WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Holender

Przedwczesny koniec „Kropki nad i”, powodem COVID-19 Olejnik. Program miał 941 tys. widzów

Holender Czw Lip 07, 2022 7:13 am

A danie wprowadzającego w błąd tytułu to frajda, czy braki warsztatowe?
Awatar użytkownika
Monique

Re: Przedwczesny koniec „Kropki nad i”, powodem COVID-19 Olejnik. Program miał 941 tys. widzów

Monique Czw Lip 07, 2022 7:49 am

lipiec - mam covid
sierpień - mam urlop
wrzesień - siedze w domu
Awatar użytkownika
Plot twist

Re: Przedwczesny koniec „Kropki nad i”, powodem COVID-19 Olejnik. Program miał 941 tys. widzów

Plot twist Czw Lip 07, 2022 9:12 am

W pierwszej chwili myślałem że koniec już na zawsze. A tu że tylko w tym sezonie.
Awatar użytkownika
kjkkkkk

kjkkkkk Czw Lip 07, 2022 9:41 am

zabawne ze tego bełkotu slucha milion ludzi to takie samo dno jak Holecka i Ogórek
Awatar użytkownika
Trolek

Trolek Czw Lip 07, 2022 9:46 am

O właśnie! Zaraz będzie komentarz niejakiego Grochek i/albo Tobek, bo to ta sama osoba pisze. On nigdy nie odpowiada innym, jedynie pisze negatywny komentarz o TVP. Jakby automat to pisał. Zawsze gdy pisane o TVP, czasem jak o TVN. Tak więc czekamy na jego komentarze. Do tego mojego się nie odniesie, bo on tylko skupia się na napisaniu negatywnie o TVP.
Awatar użytkownika
Stefan

Stefan Czw Lip 07, 2022 10:07 am

Tytuł wprowadza w błąd, myślałem, że będzie zasłużona emerytura.
Awatar użytkownika
karol

karol Czw Lip 07, 2022 10:51 am

"Stefan" napisał(a): Tytuł wprowadza w błąd, myślałem, że będzie zasłużona emerytura.

bo ja wiem czy w błąd?
z tym "covidem" siedziała sobie ostatnio na pl Zbawiciela z Edziem i Kubą, więc coś jest na rzeczy, że poleciała
Awatar użytkownika
Grochek

Grochek Czw Lip 07, 2022 11:01 am

Lepszy program Monika Olejnik bo TVP Holecka ona wszystko kłamie oglądać nie idzie TVP
Awatar użytkownika
Były Leming

Były Leming Czw Lip 07, 2022 11:43 am

a mogła się zaszczepić. :)
Awatar użytkownika
Terier

Terier Czw Lip 07, 2022 12:05 pm

Mamy dwie Babcie, tylko po innych stronach barykady. Babcia Danusia, i Babcia MOnia. Obie na emeryturę.
Awatar użytkownika
Sławomir

Sławomir Czw Lip 07, 2022 12:26 pm

Pewnie wyszła z domu, to nic dziwnego, ze się zaraziła. Mądrzy ludzie słuchają ekspertów, którzy mówią jasno: zostań w domu.
Przez ponad rok ludzie traktowali poważnie jawne bzdury.
Awatar użytkownika
Trolek

Trolek Czw Lip 07, 2022 2:25 pm

"Grochek" napisał(a): Lepszy program Monika Olejnik bo TVP Holecka ona wszystko kłamie oglądać nie idzie TVP

Tak jak napisałem rano, Grochek odezwał się zgodnie z przewidywaniami. Nie czytał poprzednich komentarzy, zatem i nie widział mojego. Jego zadanie to oczernianie TVP. Nawet gdyby wszystkie poprzednie komentarze tutaj atakowały go bezpośrednio, to i tak by się do tego nie odniósł. Bo on nie czyta, co tu pisze. Jedynie komentuje. Albo skrypt wyłapuje tematy w których jest mowa o TVP albo TVN i automatycznie wkleja gotowe teksty, swoją drogą koślawo tłumaczone na polski.

Może pora na wprowadzenie mechanizmu CAPTCHA, żeby pozbyć się botów?
Awatar użytkownika
Docent Furman

Docent Furman Czw Lip 07, 2022 3:48 pm

Stokrotka opęta mniej Polaków...
Awatar użytkownika
Obserwując

Obserwując Czw Lip 07, 2022 4:22 pm

A nie jest czasem już celebryra-22?
Hmmm. Czas obłędu znowu się zaczyna,media wkraczają w swoją misję,a lud znowu piwie "bo w telewizji mówili" . Ciekawe czy znowu ludzie dają się omotać jak przez ostatnie dwa lata?
Awatar użytkownika
Ela

Ela Czw Lip 07, 2022 4:43 pm

Co to jest ten COVID-19 Olejnik?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości