WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
grzegorz

Prokuratura prześladuje dziennikarzy? "Cel jest taki, żeby nas zastraszyć"

grzegorz Wto Lis 16, 2021 10:11 am

Wy juz dawno powinniscie zniknąć z polskiego rynku medialnego. Nikt nie wyrządził tyle szkód Polsce po 89 roku jak szczekaczka Michnika.
Awatar użytkownika
Prezes Klubu Tęcza

Re: Prokuratura prześladuje dziennikarzy? "Cel jest taki, żeby nas zastraszyć"

Prezes Klubu Tęcza Wto Lis 16, 2021 11:14 am

GW i TVN mają obsesję na swój temat. Kochają t z eż teorie sspiskowe. Im się wydaje, że wszyscy nie robią nic innego tylko chcą się nimi . zajmować. Otóż nie. Nie chcą
Awatar użytkownika
anna-maria

anna-maria Wto Lis 16, 2021 11:29 am

Podobno drukarnie im zamykają. Podobno blokują im sprzedaż w kioskach. Podobno zakazują prenumeraty w samorządowych instytucjach. Pogrom narodowy po prostu.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Wto Lis 16, 2021 4:55 pm

Co to w ogóle ma być!? Jak ktoś mnie publicznie oczerni to nie mam nawet móc pójść do sądu walczyć o swoje prawa, bo "dziennikarz będzie się czuł prześladowany"!? Isntny faszyzm!
Awatar użytkownika
Lichocka Joanna

Lichocka Joanna Wto Lis 16, 2021 8:18 pm

Pisowskie pieski już ujadają...
Awatar użytkownika
Marek

Marek Śro Lis 17, 2021 2:11 am

GWno prawda całą dobę, misja tego gremium
Awatar użytkownika
Dug

Dug Śro Lis 17, 2021 2:18 pm

"Adam" napisał(a): Co to w ogóle ma być!? Jak ktoś mnie publicznie oczerni to nie mam nawet móc pójść do sądu walczyć o swoje prawa, bo "dziennikarz będzie się czuł prześladowany"!? Isntny faszyzm!

Prokurator Nowicka wsadziła do aresztów wielu niewinnych ludzi, co udowodniono w kilku postępowaniach sądowych. 6 miesięcy za kratami, uniemożliwiony kontakt z rodziną, gnojenie, po wyjściu zmuszanie do stawiennictwa w komendach odległych o dziesiątki kilometrów. Po wszystkim ciche umorzenie i wycofanie się z zarzutów... Skarb państwa płaci za to miliony a od niej nikt nie usłyszał słowa "przepraszam". Prokuratura równocześnie nie jest chętna, żeby ukarać ją za liczne błędy.
Awatar użytkownika
Agnieszka

Agnieszka Śro Lis 17, 2021 2:22 pm

"Prezes Klubu Tęcza" napisał(a): GW i TVN mają obsesję na swój temat. Kochają t z eż teorie sspiskowe. Im się wydaje, że wszyscy nie robią nic innego tylko chcą się nimi . zajmować. Otóż nie. Nie chcą

Pani prokurator, może warto czasem zrobić krok w tył, przeprosić wszystkich niewinnie oskarżonych, którym zafundowała pani areszt. A jest ich sporo
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 14 gości