[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Przeglądarka Safari ograniczy śledzenie użytkownika w internecie, rynek reklamowy zaniepokojony

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Racjonalny

Przeglądarka Safari ograniczy śledzenie użytkownika w internecie, rynek reklamowy zaniepokojony

Racjonalny Pon Wrz 18, 2017 12:07 am

"Uderzenie w podstawy internetowej ekonomii" - aha, czyli sobie coś jaśniepaństwo CEO Brand Manager New Strategists ubzdurało, a Safari ważyło się podnieść rękę na ten zastany ład. Niezła ta internetowa ekonomia, która bazuje na tym, że z użytkownika robi kolejny produkt do sprzedania za parę groszy.
Awatar użytkownika
w

Re: Przeglądarka Safari ograniczy śledzenie użytkownika w internecie, rynek reklamowy zaniepokojony

w Pon Wrz 18, 2017 9:16 am

Grzegorz W. też zaniepokojony!
Awatar użytkownika
jak

Re: Przeglądarka Safari ograniczy śledzenie użytkownika w internecie, rynek reklamowy zaniepokojony

jak Pon Wrz 18, 2017 9:17 am

Ja mam Operę i też żadne autoplay mi się nie wyświetla jak i popupy. A jak komuś się wyświetla to jest idiotą. Wchodzę bez tego na Gazetę a oni mi włączają Make Poland Great Again automatycznie chociaż ja sobie tego nie życzę oglądać. I później na podstawie tego będą twierdzić, że odnieśli sukces bo tyle miało odsłon.
Awatar użytkownika
z.

z. Pon Wrz 18, 2017 11:13 am

Nowocześniejsze rozwiązania, spersonalizowane usługi - aha, to dzięki nim jak raz poszukam w internecie pasty do zębów to potem przez pół roku wyskakują mi reklamy wszystkich możliwych past...
Awatar użytkownika
zen

zen Pon Wrz 18, 2017 11:57 am

Focus, Safari i kilka alternatyw. Widac , ze wszystko idzie w dobra strone skoro sami uzytkownicy nie potrafia zadbac o swoja prywatnosc.
Awatar użytkownika
Nick

Nick Pon Wrz 18, 2017 2:48 pm

Polecam wtyczkę Ghostery (Ffox). Wyrezuje wszystkie trackery i inne tego typu śmieci
Awatar użytkownika
jak

jak Pon Wrz 18, 2017 3:39 pm

Ghostery nie tylko na firefoxa jest, ale jak zaczyna wszystko jak leci blokować to strony nie działają jak powinny i póxniej trzeba samemu ustawiać co ma wyłączać. Mi na firefoxie na swoich ustawieniach uniemozliwia praktycznie korzystanie ze strony tvn24.
Awatar użytkownika
jak

jak Pon Wrz 18, 2017 3:42 pm

A nie wróć. Mam privacy badger na firefoxa, ale jeden pies bo to jak ghostery działa.
Awatar użytkownika
copywriter nie pracuje za darmo

copywriter nie pracuje za darmo Pon Wrz 18, 2017 4:51 pm

Nie ma nic za darmo! Jak chcecie mieć dostęp do treści to albo oglądajcie reklamy albo płaćcie abonamenty za dostęp! Myślicie, że strony są prowadzone hobbystycznie czy jak?
Awatar użytkownika
jak

jak Pon Wrz 18, 2017 8:01 pm

"copywriter nie pracuje za darmo" napisał(a): Nie ma nic za darmo! Jak chcecie mieć dostęp do treści to albo oglądajcie reklamy albo płaćcie abonamenty za dostęp! Myślicie, że strony są prowadzone hobbystycznie czy jak?

Bo ty tak chcesz? Śmieszne.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 6 gości