WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Krakus

Proszek i płyn do prania Mr. Ziggi trafił do sprzedaży w Lidlu, Zygmunt Chajzer w kampanii "Czysta kasa"

Krakus Czw Paź 03, 2019 8:23 am

Nigdy nie przyłożę ręki do wzbogacenia się beztalencia Ch.
Awatar użytkownika
anna

Re: Proszek i płyn do prania Mr. Ziggi trafił do sprzedaży w Lidlu, Zygmunt Chajzer w kampanii "Czysta kasa"

anna Czw Paź 03, 2019 8:55 am

Największe opakowanie (5 kg proszku) za 44,99 zł ? Za tyle to ja mam opakowanie 10 kg oryginalnego proszku niemieckiego.
Awatar użytkownika
Ania

Re: Proszek i płyn do prania Mr. Ziggi trafił do sprzedaży w Lidlu, Zygmunt Chajzer w kampanii "Czysta kasa"

Ania Czw Paź 03, 2019 11:07 am

A mógł się nazywać po prostu Zbyszek
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Paź 03, 2019 2:51 pm

Mr. Ziggi. Trochę jak Ziggy Stardust, czyli David Bowie.
Awatar użytkownika
kaktus

kaktus Czw Paź 03, 2019 3:03 pm

Plus za ekologiczne opakowanie, a czy środek piorący też jest ekologiczny? Czy jest skuteczny? Bez zastosowania odplamiacza wielu plam nie daje się sprać.
Awatar użytkownika
Józio Piłsudzki

Józio Piłsudzki Pią Paź 04, 2019 5:48 am

Następny proszek jaki kupię to właśnie ten. Trzeba wspierać swoich, a nie tylko nabijać konto zagraniczniakom.
Awatar użytkownika
jon

jon Pią Paź 11, 2019 1:20 pm

Oto jak legalnie moźna handlować białym proszkiem XD
Awatar użytkownika
Wiewiórka Joanna

Wiewiórka Joanna Sob Paź 19, 2019 12:19 pm

Kupiłam małe pudełko za piątkę w promo. Dobry proszek, skoncentrowany, nie sypie się go dużo. Zapach nie jest agresywny a z pudełka wyjdzie 7 prań. Kupiłam nie wiedząc co to za proszek. Mam nadzieję że jakość się utrzyma.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości