użytkownika
a

a Nie Wrz 10, 2017 2:10 pm

udaje media w pigułce. z naciskiem "na"
Awatar użytkownika
dla wyjaśnienia

dla wyjaśnienia Nie Wrz 10, 2017 2:30 pm

mogłabym podyskutować ale wolałabym nie uderzać w tych co mi bliżej leżą. stąd "słowa nie są bierne".

dla mniej wnikliwych jest to portal o mediach a media są różne. ten portal orientację ma jednak nie tak różną. a nawet bardzo jednolitą
wszystko! trochę mi przykro że mam się czuć opłacana. że tak powiem z mitami się nie dyskutuje
Awatar użytkownika
wam już podziękuję

wam już podziękuję Nie Wrz 10, 2017 2:47 pm

im więcej dodam tym więcej stracę.
Awatar użytkownika
przypomnijmy

przypomnijmy Nie Wrz 10, 2017 3:00 pm

człowiek wstaje. się napracował. i posprzątane. nawet nie ma karteczki że "zamknięte"
do klienta trzeba przodem
taki portal panie i takie interesy. na co mam czekać? bo jestem opłacana. w przeciwieństwie do was nie tak wszyscy są opłacani

w jakim celu mam się opłacać ze szkodą dla ogółu? żeby z panem Lisem na fotce zabłysnąć. ot mi grono. jutro ziewnę jak jeszcze nie dziś
Awatar użytkownika
Ochódzki

Ochódzki Nie Wrz 10, 2017 3:29 pm

My tymi bilbordami otwieramy oczy niedowiarkom
Awatar użytkownika
Zepp

Zepp Nie Wrz 10, 2017 3:30 pm

Nasz wizerunek rujnują tacy ludzie jak Jurkiewicz
Awatar użytkownika
hada

hada Nie Wrz 10, 2017 3:56 pm

Pewnie, że "sądownictwo rujnuje wasz wizerunek". Dlatego musicie zamieść media i sądy - żeby można było kraść bezkarnie.
Awatar użytkownika
zstanówcie się

zstanówcie się Nie Wrz 10, 2017 4:20 pm

powiem wam taką smutną rzecz że wszyscy się opłacamy nawzajem. są państwowcy którzy sami się opłacą. już to widzę. a w jaki sposób?
nie trzeba być aż tak bardzo ekonomicznym żeby rozumieć. plakat mi nie przeszkadza. nawet ładny.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Nie Wrz 10, 2017 4:58 pm

Widzę, że do kampanii zwalczania sądownictwa niezależnego od poleceń polityka, który przespał stan wojenny, najęto wielu trolli.
Ale nie dostrzegam, by najęto jakiegokolwiek mądrego.
Powiem wprost: Trolle! Napisać tak wiele postów, a zawrzeć w nich tak niewiele treści, to sztuka!
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości