[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Prezes T-Mobile: Operator komórkowy musi wyróżnić się czymś więcej niż ceną

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
XL

Prezes T-Mobile: Operator komórkowy musi wyróżnić się czymś więcej niż ceną

XL Śro Sie 14, 2013 12:44 am

Preses t- mobile jest przede wszystkim idiotą, nie ma zielonego pojęcia jak zarządzać przedsiębiorstwem!!! Przykład idiotyzmu prezesa: średnio dwa razy dzieńnie dzwonią do mnie różne pańcie, które mają dla mnie "bardzo atrakcyjne oferty" . Nagrałem się takiej jednej co mnie interesuje i że żadna inna oferta mnie nie interesuje!!!! Pańcie oczywiście dalej dzwonią, z coraz bardziej debilnymi ofertami, które oczywiście mają się nijak do moich preferencji, które bardzo jednoznacznie określiłem. Nie jest to oczywiście winą dzwoniących do mnie pańć, tylko debila zatrudnionego na stanowisku prezesa!!!! To jest zresztą polski syndrom. Prezesami różnych funkcjonujących w Polsce pseudokorporacji są zazwyczaj pogodni kretyni, ktorzy są absolwentami "uczelni" typu SGH, czyli absolwentami szkółek niedzielnych o poziomie przedszkola. Ci kolesie mogą zarządzać co najwyżej kioskiem ruchu, choć i to wyzwanie może przerastać ich poziom intelektualny!!!!!!!
Awatar użytkownika
abonent tak taka

Re: Prezes T-Mobile: Operator komórkowy musi wyróżnić się czymś więcej niż ceną

abonent tak taka Śro Sie 14, 2013 6:07 am

T-mobile jak najbardziej się wyróżnia.Otóź T-mobile na kartę[dawny tak tak] pobiera 4 grosze za sprawdzenie stanu konta to jest dopiero parodia.
Awatar użytkownika
a1a

a1a Śro Sie 14, 2013 7:09 am

abonent tak taka zapomniałeś doda, że za utrzymanie konta z roczną ważności pobierają 3 zł co miesiąc za pierwszy musiałem zapłacić 5zł , niestety córka nie wydzwania kwoty ,która musi być załadowana aby połączenia były aktywne , więc niech pan prezes się obudzi i nie pieprzy głupot. Z tego co się orientuje to T-mobile straciło najwięcej klientów , sam się dziwię , ze jeszcze ich nie opuściłem .
Awatar użytkownika
jan

jan Śro Sie 14, 2013 7:15 am

T-mobile wyróżnia się tym, że 80 km od Wawy sygnału prawie nie ma ( kier. Radom) , ale inni operatorzy mają prawie max zasięg.........
Awatar użytkownika
do a1a

do a1a Śro Sie 14, 2013 7:17 am

Nie zapomniałem ale po wprowadzeniu tej opłaty zrezygnowałem z usługi"rok ważności konta po doładowaniu".Mam konto ważne do czerwca 2014 i teraz warto doładowywać konto kwotą 50 zł.i tylko elektronicznie.
Awatar użytkownika
eso

eso Śro Sie 14, 2013 8:06 am

Era/T-Mobile wyróżnia się natrętnymi telemarketerami, którzy uwielbiają wprowadzać w błąd lub zwyczajnie kłamać byle tylko coś sprzedać. Dlatego nie korzystam już z ich usług.
Awatar użytkownika
Viper

Viper Śro Sie 14, 2013 9:21 am

Dlaczego Miroslav a nie Mirosław?
Awatar użytkownika
Daniel

Daniel Śro Sie 14, 2013 9:30 am

@XL skoro przez tyle lat był prezesem w republice czeskiej i został wybrany na to stanowisko w Polsce to chyba jednak ma pojęcie jak zarządzać potężnym przedsiębiorstwem. Co do telefonów z ofertami to trudno by przezes osobiście odpowiadał za poziom każdego z telemarketerów. To zbyt rozległa struktura by było mieć absolutny wpływ na każdy detal.
Awatar użytkownika
fgf

fgf Śro Sie 14, 2013 9:40 am

-Powiedział prezes najdroższego gówna w Polsce...
Awatar użytkownika
playowicz

playowicz Śro Sie 14, 2013 10:02 am

T Mobile i Orange to najgorsze sieci. Dziwie się ludziom, że połowa osób z komórkami tkwi dalej w pomarańczowym syfie... :O Byłem w Plusie - technicznie i jakościowo może i OK, ale ceny tragiczne. Od roku jestem w Play i jestem w pełni zadowolony. Post zawiera lokowanie produktu. :)
Awatar użytkownika
Obeznany

Obeznany Śro Sie 14, 2013 10:07 am

@Do Viper 2013-08-14 09:21 :
Dlaczego Miroslav a nie Mirosław?

Facet jest Czechem, a nie Polakiem. Ale pochodzi z okolic Cieszyna, stąd polsko brzmiące nazwisko
Awatar użytkownika
radosz

radosz Śro Sie 14, 2013 10:15 am

facet dobrze gada, rynek telekomunikacyjny przez tyle lat rósł i wydawało się, że zawsze tak będzie, ale tak nigdy nie jest. Chude lata to nie tylko problem Rakowskiego ale tez wszystkich pracowników telekomów bo od tego zależy poziom płac i zatrudnienia.
Awatar użytkownika
klient biznesowy

klient biznesowy Śro Sie 14, 2013 10:18 am

telefon na stronie www podany do kontaktu; roaming za granicą zgłoszony i potwierdzony
co robi timobajl? wyłącza sobie roaming
wściekli klienci nie mogą się dodzwonić
co robi timobajl? nie włącza
tyle
"wyróżnia się jakością"
żart, Panie Prezesie, może Pan pogoni swoich ludzi do większej atencji???
Awatar użytkownika
leszek

leszek Śro Sie 14, 2013 10:19 am

A my,w gronie przyjaciół,solidarnie brykamy z T-Mobile do konkurencji,bo w T-Mobile lepiej - to już było
Awatar użytkownika
tantymon

tantymon Śro Sie 14, 2013 10:47 am

Napisałem jak T-mobile mnie "oszwabiło" na 700 zł lecz post nie został opublikowany. Oszustwo jestem w stanie udowodnić. Złożę skargę gdzie tylko się da. A tutaj cenzura działa.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość