WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tarpan

Programy „Rolnik szuka żony” i „Kto poślubi mojego syna?” powielają negatywne stereotypy o kobietach

tarpan Sob Lis 21, 2015 3:39 pm

No jasne, lepiej kreować wizerunek kobiety robiącej karierę, pani prezes, zarządzającej kilkoma firmami i całą paczką fundacji. Tylko, że takie nie szukają męża i nie myślą o rodzinie. W ten sposób nigdy nie pokonamy kryzysu demograficznego.
Awatar użytkownika
uki

Re: Programy „Rolnik szuka żony” i „Kto poślubi mojego syna?” powielają negatywne stereotypy o kobietach

uki Sob Lis 21, 2015 5:21 pm

"cicha, skromna, uległa, pracowita, rodzinna" [...] "negatywne stereotypy"
to nie są negatywne stereotypy, tak ma być, nie znam kolesia, którego podniecają agresywne kobiety
Awatar użytkownika
Pollyanna

Re: Programy „Rolnik szuka żony” i „Kto poślubi mojego syna?” powielają negatywne stereotypy o kobietach

Pollyanna Sob Lis 21, 2015 8:59 pm

Między "cicha, skromna, uległa, pracowita, rodzinna" a "agresywna" mieści się "mądra, dowcipna, ciekawa świata i ludzi, ambitna" i jeszcze wiele, wiele innych określeń, ale to nie do pojęcia dla takich jak ci dwaj wyżej, bo trzeba by mieć, choć jedna cechę wymienioną przeze mnie, żeby to zrozumieć!
Awatar użytkownika
Edward Mistrzak

Edward Mistrzak Sob Lis 21, 2015 9:33 pm

Te programy robią z obu płci DEBILI
Awatar użytkownika
Nem

Nem Sob Lis 21, 2015 10:05 pm

Wcale nie. Wymyślili je dla przestępczości zorganizowanej ZSL, współpracującej z przestępczością zorganizowaną UD.
Awatar użytkownika
Kandydatka

Kandydatka Sob Lis 21, 2015 10:51 pm

Chyba się nadaję do programu, bo nic nie rozumiem z komentarza "Nema"........
Awatar użytkownika
meN

meN Sob Lis 21, 2015 11:02 pm

Chyba tak.
Awatar użytkownika
Kandydatka

Kandydatka Nie Lis 22, 2015 12:53 am

Więc taki mądry mężczyzna powinien wytłumaczy głupiej, uległej, cichej, skromnej polskiej kobiecie (ideał) te swoje zawoalowane mądrości, które tak się podobają innym mądrym mężczyznom.
Awatar użytkownika
Kandydatka

Kandydatka Nie Lis 22, 2015 12:55 am

i dorzucić"ć"
Awatar użytkownika
Loretta

Loretta Nie Lis 22, 2015 1:56 pm

A nie chodzi czasem o prof. Beatę Łaciak, która od lat zajmuje się wizerunkime jaki kierują media w Polsce. Obie panie są z ISNS UW. I tam prowadzą swoje badania. Błagam poprawcie.
Awatar użytkownika
uki

uki Nie Lis 22, 2015 2:20 pm

"Pollyanna" napisał(a): "mądra, dowcipna, ciekawa świata i ludzi, ambitna"

to się nazywa "projekcja", kobietom podobają się dowcipni, zabawni i ambitni mężczyźni i te cechy baby próbują skopiować, w nadziei że również będą postrzegane jako atrakcyjne, niestety to tak nie działa, bo facecie reagują tylko i wyłącznie na bodźce wzrokowe i w mniejszej mierze na bodźce intelektualne
Awatar użytkownika
girodiwojtek

girodiwojtek Nie Lis 22, 2015 8:21 pm

stereotypy nie tylko o kobietach ale i o rolnikach :-)
Awatar użytkownika
kasia kasia

kasia kasia Pon Lis 23, 2015 3:42 pm

"Edward Mistrzak" napisał(a): Te programy robią z obu płci DEBILI

Podpisuję się obiema rękami,mnie takie programy obrażają.I obrażają znaczną część społeczeństwa.Ludzie którzy to oglądają nie mają własnego życia.No i w ogóle jak jest człowiek traktowany-przedmiotowo.Ten program na tvn-to masakra.Mama wybiera z dorosłym chłopem żonę.Dla mnie taki mężczyzna, co z mamą konsultuje jaką chce kobietę to cienias-jak to się mówi kijem przez sz..tę bym takiego nie ruszyła.Facet to ma być facet a nie wypudrowany niezdecydowany chłoptaś.A jeżeli chodzi o program z rolnikami to u większości rolników to bida piszczy,a nie tak jak tu pokazują super nowoczesne ciągniki i ileś tam set hektarowe gospodarstwo.No ale taka bajka na dobranoc...
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pon Lis 23, 2015 3:50 pm

...ale jakie prawdziwe.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości