WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wakacje

Przeniesiono prokuratora, który podjął śledztwo ws. tweeta Cezarego Gmyza obrażającego prezes Sądu Najwyższego

Wakacje Śro Wrz 05, 2018 11:26 am

Trzeba sprawdzić czy prokurator był ostatnio na wakacjach zagranicznych, na przykład w Grecji. Wtedy będzie można zrobić też mocną jedynkę na portalu turystycznym: "Prokurator po wakacjach w Grecji zdecydował o przeniesieniu innego prokuratora w inne miejsce"!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Rozbawiony

Re: Przeniesiono prokuratora, który podjął śledztwo ws. tweeta Cezarego Gmyza obrażającego prezes Sądu Najwyższego

Rozbawiony Śro Wrz 05, 2018 11:36 am

Następnym razem prokuratorzy będą wiedzieli jak się zachować
Awatar użytkownika
Mmm

Re: Przeniesiono prokuratora, który podjął śledztwo ws. tweeta Cezarego Gmyza obrażającego prezes Sądu Najwyższego

Mmm Śro Wrz 05, 2018 11:38 am

To jest takie dziennikarskie drewno ten gmyz
Awatar użytkownika
Wdse

Wdse Śro Wrz 05, 2018 11:56 am

Taka jest cena za przyzwoitość, uczciwość i normalność w państwie PiS.
Awatar użytkownika
RS

RS Śro Wrz 05, 2018 2:02 pm

"Rozbawiony" napisał(a): Następnym razem prokuratorzy będą wiedzieli jak się zachować

Smutne ale prawdziwe
Awatar użytkownika
Klari

Klari Śro Wrz 05, 2018 2:12 pm

W następstwie wypowiedzi rzecznika i podążając za jego tokiem rozumowania, treść mojego zdania: „Rzecznik prokuratury wyjaśnia jak kołtun”– wg niego „nie może być postrzegana jako mająca znieważyć”, a samo porównanie: „(...) mówi jak kołtun”– wg niego należy ocenić jako niefortunne. Wg mnie wyraz „kołtun” jest obraźliwy.
Jakiej treści wypowiedzi uznaje on za znieważające?
Skierowany w stronę przeciwników politycznych, słowniczek wyrazów stosowanych przez zwolenników PiS-u (kanalie, złodzieje, mordy zdradzieckie, polityczne lumpy, swołocz, chlew, bydło, chamy lewackie, szmalcowniczka, świry, sodomici, szczylu jeden) jest też obelżywy.
Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie po „dobrej zmianie” – brak słów!
Awatar użytkownika
Ziew;)

Ziew;) Śro Wrz 05, 2018 4:00 pm

Nasz przaśny totalitaryzmek rozkwita. Coraz częściej mam wrażenie, że edukacja, odwaga cywilna, kultura osobista to obecnie w Polsce wady, a nie zalety. Już wkrótce pobicia opozycjonistów przez "nieznanych sprawców", tajemnicze awarie internetu w całym kraju, a potem masowe aresztowania posłów opozycji oraz wszystkich innych, którzy mają odwagę być przeciwko dobrozmieńcom i ich szaleństwu. Bardzo chciałbym się mylić, naprawdę.
Awatar użytkownika
rek

rek Śro Wrz 05, 2018 4:31 pm

"...wówczas pierwszą prezes Sądu Najwyższego" i obecnie też.
Awatar użytkownika
kibic

kibic Śro Wrz 05, 2018 8:49 pm

"Ziew;)" napisał(a): Nasz przaśny totalitaryzmek rozkwita. Coraz częściej mam wrażenie, że edukacja, odwaga cywilna, kultura osobista to obecnie w Polsce wady, a nie zalety. Już wkrótce pobicia opozycjonistów przez "nieznanych sprawców", tajemnicze awarie internetu w całym kraju, a potem masowe aresztowania posłów opozycji oraz wszystkich innych, którzy mają odwagę być przeciwko dobrozmieńcom i ich szaleństwu. Bardzo chciałbym się mylić, naprawdę.
czasy PO wrócą ?
Awatar użytkownika
Ja

Ja Czw Wrz 06, 2018 9:13 am

Redaktora Gmyza możecie pocałować to dziennikarz POLAK w odróżnieniu od zawistnych szczekających ruskich i szwabskich
Awatar użytkownika
TenCoWie

TenCoWie Czw Wrz 06, 2018 11:20 am

WOLAK - droga gimbazo
"Ja " napisał(a): Redaktora Gmyza możecie pocałować to dziennikarz POLAK w odróżnieniu od zawistnych szczekających ruskich i szwabskich
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Czw Wrz 06, 2018 12:01 pm

Gzyms, nie dziennikarz. Próbuje zaistnieć. Zawsze tak miał.
Awatar użytkownika
adrandom

adrandom Sob Wrz 08, 2018 4:38 pm

Cezary Gmyz jest prymitywnym redakcyjnym dnem, reprezentującym teraz niestety polskie dziennikarstwo w Berlinie. Czuje się bezkarnie, aż kiedyś dostanie "mocny wpierdol", na jaki zasłużył, jako największa pisząca "szlampa". Na szczęście jego beznadziejne artykuły mają tyle siły i wpływu na rzeczywistość, jak ślady trotylu na wraku smoleńskim.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości