WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomasz

Prezydent Mariusz Max Kolonko: drugie życie reportera

Tomasz Sob Lut 05, 2022 9:33 am

Niezwykle ciekawe i pouczające. Następnym razem proponuję przedstawić sylwetkę Kononowicza... :D
Awatar użytkownika
Chodzi

Re: Prezydent Mariusz Max Kolonko: drugie życie reportera

Chodzi Sob Lut 05, 2022 10:23 am

Zabrakło mi na końcu diagnozy lekarza, ale to w sumie smutna sprawa, tego człowieka niszczy brak atencji :(
Awatar użytkownika
Mówię jak jest

Mówię jak jest Sob Lut 05, 2022 10:30 am

Kiedyś go ignorowaliście dzisiaj z niego śmiejcie potem będziecie z nim walczyć a na końcu przegracie.
Awatar użytkownika
r2d2

r2d2 Sob Lut 05, 2022 10:38 am

"Mówię jak jest " napisał(a): Kiedyś go ignorowaliście dzisiaj z niego śmiejcie potem będziecie z nim walczyć a na końcu przegracie.

Nie, na końcu zaczniemy od nowa: od śmiechu.
Awatar użytkownika
Razor

Razor Sob Lut 05, 2022 10:39 am

Lata temu, kiedy komentował bieżące wydarzenia na świecie regularnie oglądałem jego publikacje na YT i bardzo je lubiłem. Po uruchomieniu MaxTV wykupiłem miesięczny dostęp tylko raz. Po obejrzeniu kilkunastu filmów zawierających jak się okazało zatrważające ilości bredni oderwanych od realizmu, po prostu ręce mi opadły. Z naprawdę dobrego dziennikarza i cenionego komentatora zrobił się mitoman szczerze wierzący we własną nieomylność i wyjątkowość, co gorsza otaczający się hermetyczną, zamkniętą społecznością łykającą beznamiętnie te bzdury, które publikuje. Szkoda, że stoczył się na dno.
Awatar użytkownika
Maks Kolanko

Maks Kolanko Sob Lut 05, 2022 12:30 pm

Zabrakło w tym artykule ewidentnie wspomnienia o kontrowersjach wobec jego ruchu politycznego „R”, jak traktował swoich wolontariuszy i robił awantury na Twitterze, oraz jak publikował filmiki jak na śniegu tropi jakąś indiankę, myślałem, że coś bardzo złego stało się z jego zdrowiem psychicznym.
Awatar użytkownika
scena

scena Sob Lut 05, 2022 1:12 pm

"Razor" napisał(a): Lata temu, kiedy komentował bieżące wydarzenia na świecie regularnie oglądałem jego publikacje na YT i bardzo je lubiłem. Po uruchomieniu MaxTV wykupiłem miesięczny dostęp tylko raz. Po obejrzeniu kilkunastu filmów zawierających jak się okazało zatrważające ilości bredni oderwanych od realizmu, po prostu ręce mi opadły. Z naprawdę dobrego dziennikarza i cenionego komentatora zrobił się mitoman szczerze wierzący we własną nieomylność i wyjątkowość, co gorsza otaczający się hermetyczną, zamkniętą społecznością łykającą beznamiętnie te bzdury, które publikuje. Szkoda, że stoczył się na dno.
Faktycznie, robił ciekawe materiały, ale coś się stało i.....no cóż życie. To przykład, kiedy wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Inaczej pośmiewisko, obciach, żenada i co najwyżej litość.
Awatar użytkownika
kolis

kolis Sob Lut 05, 2022 1:49 pm

Zaczął robić coraz więcej filmów dla beki, tylko w pewnym momencie trochę przesadził. Był na fali i trochę za daleko na niej wypłynął. Wylądował na bezludnej wyspie i teraz nie bardzo jest jak wrócić.
Awatar użytkownika
tyski

tyski Sob Lut 05, 2022 2:15 pm

Ten artykuł to reklama jakichś dopalaczy?
Awatar użytkownika
OlgaO

OlgaO Sob Lut 05, 2022 3:00 pm

Syndrom frajera który zdobył popularność w czasach gdy liczyły się znajomości a nie profesjonalizm zawodowy i dziś nie potrafi się odnaleźć. Już tak skończyli Durczok, Orłoś i Lis. Ostatnią osobą która trwa przy stołku jest Kraśko - jak go w końcu wykopią z TVN to jeszcze macocha Nina Terentiew-Kraśko w Polsacie go przygarnie...
Awatar użytkownika
akakak

akakak Sob Lut 05, 2022 4:11 pm

Teraz 90% ogląda go dla beki, tak na serio powinien się zainteresować nim jakiś lekarz, bo koleś może kiepsko skończyć
Awatar użytkownika
Abbas

Abbas Sob Lut 05, 2022 5:40 pm

Ja tam już od kilku lat widzę zaburzenia psychiczne a nie misję oglądalność.
Awatar użytkownika
Erni

Erni Sob Lut 05, 2022 7:13 pm

Maksiu wymaga leczenia, odstawienia używek, pomocy finansowej, niestety Youtube kiepsko płaci. Te pamietne czasy gdy na Placu z dumą ściągano jego przekazy aby gwiazdeczkę puścić w glownym wydaniu, a gwiazdor zjechał do redakcji raz na pol roku w blasku i sławie już nie wrócą. Tyle lat siedzieć w slumsach i nie poduczyć się języka? Jak mu nie wstyd, przynajmniej byłby kimś a tak zmarnował karierę i jest nikim.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Sob Lut 05, 2022 7:47 pm

Mariusz chyba zapomnial wziac leki.
Awatar użytkownika
aaa

aaa Sob Lut 05, 2022 9:13 pm

Jako jutuber nie jest zły. No i na tym teraz powinien poprzestać, bo wszelka organizacja „ruchu” społecznego bez pieniędzy kończy się śmiesznie.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości