WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Strategicznie

Przekocur i spółka w nowej reklamie piw smakowych Okocim

Strategicznie Sob Cze 04, 2022 9:23 pm

W lejku impakt=>komunikacja=>perswazaja widac ze mozna ten impakt zrobic zaskakujscym setupem a nie kolejnymi wystrzeliwankami beauty-owocowowymi. I ktos to musial madrze zbadac, bo na pewno przez badania musialo przejsc, a z takimi „oryginalami” to prawie zawsze badawczo klopot
Awatar użytkownika
Stefson

Re: Przekocur i spółka w nowej reklamie piw smakowych Okocim

Stefson Wto Lip 05, 2022 9:37 pm

Jestem spoza branży, więc na lejkach impaktowo-perswazyjnych się nie znam,ale wiem, że ten spot zdecydowanie raczej mnie odpycha, niż cokolwiek perswaduje. Nie bardzo też rozumiem, do kogo reklama jest skierowana. Postaci są zbyt przypadkowe i nieokreślone, żeby budzić nostalgię w kimkolwiek (jakieś takie ni przypiął, nie przyłatał, trochę podróbka gwiezdnych wojen, trochę Akademia Pana Kleksa, a na dokładkę ten błędny rycerz), szczególnie w młodych dorosłych, a kot barman jest creepy. Główna bohaterka też pasuje tam jak pięść do nosa, tworzy taki "Piękna i bestia" vibe, a nie wiem, czy o to chodziło. Tekst niechwytliwy (widziałam reklamę już pewnie z osiem razy,za nic nie potrafię powtórzyć pointy), całość ani śmieszna, ani straszna. Moim zdaniem to jedna ze słabszych reklam w ostatnim dziesięcioleciu.
Awatar użytkownika
Joan

Re: Przekocur i spółka w nowej reklamie piw smakowych Okocim

Joan Sob Lip 09, 2022 12:39 am

Najgłupsza reklama ever
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości