WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
basta

Przejście do Plusa z Brodzik i Wilczakiem w reklamach SmartDomu (wideo)

basta Pią Lut 06, 2015 10:18 am

Nie przekonują mnie reklamy Plusa, muszą się bardziej postarać. Sami postawili bardzo wysoko poprzeczkę za czasów mumio i czasoumilaczy, teraz niestety bardzo miernie. Ale życzę im dobrze, to w końcu jedyny operator z polskim kapitałem.
Awatar użytkownika
ekspert

Re: Przejście do Plusa z Brodzik i Wilczakiem w reklamach SmartDomu (wideo)

ekspert Pią Lut 06, 2015 5:10 pm

Najbardziej mdły koncept jaki tylko można sobie wyobrazić. A fe!
Awatar użytkownika
klient

klient Nie Lut 08, 2015 10:39 am

O, ciekawa sprawa. Mnie akurat nie trzeba zachęcać do przenoszenia numeru do Plusa, zrobiłem to już w zeszłym roku, mam też od nich internet mobilny. Nawet nie wiedziałem, że mogę sobie dołączyć dodatkowe usługi z tak dużą zniżką.
Awatar użytkownika
Maks

Maks Pon Lut 09, 2015 8:45 pm

Hehe, mnie akurat do Plusa przyciągnęły te reklamy z mumio. Teraz, rzeczywiście, to już nie ten poziom. Na szczęście, usługi wciąż dobre, więc nie mam kłopotu z tym, żeby trzymać u nich abonament.
Awatar użytkownika
Derek

Derek Śro Lut 11, 2015 12:03 am

To jest aż dziwne, że żaden inny operator nie wpadł na taki pomysł łączenia usług... Strasznie dużo ludzi się na to przecież decyduje. Ja się na Smartdom w plusie zdecydowałem jakoś zaraz przed świętami. I po tym czasie mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Zarówno z internetu, telefonu i telewizji.
Awatar użytkownika
Daniel

Daniel Śro Lut 11, 2015 12:08 am

Jestem w Plusie nie dlatego, że reklamy mnie przyciągają - na to w ogóle nie zwracam uwagi. Póki rozwiązania abonamentowe mają wygodne i tanie, nic nie zamierzam zmieniać.
Awatar użytkownika
brabra

brabra Wto Lut 24, 2015 6:03 am

Ostatnio dość często widze tę reklamę. Mamy SmartDom z Cyfrowego Polsatu i w tym internet, telewizję, telefon, telewizor i tablet za grosze (wszystko w tym pakiecie). Znakomity pomysł na łączenie usług.
Awatar użytkownika
małgosia

małgosia Pią Gru 16, 2016 12:11 am

a mnie tylko jedno interesuję, kto maluje Panią Asię do tych reklam?? przecież to jest piękna kobieta.... naprawdę nie zasługuje na takie lalkowe kolory..
Wesołych Świąt dla wszystkich Polaków!!! życzę, abyście tak bardzo nie kąsali w komentarzach w tym nowym .. 2017 roku !!!!!!!!!!!!!!
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości