WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
obrońca demokracji tonadl ustkd

Prokuratura umorzyła śledztwo ws. felietonu w „Angorze” o urodzinach Radia Maryja mającego znieważać polski naród

obrońca demokracji tonadl ustkd Czw Cze 28, 2018 11:01 am

Czekam na wypowiedzi typu: "No co przecież prawdę powiedział he he" "Kler rządzi tym krajem aż mi wstyd niech młodzi wyjeżdżajo tak jak ja wyjechałem i dobrze moje wnuki już nie mówią po polsku"
Awatar użytkownika
Patriota

Re: Prokuratura umorzyła śledztwo ws. felietonu w „Angorze” o urodzinach Radia Maryja mającego znieważać polski naród

Patriota Pią Cze 29, 2018 9:56 am

Stwierdzenia były obraźliwe, jednak nie na tyle by wytaczać sprawę karną. Powinien po prostu przeprosić i zapłacić symboliczną grzywnę na PCK.
W tej sprawie nie chodzi o Tv Trwam, bo gdyby wypowiedział się tak samo o czytelnikach Wybiórczej albo o widzach Polo Tv, byłoby to tak samo krzywdzące dla tych grup. Tu chodzi o przyzwoitość i podstawy dobrego wychowania w publicznych wypoeiedziach.
Awatar użytkownika
Piterek

Re: Prokuratura umorzyła śledztwo ws. felietonu w „Angorze” o urodzinach Radia Maryja mającego znieważać polski naród

Piterek Pią Cze 29, 2018 9:20 pm

Szkoda mi prokuratora który umorzył sprawę bo Ziobro zaraz go załatwi!
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości