WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Adamo023

Problemy z transmisją meczu Euro 2016 w Polsat Sport 2 HD, powodem burza nad Warszawą

Adamo023 Nie Cze 26, 2016 5:29 pm

Ogólnie - co Polsatowi przeszkadzałoby pokazanie tych meczów na otwartym kanale zamiast powtórek powtórek i żałosnych paradokumentów? I tak oglądalność byłaby większa niż mają te wymienione.
Wiem, że kasa (patrz siatkówka - potrafią walnąć przerwę w przerwie technicznej seta ), ale no są granice chyba jakieś. Oczywiście muszę wspomnieć o kretyńskich wstawkach zapowiadających reklamę, kiedy "gwiazdy" malują sobie flagę na policzkach i niektórzy drą ryj jak Dowbor z hasłami "do boju"...
Awatar użytkownika
gość

Re: Problemy z transmisją meczu Euro 2016 w Polsat Sport 2 HD, powodem burza nad Warszawą

gość Nie Cze 26, 2016 5:34 pm

Jakoś nie było żadnych problemów z obejrzeniem na zwykłej antenie we Wrocławiu na czeskiej dwójce.
Kanał 36 jakby co - lichwie mówimy NIE.
Awatar użytkownika
lkol

Re: Problemy z transmisją meczu Euro 2016 w Polsat Sport 2 HD, powodem burza nad Warszawą

lkol Nie Cze 26, 2016 5:35 pm

pozdrawaiam frajerów z przed telewizora z ZDF HD
Awatar użytkownika
Ja_2016

Ja_2016 Nie Cze 26, 2016 5:35 pm

Przecież to nie ich wina, że była burza. Polsat News także miał problemy z konferencją polskiej reprezentacji która odbywała się w tym samym czasie. Ciągle rwało obraz i przerywali.
Awatar użytkownika
Ja_2016

Ja_2016 Nie Cze 26, 2016 5:38 pm

ZDF nie miało problemów bo nie było burzy nad Niemcami. Co za kuźwa podsumowanie beznadziejne. :D
Awatar użytkownika
Ja_2016

Ja_2016 Nie Cze 26, 2016 5:39 pm

"gość" napisał(a): Jakoś nie było żadnych problemów z obejrzeniem na zwykłej antenie we Wrocławiu na czeskiej dwójce.
Kanał 36 jakby co - lichwie mówimy NIE.

Jak wyżej...
Awatar użytkownika
bf

bf Nie Cze 26, 2016 5:43 pm

Sprawy losowe. O co media drą ryja znów?
Awatar użytkownika
Żal

Żal Nie Cze 26, 2016 5:48 pm

"Ja_2016" napisał(a): ZDF nie miało problemów bo nie było burzy nad Niemcami. Co za kuźwa podsumowanie beznadziejne.
Nad Francją też pewnie nie było, a zdaje się, że transmisja stamtąd, prawda? Mamy XXI wiek, nie XIX :) A Polsat sprzedaje ludziom produkt za 100 zł. Gdyby codziennie burza przechodziła nad Warszawą w trakcie meczu i nie można było żadnego obejrzeć, też wszystko w porządku by było?
Awatar użytkownika
ani grosza

ani grosza Nie Cze 26, 2016 5:53 pm

"Ja_2016" napisał(a): Przecież to nie ich wina, że była burza. Polsat News także miał problemy z konferencją polskiej reprezentacji która odbywała się w tym samym czasie. Ciągle rwało obraz i przerywali.

Owszem ich wina- bo jakby słyszeli co to takiego backup przestrzenny i jak się go robi w praktyce - ale widocznie mają takich specjalistów. No cóż odbiór z satelity jest procesem 2 rzędu i najpierw trzeba coś doczytać jaką zmienną jest korelacja przestrzenna zjawisk wpływających na warunki odbioru.
Awatar użytkownika
Gie

Gie Nie Cze 26, 2016 5:53 pm

Przecież chwalili się jakimś rezerwowym centrum nadawczym. Pewnie rezerwowe centrum nadawcze stało się głównym.
Awatar użytkownika
Kot prezesa

Kot prezesa Nie Cze 26, 2016 5:54 pm

moim zdaniem to wina Tuska
Awatar użytkownika
ani grosza

ani grosza Nie Cze 26, 2016 6:09 pm

"bf" napisał(a): Sprawy losowe. O co media drą ryja znów?

Z Twojego postu widać, że nie masz żadnego pojęcia o losowości i propagacji fal - burza jest sprawą losową jak i wprowadzane przez nią tłumienie, ale jest to zjawisko ograniczone przestrzennie - czyli jest to proces 2 zmiennych. Ponieważ korelacja w dziedzinie zmiennych x,y jest mała i jej prawdopodobieństwo jest nikłe to stosując backup łączne prawdopodobieństwo zaniku sygnału będzie iloczynem prawdopodobieństw zjawiska przy stałej zmiennej razy ilość backupów - Jak się nie ma o tym pojęcia i nie ma żadnego backupu to po prostu liczy się na szczęście i tyle.
Przykład rachunkowy - bez backupu 1 %, z backupem o korelacji 10% - 0,001%, z 2 backupami o korelacji 10% - 0,000001%
Awatar użytkownika
Barney

Barney Nie Cze 26, 2016 7:38 pm

Burzę sprowadziły obce media, żeby dodać negatywnych opinii polsatowi - tak mniej więcej będzie się prezentowała kolejna nagonka na polsat. Ja patrzę inaczej - polsat kupuje za ciężkie miliony prawa do transmisji więc ma prawo za część z nich chcieć pieniędzy. Jeśli chopdzi o Euro to i tak dał ponad 50% meczów w otwartym kanale, za resztę policzył w sumie symbolicznie. Burza nad Warszawą uniemożliwiła dostęp - w 100% się zgadzam bo był i to dość konkretna, ale to też jest na plus bo świadczy o tym, że polsat nadaje z Polski, a nie z obcego terenu jak canal+.
Awatar użytkownika
ochotnik

ochotnik Nie Cze 26, 2016 9:28 pm

W Warszawie na Ochocie grad był wielkości czereśni, więc francuzi powinni przerwać mecz
Awatar użytkownika
user

user Nie Cze 26, 2016 10:10 pm

Pan Marian Kubalica ma krótką pamięć. W 2014 roku widzowie TVP nie obejrzeli ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w Brazylii...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość