WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Danielos

Prokuratura analizuje reportaż w „Dużym Formacie” o kulisach śledztwa ws. zabójstwa Adamowicza. „Chcą mnie zastraszyć”

Danielos Pon Lut 10, 2020 8:24 am

Wyborcza jak sp Adamowicz zagrażał platformie atakowała go, a teraz wielcy sprawiedliwi
Awatar użytkownika
wlad

Re: Prokuratura analizuje reportaż w „Dużym Formacie” o kulisach śledztwa ws. zabójstwa Adamowicza. „Chcą mnie zastraszyć”

wlad Pon Lut 10, 2020 9:20 am

następna co biegnie grobach do celu
Awatar użytkownika
grzegorz

Re: Prokuratura analizuje reportaż w „Dużym Formacie” o kulisach śledztwa ws. zabójstwa Adamowicza. „Chcą mnie zastraszyć”

grzegorz Pon Lut 10, 2020 9:47 am

Przed śmiercią Adamowicza wszystkie media go atakowały i pisały o przekrętach. Po śmierci okazuje się, ze wszystkiemu winne TVP a inne media są czyste.
Awatar użytkownika
grzegorz

grzegorz Pon Lut 10, 2020 9:48 am

"Danielos" napisał(a): Wyborcza jak sp Adamowicz zagrażał platformie atakowała go, a teraz wielcy sprawiedliwi
Trafiłeś w samo sedno.
Awatar użytkownika
sss

sss Pon Lut 10, 2020 10:03 am

Jak to u nas - dużo gadania, dalej bez konkluzji, sprawa ciągnie sę iw sądzie. Hejt z TVP, podejrzany majątek Adamowicza, fuszerki po stronie zabezpieczenia z WOŚP. Oni si bawią, my płacimy.
Awatar użytkownika
pytanie

pytanie Pon Lut 10, 2020 10:06 am

"wlad" napisał(a): następna co biegnie grobach do celu

Czy aby nie przeginasz? Dziennikarka działa w interesie społecznym.
Awatar użytkownika
???

??? Pon Lut 10, 2020 10:07 am

"sss" napisał(a): Jak to u nas - dużo gadania, dalej bez konkluzji, sprawa ciągnie sę iw sądzie. Hejt z TVP, podejrzany majątek Adamowicza, fuszerki po stronie zabezpieczenia z WOŚP. Oni si bawią, my płacimy.

Sęk w tym, że żadnej sprawy w sądzie nie ma,
Awatar użytkownika
Ret

Ret Pon Lut 10, 2020 10:08 am

Trolle, sio stąd. To nie jest portal dla was
Awatar użytkownika
grzegorz

grzegorz Pon Lut 10, 2020 10:20 am

"Ret" napisał(a): Trolle, sio stąd. To nie jest portal dla was
Jak ktoś ma inne zdanie to troll? Jeszcze napisz, że to pisowskie bolszewiki i pisowska szarańcza.
Awatar użytkownika
gość

gość Pon Lut 10, 2020 11:11 am

Jaki hejt ? Prezydent wielkiego miasta nie potrafi wyjasnić swoich pieniędzy nie wiele ile ma kont , ile kasy?Do tego ciagle zmienia zeznania podatkowe, opowiada historie o skarbach .Wszędzie w cywilizowanym świecie media nie dały by mu spokoju, tym bardzie że zachowywał sie momentami butnie , wręcz arogancko ,, przezież juz przeprosiłem !'
Awatar użytkownika
Sara

Sara Pon Lut 10, 2020 12:03 pm

jeśli ktoś miałby inspirować to zabójstwo to raczej tylko osoby umoczone w ciemne interesy z Adamowiczem, których mógłby wsypać jak prokuratura dobrałaby mu się do skóry.... a jak twierdził nawet sam Neumann z PO to prokuratura miała tak twarde dowody, że Adamowicz nie uniknąłby więzienia - i wtedy mógłby zacząć sypać... taki scenariusz ma największy sens, oczywiście jeśli założymy zabójstwo z inspiracji lub na zlecenie
Awatar użytkownika
wlad

wlad Pon Lut 10, 2020 12:46 pm

"grzegorz" napisał(a):
"Ret" napisał(a): Trolle, sio stąd. To nie jest portal dla was
Jak ktoś ma inne zdanie to troll? Jeszcze napisz, że to pisowskie bolszewiki i pisowska szarańcza.
To tylko typowy mieszkaniec bunkra. Żyje w swoim świecie,
Awatar użytkownika
Fan

Fan Pon Lut 10, 2020 5:43 pm

Nie dość, że doskonała dziennikarka to jeszcze piękna. Szacun!
Awatar użytkownika
tru

tru Pon Lut 10, 2020 10:39 pm

śledztwo dziennikarskie czyli otwarcie maila od służb i telefon do 3 rzeczników prasowych a potem dopisanie od góry tego, co kazał funkcjonariusz zwany redaktorem ew. naczelnym? ciekawe czy w tym tekście było cokolwiek o tym, jak człowiek z niezbyt wielkiej pensji może luksusowo żyć latać do usa ubierać się jak prezes banku i mieć tyle mieszkań? niech zgadne, tego służbowi nie kazali analizować?
Awatar użytkownika
Karl

Karl Wto Lut 11, 2020 1:08 am

Jest Pani świetna! Czytam wszystko. Teksty jak Pani to jedyny sens prenumerowania Wyborczej. Trollami proszę się nie przejmować.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości