[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Problemy finansowe Halo.Radia. Rozgłośnia wzywa do wpłat

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
G

Problemy finansowe Halo.Radia. Rozgłośnia wzywa do wpłat

G Wto Mar 02, 2021 6:53 am

Rozumiem kłopoty jakiegoś niszowego kanału internetowego. Taki ich los wcześniej czy później. Ale czy będzie o liście pracowników TVN - zwalnianie kobiet w ciąży i o tym, że zabroniono im pisać o wtypaniu się poza kolejnością ich szefostwa na szczepienia? Wolne Media
Awatar użytkownika
animowany

Re: Problemy finansowe Halo.Radia. Rozgłośnia wzywa do wpłat

animowany Wto Mar 02, 2021 7:14 am

Wątły sam nasrał do tego stawu. Facet na którego regularnie płaci 180 osób chce walczyć z kościołem 😂.
Awatar użytkownika
hjaha

hjaha Wto Mar 02, 2021 8:03 am

Kubuś Wątły tak samo jak jego radyjko
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Wto Mar 02, 2021 8:05 am

Jaki dyrektor programowy takie i radio ktoś wierzył że się uda ?
Awatar użytkownika
ASD

ASD Wto Mar 02, 2021 8:39 am

Większość ekipy pajac wyrzucił a teraz mu płać.
Awatar użytkownika
ojciec Wacław

ojciec Wacław Wto Mar 02, 2021 9:24 am

metoda na Rydzyka plus styl zarządzania rodem z januszexu = doskonał przepis na radio
Awatar użytkownika
swordfish

swordfish Wto Mar 02, 2021 9:26 am

Nie wszystkie projekty radiowe przetrwają. Na razie szansę na przetrwanie ma RNŚ i 357, bo ma silne wsparcie ze strony Patronów. new.once i weszło.fm postawiło na reklamodawców, może też im się uda dalej trwać. RadioJazz.FM może wyżebrze dotację z funduszy Ministerstwa Kultury. RockSerwis.FM gra już 6 lat i na oparach trwa, nie ma rozbudowanego ego i parcia na szkło.
Awatar użytkownika
Antek B.

Antek B. Wto Mar 02, 2021 9:35 am

Hihi bezstronne radio premium - ale się uśmiałem, dobry żart...ani to radio, ani premium, ani bezstronne... haha
Awatar użytkownika
Minor

Minor Wto Mar 02, 2021 9:44 am

619 tys w rok daje ponad 50 tys miesięcznie. Nie dało się z tego czegoś odłożyć na kolejne lata?
Awatar użytkownika
Terier

Terier Wto Mar 02, 2021 9:47 am

Myślałem, ze to będzie wolne radio, w którym każdy będzie mógł się wypowiedzieć. Zwalnianie dziennikarzy, do tego na ulicy, panoszenie się redaktora J.W. Zawiodło mnie to radio. Kończ waść, wstydu oszczędź.
Awatar użytkownika
To ja

To ja Wto Mar 02, 2021 10:23 am

Jesli czytasz moj komentarz za darmo, to przyczyniasz sie do mojego bankructwa.
Zrobic radio, zebrac od ludzi pieniadze. A gdzie wklad wlasny?
Awatar użytkownika
Twój towarzysz podróży

Twój towarzysz podróży Wto Mar 02, 2021 10:29 am

Postawienie na reklamodawców to stabilizacja dla radia. Na przykładzie RNŚ widać co się może wydarzyć przy jednorazowej nawet wpadce. Liczba patronów zmalała, a wraz z nimi suma miesięcznej składki. Zaklinanie rzeczywistości trwa w najlepsze.
Awatar użytkownika
Zet

Zet Wto Mar 02, 2021 11:14 am

Kuba, nie tworzysz contentu premium. Jesteś nerwowym hipsterem z dobrym głosem. Jednak... kafelkarz też może mieć dobry glos. W twojej sytuacji, może być to jakiś kierunek rozwoju.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Mar 02, 2021 11:23 am

Tak samo skończą Radio Nowy Świat i 357
Awatar użytkownika
(◔︵◔)

(◔︵◔) Wto Mar 02, 2021 11:59 am

Sluchalam tego radia dla M Gzula , odszedł z anteny to nie slucham.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości