[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Program Tomasza Lisa w poniedziałki o godz. 18, na Newsweek.pl w płatnej ofercie

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
fred

Program Tomasza Lisa w poniedziałki o godz. 18, na Newsweek.pl w płatnej ofercie

fred Pon Mar 16, 2020 6:35 pm

ha ha ha !!!! płacić ?!!! dogrzało :)
Awatar użytkownika
Lidka

Re: Program Tomasza Lisa w poniedziałki o godz. 18, na Newsweek.pl w płatnej ofercie

Lidka Pon Mar 16, 2020 6:55 pm

Kiedyś Tomasz Lis, to był interesujący dziennikarz. Obecnie to, po pierwsze - niestety polityk, po drugie - emocjonalnie kłopotliwe dziecko po pięćdziesiątce.
Awatar użytkownika
tyu

Re: Program Tomasza Lisa w poniedziałki o godz. 18, na Newsweek.pl w płatnej ofercie

tyu Pon Mar 16, 2020 6:59 pm

jest takie polskie porzekadło : nie wściekaj sie, bo ci żyłka pęknie...
Awatar użytkownika
Raz cygan szedł przez wies

Raz cygan szedł przez wies Pon Mar 16, 2020 7:11 pm

Widownia spadnie z 60 (słownie: szescdziesieciu), osob do realizatorów.
Tomusiowi jak we Wprost wyniki wyjdą milion razy większe :)
Awatar użytkownika
Sylwunia

Sylwunia Pon Mar 16, 2020 7:42 pm

Z chęcią nie obejrzę. Już wolę patrzeć jak kurz na meblościankach osiada.
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Pon Mar 16, 2020 7:45 pm

Wychodzi na to, że jego program nie sprzeda się nawet na jego portalu, który zamieniono w poradnik jak zdradzać, by nie zostać przyłapanym połączony z weekendową wypożyczalnią samochodów.
Awatar użytkownika
Bolesław Krzywousty

Bolesław Krzywousty Pon Mar 16, 2020 7:58 pm

Tak, oczywiście, zapłacę pieniądze, aby oglądać wideo, na którym Tomasz Lis łączy się z kimś na wideo.
Awatar użytkownika
Susan

Susan Pon Mar 16, 2020 8:01 pm

Oglądanie do tego. programu to tak jakby pluć na siebie codziennie
Awatar użytkownika
eeeee

eeeee Pon Mar 16, 2020 10:12 pm

"Bolesław Krzywousty" napisał(a): Tak, oczywiście, zapłacę pieniądze, aby oglądać wideo, na którym Tomasz Lis łączy się z kimś na wideo.

Premiera za friko przecież. Płatne tylko archiwum.
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Pon Mar 16, 2020 11:49 pm

Panie Tomku, pewnie Pan tego nie przeczyta, ale trudno. Proszę sobie dać spokój, szkoda życia, mamy je tylko jedno. Proszę sprzedać te wszystkie udziały, biznesy, przeczekać wirusy, kupić sobie mały domek nad morzem, czytać książki, czekać na wnuki i cieszyć się każdym dniem, jaki nam został.
Awatar użytkownika
Longer

Longer Wto Mar 17, 2020 8:01 am

Haha nie wierze ze znajdzie sie ktos kto zaplaci za ogladanie tego zjeba
Awatar użytkownika
andyd

Re: Program Tomasza Lisa w poniedziałki o godz. 18. Odcinki po premierze na Newsweek.pl w płatnej ofercie

andyd Wto Mar 17, 2020 10:34 am

"XYZ" napisał(a): Panie Tomku, pewnie Pan tego nie przeczyta, ale trudno. Proszę sobie dać spokój, szkoda życia, mamy je tylko jedno. Proszę sprzedać te wszystkie udziały, biznesy, przeczekać wirusy, kupić sobie mały domek nad morzem, czytać książki, czekać na wnuki i cieszyć się każdym dniem, jaki nam został.
na szczęście pan Tomek z tej rady nie skorzysta, sorry
Awatar użytkownika
tru

Re: Program Tomasza Lisa w poniedziałki o godz. 18. Odcinki po premierze na Newsweek.pl w płatnej ofercie

tru Wto Mar 17, 2020 10:51 am

"Sylwunia" napisał(a): Z chęcią nie obejrzę. Już wolę patrzeć jak kurz na meblościankach osiada.
piękne!! napisała Pani najlepszy komentarz jaki kiedykolwiek tu widziałem. padłem na kolana nie tylko ze śmiechu...
Awatar użytkownika
A propos...

A propos... Wto Mar 17, 2020 10:56 am

Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy (jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo - nic nie jedzie, na lewo też; no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.
Awatar użytkownika
Smol

Smol Wto Mar 17, 2020 2:25 pm

"Longer" napisał(a): Haha nie wierze ze znajdzie sie ktos kto zaplaci za ogladanie tego zjeba
wy macie stado swoich.... w info
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości