[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Producent „Wyspy przetrwania”: do bólu realistyczny reality-show, koszty produkcji są tajemnicą (wywiad)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Krzysiek 32

Producent „Wyspy przetrwania”: do bólu realistyczny reality-show, koszty produkcji są tajemnicą (wywiad)

Krzysiek 32 Sob Wrz 02, 2017 9:05 am

Trudno powiedziec czy bedzie sukces ale typu tego programy zawsze mialy swoja widownie .Zobaczymy jako to bedzie widownia .
Awatar użytkownika
Chris

Re: Producent „Wyspy przetrwania”: do bólu realistyczny reality-show, koszty produkcji są tajemnicą (wywiad)

Chris Sob Wrz 02, 2017 11:26 am

Survivor lubiłem oglądać, Wyspę Totalnej Porażki również. Mam nadzieję, że to także będzie dobre.
Awatar użytkownika
zobaczymy

Re: Producent „Wyspy przetrwania”: do bólu realistyczny reality-show, koszty produkcji są tajemnicą (wywiad)

zobaczymy Sob Wrz 02, 2017 12:03 pm

Wole oglądać "zwykłych" ludzi niz celebrytów bawiących sie w biedotę w Indiach. Mam nadzieje, ze ten wyspa wygra z azja
Awatar użytkownika
kret

kret Sob Wrz 02, 2017 1:14 pm

Część uczestników zapewne będzie walczyć nie tylko ze swoją próżnością, ale i z nadwagą. Oferta adresowana do niewymagającej publiczności.
Awatar użytkownika
Estragon

Estragon Sob Wrz 02, 2017 1:36 pm

Kiedyś oglądałem Survivora więc Wyspa Przetrwania może być strzałem w dziesiątkę dla Polsatu. Mocna propozycja! :)
Awatar użytkownika
koksik

koksik Sob Wrz 02, 2017 5:30 pm

nie moge sie doczekac
Awatar użytkownika
Krzysiek 32

Krzysiek 32 Sob Wrz 02, 2017 6:03 pm

Po mojemu jest za mala wygrana a na takie show powinno byc 1mln zl
Awatar użytkownika
widz

widz Sob Wrz 02, 2017 9:10 pm

POLSAT robi takie programy jak TVN.. czyli naśladuje TVN.. dlatego nie oglądam Polsatu.
Awatar użytkownika
Hominid z wyspy Flores

Hominid z wyspy Flores Sob Wrz 02, 2017 10:41 pm

"widz " napisał(a): POLSAT robi takie programy jak TVN.. czyli naśladuje TVN.. dlatego nie oglądam Polsatu.
No bo TVN taki samodzielny. Żadnych formatów nie naśladują i nie kupują z zagranicy. Podobno nawet to kółko z logo, w które jest wpisana nazwa tvn wymyślili niezależnie od naszych przodków.
Awatar użytkownika
nie lubię tej śmieciowej grupy medialnej

nie lubię tej śmieciowej grupy medialnej Nie Wrz 03, 2017 2:06 am

Nie lubię stacji Polsat i wszystkiego co od nich - dla nich liczą się jak zawsze środki materialne i wyzysk (...) oferują w zasadzie same śmieci nie nadające się do oglądania - ogłupiają tym co mają do zaoferowania. Jakość wszystkiego jak zawsze bardzo niska - za mało jest tego co pozytywne aby ocenić ich inaczej niż bardzo negatywnie...
Awatar użytkownika
Miki

Miki Nie Wrz 03, 2017 9:43 am

Moglibyście przywrócić dawny "Fort Boyard" byłoby to sto razy lepsze.
Awatar użytkownika
rudolfik

rudolfik Nie Wrz 03, 2017 10:46 am

Super wiadomość! Oglądałem całą "Wyprawę Robinson" na TVN, która była na licencji "Survivor" i zawsze dziwiłem się, czemu nie wracają do tego formatu po jednej edycji, zwłaszcza, że ludzie mają już dość tanecznych i gotujących programów pełnych celebrytów. Zostało mi oglądać "Survivor" i "Wyspę Totalnej Porażki", a w końcu u nas wraca polska edycja. Będzie jednak co oglądać :) oby tylko dobór ludzi był ok.
Awatar użytkownika
adwokacik

adwokacik Nie Wrz 03, 2017 1:58 pm

Polsat rządzi, kocham Polsat, choć brakuje mi jakiegoś dużego formatu typu Idol , TzG, Rekordy Guinessa. ale Polsat i tak najlepszy
Awatar użytkownika
jaś

jaś Pon Wrz 04, 2017 11:20 pm

No. Czyli nareszcie doczekam się ludożerki. Czego to nie zrobią, żeby przyciągnąć oglądaczy. Czekamy na reality show z zoo-burdelu w Kopenhadze.
Awatar użytkownika
df

df Czw Wrz 07, 2017 4:16 am

Właśnie takie gówno szoly zabijają telewizje
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 81 gości