[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Program TTV z celebrytami opiekującymi się niepełnosprawnymi krytykowany już przed emisją. „Tu nie chodzi o szczytne cele”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Edward

Program TTV z celebrytami opiekującymi się niepełnosprawnymi krytykowany już przed emisją. „Tu nie chodzi o szczytne cele”

Edward Wto Maj 11, 2021 7:17 am

Lidka idzie za ciosem.W tym widzi popularnosc swojego kanału
Awatar użytkownika
kran

Re: Program TTV z celebrytami opiekującymi się niepełnosprawnymi krytykowany już przed emisją. „Tu nie chodzi o szczytne cele”

kran Wto Maj 11, 2021 7:18 am

Ci wszyscy pseudocelebryci to w żadnym programie nawet palcem nie kiwną za darmo, więc niech nie udają takich dobrych. Szkoda tylko, że masa ludzi wierzy, że wszystko co robią i piszą to jest prawda, a oni są tacy cudowni i wrażliwi.
Awatar użytkownika
Marlena

Re: Program TTV z celebrytami opiekującymi się niepełnosprawnymi krytykowany już przed emisją. „Tu nie chodzi o szczytne cele”

Marlena Wto Maj 11, 2021 7:45 am

Amerykę odkryli! Dopiero teraz? Szczytne cele w czymś należącym do TVN? Śmieszka warte! Bo nawet nie śmiechu!
Awatar użytkownika
anna P

anna P Wto Maj 11, 2021 7:55 am

Tytuł - strzał w stopę.
Celebryctwo - strzał w stopę.
Awatar użytkownika
Tomekk

Tomekk Wto Maj 11, 2021 8:01 am

Mnie zastanawia jedno ilu z tych "gwiazd" którzy mają brać udział w tym programie tak naprawdę zupełnie prywatnie okazali by empatię do osób niepełnosprawnych.
Awatar użytkownika
Cataleya

Cataleya Wto Maj 11, 2021 8:05 am

Sukces Down the road kazał sa
Awatar użytkownika
Cataleya

Cataleya Wto Maj 11, 2021 8:09 am

Naturalne, że po sukcesie Down the road idą w tym kierunku. Szkoda, że z celebrytami, bo w DTR jakoś się bez nich obeszło.
Awatar użytkownika
lot

lot Wto Maj 11, 2021 8:10 am

czy ci znani dostali za to wynagrodzenie? Jeśli tak to wszystko jest nie do obrony.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Wto Maj 11, 2021 8:29 am

Najpierw oglądajcie, a potem podzielcie się opinią. Tak samo jak z książką, nie oceniaj jej na okładce. Mogę jedynie zdradzić, że jeszcze jeden program z gwiazdami, co już niektórym osobom już to nudzi np. Sławomir i Baśka Kurde-Szatan.
Awatar użytkownika
Kaz

Kaz Wto Maj 11, 2021 8:47 am

Brawo TTV! Jedyni na rynku podejmują trudne tematy! Jedyni!!!!
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Maj 11, 2021 8:51 am

Jedyni...ale dlaczego brać do tych programów tzw celebrytów? Piękni światowi modni. Wolałbym zobaczyć Marianka spod sklepu bez zębów czy dresiarza z bramy który się opiekuje takini osobami... Jak tak patrzę na te reklamy programów z tzw celebrytki to mam wrażenie, że Polska ma najwięcej celebrytów na świecie poza USA i Indiami i Chinami. Wszędzie ktoś jest celebrytą, może ja też powinienem nim zostać? Rozbiorę się przed Borysem czy prezeserem i będę sławny. Dobra robota, nic nie trzeba robić tylko pajacować
Awatar użytkownika
ola

ola Wto Maj 11, 2021 8:59 am

Wstyd, żeby eksperci z poważnych firm tak dla poklasku wyrażali się o czymś czego nawet nie widzieli... żenujące.
TTV! jestem z Wami!
Awatar użytkownika
merc

merc Wto Maj 11, 2021 9:08 am

"Marcin" napisał(a): Jedyni...ale dlaczego brać do tych programów tzw celebrytów? Piękni światowi modni. Wolałbym zobaczyć Marianka spod sklepu bez zębów czy dresiarza z bramy który się opiekuje takini osobami... Jak tak patrzę na te reklamy programów z tzw celebrytki to mam wrażenie, że Polska ma najwięcej celebrytów na świecie poza USA i Indiami i Chinami. Wszędzie ktoś jest celebrytą, może ja też powinienem nim zostać? Rozbiorę się przed Borysem czy prezeserem i będę sławny. Dobra robota, nic nie trzeba robić tylko pajacować

nie, nie wolałbyś. nie gadaj głupot.
Awatar użytkownika
Ewka

Ewka Wto Maj 11, 2021 9:09 am

"ola" napisał(a): Wstyd, żeby eksperci z poważnych firm tak dla poklasku wyrażali się o czymś czego nawet nie widzieli... żenujące.
TTV! jestem z Wami!

W punkt!
Awatar użytkownika
alot

alot Wto Maj 11, 2021 9:12 am

"Ewka" napisał(a):
"ola" napisał(a): Wstyd, żeby eksperci z poważnych firm tak dla poklasku wyrażali się o czymś czego nawet nie widzieli... żenujące.
TTV! jestem z Wami!

W punkt!
człowieku piszę w imieniu niepełnosprawnych i nie zaciemniaj sytuacji trolu z TTV
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości