WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rynek

Programy Piaseckiego w TVN24 mają więcej widzów niż Rymanowskiego

rynek Pon Maj 06, 2019 7:44 am

weryfikuje dziennikarza. Opus Dei to za mało nawet w Polsacie.
Awatar użytkownika
Czech z Zaolzia

Re: Programy Piaseckiego w TVN24 mają więcej widzów niż Rymanowskiego

Czech z Zaolzia Pon Maj 06, 2019 8:16 am

Romanowski nie był dociekliwy, nie drążył tematu. Piasecki jest bardziej wnikliwy w rozmowie z politykami i nie pozwala nawijać makaronu na uszy słuchaczom.
Awatar użytkownika
Greg

Greg Pon Maj 06, 2019 9:22 am

Wniosek jest taki, nie ma osoby niezastąpionej oczywiście z pewnymi wyjątkami ,a nawet przynosi lepsze wyniki .
Awatar użytkownika
Kosta

Kosta Pon Maj 06, 2019 10:20 am

Odpady z TVP wypełniają już po brzegi newsroom na Ostrobramskiej. Dorota i Roman wynajdują kolejnych i wrzucają na wysokie stanowiska. Za chwilę to wszystko walnie.
Awatar użytkownika
zed

zed Pon Maj 06, 2019 11:24 am

Rymanowskiemu pozostaje być usłużnym funkcjonariuszem partii rządzącej. Może trafi się jakaś fucha w SSP, bo kariera w dziennikarstwie dogorywa.
Awatar użytkownika
kookie

kookie Pon Maj 06, 2019 12:56 pm

Brawo Piasek!
Awatar użytkownika
marzyciel

marzyciel Pon Maj 06, 2019 1:30 pm

Ja mam zupełnie inne odczucia. Mi Pan Piasecki nie odpowiada, nie mogę się przekonać do jego prowadzenia Kawy na Ławę. Ogólnie niestety telewizje tak się spolaryzowały, że ciężko wskazać na jakiś porządny program publicystyczny, do którego nie można byłoby się przyczepić. Większość prowadzących owszem drąży ale tylko tych, których wymusza na nich linia polityczna stacji, nie dementują głupot, sami często manipulują pod założoną z góry tezę albo są wiecznie zdziwieni. Nadal uważam, że jakość telewizyjnej publicystyki szoruje doły i nie widać aby miałoby się to w najbliższych latach zmienić. Naprawdę w Polsce brakuje mi takiego programu telewizyjnego gdzie prowadzący nie boi się i potrafi z dużą dozą wiedzy, kultury osobistej i dowcipu skontrować KAŻDEGO polityka, nie narzucając przy tym swoich poglądów, potrafiąc okiełznać swoje emocje, który będzie przy tym zarażać swoją charyzmą ech takie małe marzenia .........
Awatar użytkownika
ama

ama Pon Maj 06, 2019 2:51 pm

No to Rymanek będzie musiał teraz "rozwijać karierę " w Polsacie po wsze czasy. A przynajmniej do końca rządów PiS. Potem Król Słońce uzna że jest za drogi.
Awatar użytkownika
ava

ava Pon Maj 06, 2019 7:23 pm

wcale mnie to nie dziwi pan Piasecki jest o niebo lepszym dziennikarzem,bardziej dociekliwym,lepiej przygotowanym merytorycznie do rozmowy niz bywał pan Rymanowski ,którego ulubionym sposobem prowadzenia programu było zapraszanie polityków i urzadzanie igrzysk w nawalaniu sie po łbach.....zenada
Awatar użytkownika
Drach

Drach Pon Maj 06, 2019 8:18 pm

Nie oglądam już TVN24 bo to to samo co TVP tylko inna strona barykady, ale Piasecki w całym tym bajzlu jest niezły. Szacunek, ze stara się być niezależny i zadaje niewygodne pytania pieszczoszkom starych elit.
Awatar użytkownika
kama

kama Wto Maj 07, 2019 11:52 am

Piasecki w rozmowie z Trzaskowskim, robił wszystko, aby udowodnić, że jakakolwiek forma wypłaty nauczycielom będzie nielegalna. Cichy wielbiciel pisu? Ale żenada. Może sam przejdzie na nauczycielskie pobory, zamiast ciągnąć kasę za marny program?
Awatar użytkownika
kama

kama Wto Maj 07, 2019 11:57 am

Nie umywają się nawet do Elizy Michalik, Kuby Wątłego i pana Żakowskiego, którzy są nieagresywni i kompetentni. Zapraszają mądrych rozmówców.
Awatar użytkownika
Groch

Groch Czw Maj 09, 2019 8:12 am

Piasecki nie dorasta do pięt Rymanowskiemu!!)Tak nieprofesjonalnego i nieobiektywnego dziemnikarza nie ma w mediach.Zastąpił Rymanowskiego i program to jest dno(przerywanie politykom,stanie po jednej stronie politycznej,ciągłe napięcie w programie,które powinien rozładowywać dobry dziennikarz,a on takim nie jest.Jeszcze nie widziałam uśmiechu na jego twarzy-beznedzieja!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości