WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nicko

Proces ws. tweeta Jacka Piekary o aborcji. Współpracownik Doroty Wellman: spotkała ją fala nienawiści

Nicko Wto Maj 24, 2022 11:25 pm

Przez ten proces dowiedziałem się o istnieniu Piekary. Dość nędznym istnieniu.
Awatar użytkownika
Nie bede ci corki ru*hal!

Re: Proces ws. tweeta Jacka Piekary o aborcji. Współpracownik Doroty Wellman: spotkała ją fala nienawiści

Nie bede ci corki ru*hal! Śro Maj 25, 2022 1:00 am

To jakis absurd. 100 tysiecy za bodyshaming? Jeszcze moze obowiazek zenienia sie z tymi, na ktore w naturalny sposob nie ma popytu. Tak sie sklada, ze podlegalem takoej presji :( Nie zycze nikomu ppdobnych doswiaczen. A nadwaga u kobiet, zawiniona czy nawet nie jest olbrzymim zrodlem toksyn, ktorym zalewaja otoczenie.
Awatar użytkownika
również

Re: Proces ws. tweeta Jacka Piekary o aborcji. Współpracownik Doroty Wellman: spotkała ją fala nienawiści

również Śro Maj 25, 2022 1:36 am

"Nicko" napisał(a): Przez ten proces dowiedziałem się o istnieniu Piekary. Dość nędznym istnieniu.
ja również, chociaż o Wellman wiem niewiele więcej. Kilka razy widziałem ją skacząc po kanałach, ale to tyle. Próba podbicia pozycji zawodowej na coraz bardziej modnym temacie. Oczywiście koleś nie ma prawa obrażać nikogo, tym bardziej z powodu na wygląd, ale bez przesady. 100 tysięcy delikatną aluzje?
Awatar użytkownika
Jester

Jester Śro Maj 25, 2022 6:06 am

Może to ludzi w końcu nauczy, że należy odpowiadać za słowo. Ciekawe, że takie kozaki w necie nigdy nie powiedziałyby komuś w twarz tego, co gryzmolą w internetowych memuarach.
Awatar użytkownika
100kg+

100kg+ Śro Maj 25, 2022 6:14 am

Jakiej odpowiedzialności za słowo? Afirmacja nadwagi to w tym przypadku uważasz jedyną odpowiednią reakcją? Dał donzrozumienia, ze on by jej nie przeleciał. Ja to tak rozumiem.
Awatar użytkownika
Kropka

Kropka Śro Maj 25, 2022 7:31 am

Zależy jej na zniszczeniu finansowym Piekary? I oby jej się to udało!
Awatar użytkownika
w

w Śro Maj 25, 2022 8:06 am

"Kropka" napisał(a): Zależy jej na zniszczeniu finansowym Piekary? I oby jej się to udało!

Wolność słowa wg totalsów.
Awatar użytkownika
Hubal

Hubal Śro Maj 25, 2022 9:22 am

Panie Jacku, ma Pan nauczkę na przyszłość. Następnym razem pójdzie Pani wygłosi swoje mądrości komuś prosto w twarz. Wstawienie zębów będzie tańsze, w dwóch dychach powinno się zamknąć, a filmik ze zdarzenia zawsze będzie można wstawić na YouTube :)
Awatar użytkownika
nk

nk Śro Maj 25, 2022 9:35 am

"100kg+ " napisał(a): Jakiej odpowiedzialności za słowo? Afirmacja nadwagi to w tym przypadku uważasz jedyną odpowiednią reakcją? Dał donzrozumienia, ze on by jej nie przeleciał. Ja to tak rozumiem.

Gość na szczupaka to nie wygląda. Ale żeby zaraz afirmacja nadwagii?
Awatar użytkownika
Razor

Razor Śro Maj 25, 2022 10:25 am

"Nicko" napisał(a): Przez ten proces dowiedziałem się o istnieniu Piekary. Dość nędznym istnieniu.

To może czas przeczytać coś więcej, niż bzdury na Twitterze? Piekara jest uznanym pisarzem, bez względu na to czy znasz jego twórczość, czy nie, w związku z tym "nędzny" to jest twój komentarz, chłopczyku.
Awatar użytkownika
2W

2W Śro Maj 25, 2022 3:19 pm

Żeby to była jeszcze jakaś seria obraźliwych tekstów, ba Krzymowski niegdyś z Newsweeka Lisa, całą książkę poświęcił dociekaniu czy matka Kaczyńskich była zdradzana przez ojca, oraz udowadnianiu tezy, że „dobra zmiana” powstała w wyniku jej kompleksów związanych z brakiem doktoratu. Nie wiem ile sprzedał, ale lans tego był ogromny. Tutaj dwa w sumie żartobliwe wpisy... 100 tysięcy. Nic dziwnego potem, że ludzie tak nisko oceniają kastę.
Awatar użytkownika
jkl

jkl Śro Maj 25, 2022 3:45 pm

A co Piekara dostał? Nebula Award? Na to, jak długo pisze, to średnio pisze. Jedynymi polskimi autorami, którzy się wybili, są Lem i Sapkowski (styl ma taki sobie, ale karierę zrobił), Zajdel nie zdążył.
Wpis był chamowaty i obrażający, odnosił do wyglądu Wellmann. Ona nie ma obowiązku być szczupla A wystarczyło, żeby odnosił się do wieku.... Wellmann ma prawo do pozwu. Czy została faktycznie urażona na 100 tysi, to już sad zdecyduje.
Awatar użytkownika
Tez jestem gruby

Tez jestem gruby Śro Maj 25, 2022 4:08 pm

Kimkolwiek bylby ten koles, to okreslebie kogos, ze "gwalt jej nie grozi" nie jest znieslawieniem. To aberacja orzecznicza. Sprawe mozna oceniac jedynie w kategoriach grzecznosciowych. To czy otylosc jest pociagajaca czy nie, czy atrakcyjnosc fizyczna jest narzucana przez media czy rzeczywiscie fit kobiety w naturalny sposob pociagaja...to nie jest sprawa dla sądu. Pani Wellma w mojej ocenie zrobila z siebie idiotke tak jak ta od Ziemkieiwcza, jak ona tam miala.
Awatar użytkownika
Bartek Kuchasz

Bartek Kuchasz Śro Maj 25, 2022 4:27 pm

To za zwykłe "jesteś za gruba" wyrok 70 tys.
Awatar użytkownika
Bartosz

Bartosz Śro Maj 25, 2022 4:29 pm

I oczywiście im grubsza osoba, tym większy wyrok. Szczupłej osoby nie da się obrazić zarzutem nadwagi, co innego Wellman. To wyrok musi być srogi.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 55 gości