WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ian

Program Wojciecha Jagielskiego do 15 września, potem zmiana formuły Superstacji

Ian Wto Sie 27, 2019 8:07 am

No comments
Awatar użytkownika
kolis

Re: Program Wojciecha Jagielskiego do 15 września, potem zmiana formuły Superstacji

kolis Wto Sie 27, 2019 8:24 am

To już chyba zostały tylko sport i pogoda xd
Awatar użytkownika
Gino

Re: Program Wojciecha Jagielskiego do 15 września, potem zmiana formuły Superstacji

Gino Wto Sie 27, 2019 8:57 am

Była sobie stacja tv, którą przejął prezes S i w wyniku dealu z prezesem K, stacja dokończy żywota jako jeszcze jeden kanał do omijania na pilocie.
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Wto Sie 27, 2019 10:43 am

Oglądam Superstację tylko dla Kamili Biedrzyckiej.
Awatar użytkownika
m.

m. Wto Sie 27, 2019 11:01 am

jak polityka nie, rozrywka nie, to zostaną już tylko telezakupy.
Awatar użytkownika
zirytowany

zirytowany Wto Sie 27, 2019 12:44 pm

"Adrian" napisał(a): Oglądam Superstację tylko dla Kamili Biedrzyckiej.

I przez ciebie panie Bezczelny nie da się tej pani obserwować na Twitterze. Bardzo rzadko coś K. Biedrzycka na nim pisze, a jedyna aktywność jak wyświetla się obserwującym, to polajkowane Pana Twitty typu "Kamila mój pluszaku", "bardzo tęsknie za Kamilą" "piwo za Kamilę" ewentualnie jakieś peany na cześć G. Schetyny. Ja chciałem obserwować panią Kamilę a dostałem pana w pakiecie. Trzeba zrobić unfollow.
Awatar użytkownika
B. Krzyk

B. Krzyk Wto Sie 27, 2019 3:06 pm

Pisowska wazelina będzie ciekła do następnego zakrętu.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości